Indret med lys
- H&M Premium Selection
Gulvløber i uldblanding med frynser
1.199,00 kr.
Julepynt i metal
179,00 kr.
- 2 stk. | 35,00 kr./stk.
Loddent pudebetræk
179,00 kr.
Pudebetræk i uldblanding
179,00 kr.
Væglysestage i rustfrit stål
199,00 kr.
Mønstret pudebetræk i velour
179,00 kr.
Duftlys i beholder af glas
69,99 kr.
Lille krans med bjælder
69,99 kr.
Mønstret pudebetræk i velour
179,00 kr.
Pudebetræk i uldblanding
179,00 kr.
Høj lysestage i rustfrit stål
199,00 kr.
2-pak julepynt
49,99 kr.
2-delt lysestagesæt i stentøj
129,00 kr.
2 stk. | 64,50 kr./stk.Loddent pudebetræk
179,00 kr.
Glitrende honeycomb-guirlande
149,00 kr.
2-pak julepynt
49,99 kr.
2-pak julepynt
49,99 kr.
5-pak sløjfeformede gavemærker
49,99 kr.
5 stk. | 10,00 kr./stk.Plaid i uldblanding
249,00 kr.
Morgenkåbe med struktur
399,00 kr.
2-pak julepynt
49,99 kr.
Julepynt i glas
179,00 kr.
Metal candelabra
249,00 kr.
2-pak julepynt
49,99 kr.
4-pak mønstret julekugle i glas
179,00 kr.
4 stk. | 44,75 kr./stk.Stjerneformet lampeskærm i papir
179,00 kr.
Sammenfoldelig julepynt
79,99 kr.


















