Klær til nyfødt
5-pack body med lange ermer
199,00 kr.
5 stk. | 39,80 kr./stk.4-pack bukse i bomull
229,00 kr.
4 stk. | 57,25 kr./stk.Sko med sløyfe
199,00 kr.
2-delt sett i myk kvalitet
179,00 kr.
Ribbestrikket lue
69,99 kr.
Mønstret pyjamasoverall i bomull
79,99 kr.
2-pack pointellestrikket strømpebukse
149,00 kr.
2 stk. | 74,50 kr./stk.2-delt sett i bomull
199,00 kr.
Strukturstrikket sparkebukse i bomull
Rabattert pris 199,00 kr.
Ordinær pris 299,00 kr.3-pack leggings i bomull
149,00 kr.
3 stk. | 49,67 kr./stk.2-delt sett med kjole og body i bomull
229,00 kr.
Mønstret pyjamasoverall
Rabattert pris 89,99 kr.
Ordinær pris 129,00 kr.Overall i fleece med hette
229,00 kr.
2-piece frill-detail cotton set
179,00 kr.
2-delt sett med selebukse og topp
179,00 kr.
Bomullskjole med body
Rabattert pris 149,00 kr.
Ordinær pris 199,00 kr.
Klær til nyfødt
Utforsk hele utvalget vårt av klær til nyfødt med alt de trenger til alle årstider og anledninger. Det er enkelt å kle på din nyfødte baby i sparkedrakter og bodyer til nyfødte, samt kjoler til nyfødt, shorts og cardigans i søte pastellfarger og myke materialer. Oppdag pysjamaser, soveposer og nattøy til nyfødt som holder dem varme hele natten, i tillegg til topper, leggings, strømpebukser og matchende antrekk til baby gutt og baby jente.

