Gå til innhold

Björn Axén

Björn Axén tilbyr profesjonelle hårpleie- og stylingprodukter for alle hårtyper, behov og anledninger.

55 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
    • Blow Dry Cream - Grønn Duft - 1
    • Blow Dry Cream - Grønn Duft - 2
    • Blow Dry Cream - Grønn Duft - 3
    • Blow Dry Cream - Grønn Duft - 4
    • Blow Dry Cream - Grønn Duft - 5
    Björn Axén

    Blow Dry Cream

     209,00 kr.

    150 ml |  1 393,33 kr./1 l
    • Volume Mousse - Sandalwood & Musk - 1
    • Volume Mousse - Sandalwood & Musk - 2
    • Volume Mousse - Sandalwood & Musk - 3
    • Volume Mousse - Sandalwood & Musk - 4
    Björn Axén

    Volume Mousse

     169,00 kr.

    200 ml |  845,00 kr./1 l
    • Megafix Hairspray fra Björn Axén stÃ¥r oppreist, med en metallisk blÃ¥ sylindrisk boks med en matchende matt blÃ¥ kork. Forsiden av beholderen viser hvit trykt tekst som fremhever merkenavnet, produktdetaljene og de viktigste fordelene. - 1
    • Megafix Hairspray by Bjørn Axén stÃ¥r oppreist sett forfra, og viser en høy, sylindrisk aerosolboks i metallisk blÃ¥tt, dekket av klare vanndrÃ¥per. Boksen har en sølvfarget spraydyse pÃ¥ toppen og hvit trykt tekst pÃ¥ forsiden. - 2
    • Fire Björn Axén hårspraybokser er presentert i varierende nyanser av blått og sølv, hver med en matchende kork. En boks ligger horisontalt, vendt mot høyre, mens tre andre står oppreist, inkludert en som lener seg mot høyre, og alle er dekket av små vanndråper som skaper et duggfriskt utseende. - 3
    Björn Axén

    Megafix Hairspray

     169,00 kr.

    250 ml |  676,00 kr./1 l
    • En boks Björn Axén Fixing Hairspray stÃ¥r oppreist, med en sylindrisk kropp i metallisk blÃ¥grÃ¥ med børstet finish og en matchende solid matt blÃ¥ kork. Den vendte etiketten har mørkeblÃ¥ tekst som viser at dette er en formel med «Medium Hold» og oppgir nøkkelfunksjoner som «Provitamin B5» og «Lustrous Shine». - 1
    • Björn Axén Fixing Hairspray stÃ¥r oppreist og viser en metallisk blÃ¥ boks med børstet tekstur og en sølvfarget spraydyse pÃ¥ toppen. Høyre side av flasken er dekket av fine vanndrÃ¥per, som stÃ¥r i kontrast til den mørkeblÃ¥ trykte produktinformasjonen pÃ¥ forsiden. - 2
    • Fire Björn Axén hårspraybokser er presentert i varierende nyanser av blått og sølv, hver med en matchende kork. En boks ligger horisontalt, vendt mot høyre, mens tre andre står oppreist, inkludert en som lener seg mot høyre, og alle er dekket av små vanndråper som skaper et duggfriskt utseende. - 3
    Björn Axén

    Fixing Hairspray

     169,00 kr.

    250 ml |  676,00 kr./1 l
    • Smooth Milk - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 1
    • Smooth Milk - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 2
    • Smooth Milk - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 3
    • Smooth Milk - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 4
    Björn Axén

    Smooth Milk

     209,00 kr.

    150 ml |  1 393,33 kr./1 l
    • Just Right Hairspray - Iris, Vanilla & Jasmine - 1
    • Just Right Hairspray - Iris, Vanilla & Jasmine - 2
    • Just Right Hairspray - Iris, Vanilla & Jasmine - 3
    Björn Axén
    250 ml |  676,00 kr./1 l
    • Heat Styling Protection - Iris, Vanilla & Jasmine - 1
    • Heat Styling Protection - Iris, Vanilla & Jasmine - 2
    Björn Axén
    150 ml |  1 393,33 kr./1 l
    • Dry Shampoo - Sweet Blossom - 1
    • Dry Shampoo - Sweet Blossom - 2
    • Dry Shampoo - Sweet Blossom - 3
    Björn Axén

    Dry Shampoo

     129,00 kr.

    150 ml |  860,00 kr./1 l
    • Conditioner - Berries, Rose & Sandalwood - 1
    • Conditioner - Berries, Rose & Sandalwood - 2
    • Conditioner - Berries, Rose & Sandalwood - 3
    • Conditioner - Berries, Rose & Sandalwood - 4
    Björn Axén

    Conditioner

     219,00 kr.

    250 ml |  876,00 kr./1 l
    • Salt Water Spray - Sandalwood & Musk - 1
    • Salt Water Spray - Sandalwood & Musk - 2
    • Salt Water Spray - Sandalwood & Musk - 3
    Björn Axén

    Salt Water Spray

     169,00 kr.

    150 ml |  1 126,67 kr./1 l
    • Defining Mousse - Sitrusduft - 1
    • Defining Mousse - Sitrusduft - 2
    • Defining Mousse - Sitrusduft - 3
    • Defining Mousse - Sitrusduft - 4
    Björn Axén

    Defining Mousse

     259,00 kr.

    200 ml |  1 295,00 kr./1 l
    • Shampoo - Cucumber, Mint & Jasmine - 1
    • Shampoo - Cucumber, Mint & Jasmine - 2
    Björn Axén

    Shampoo

     539,00 kr.

    750 ml |  718,67 kr./1 l
    • Extra Matt Clay - Grønn Blomsterduft - 1
    • Extra Matt Clay - Grønn Blomsterduft - 2
    • Extra Matt Clay - Grønn Blomsterduft - 3
    • Extra Matt Clay - Grønn Blomsterduft - 4
    Björn Axén

    Extra Matt Clay

     199,00 kr.

    80 ml |  2 487,50 kr./1 l
    • Creator Cream - Sitrusduft - 1
    • Creator Cream - Sitrusduft - 2
    • Creator Cream - Sitrusduft - 3
    • Creator Cream - Sitrusduft - 4
    Björn Axén

    Creator Cream

     219,00 kr.

    150 ml |  1 460,00 kr./1 l
    • Shampoo - Cedarwood, Jasmine & Peach - 1
    • Shampoo - Cedarwood, Jasmine & Peach - 2
    • Shampoo - Cedarwood, Jasmine & Peach - 3
    Björn Axén

    Shampoo

     539,00 kr.

    750 ml |  718,67 kr./1 l
    • Conditioner - Cedarwood, Jasmine & Peach - 1
    • Conditioner - Cedarwood, Jasmine & Peach - 2
    • Conditioner - Cedarwood, Jasmine & Peach - 3
    Björn Axén

    Conditioner

     569,00 kr.

    750 ml |  758,67 kr./1 l
    • Massage Brush - Green - 1
    • Massage Brush - Green - 2
    Björn Axén

    Massage Brush

     149,00 kr.

    • Miracle Spray - Oriental - 1
    • Miracle Spray - Oriental - 2
    • Miracle Spray - Oriental - 3
    Björn Axén

    Miracle Spray

     209,00 kr.

    150 ml |  1 393,33 kr./1 l
    • Sleek Stick - Grønn Duft - 1
    • Sleek Stick - Grønn Duft - 2
    • Sleek Stick - Grønn Duft - 3
    • Sleek Stick - Grønn Duft - 4
    Björn Axén

    Sleek Stick

     249,00 kr.

    25 g |  9 960,00 kr./1 kg
    • Dry Shampoo - Sunny Grapefruit - 1
    • Dry Shampoo - Sunny Grapefruit - 2
    • Dry Shampoo - Sunny Grapefruit - 3
    Björn Axén

    Dry Shampoo

     129,00 kr.

    150 ml |  860,00 kr./1 l
    • Shampoo - Cedarwood, Jasmine & Peach - 1
    • Shampoo - Cedarwood, Jasmine & Peach - 2
    • Shampoo - Cedarwood, Jasmine & Peach - 3
    Björn Axén

    Shampoo

     209,00 kr.

    250 ml |  836,00 kr./1 l
    • Shampoo - Cucumber, Mint & Jasmine - 1
    • Shampoo - Cucumber, Mint & Jasmine - 2
    • Shampoo - Cucumber, Mint & Jasmine - 3
    • Shampoo - Cucumber, Mint & Jasmine - 4
    Björn Axén

    Shampoo

     209,00 kr.

    250 ml |  836,00 kr./1 l
    • Coloring Silver Shampoo - Green Tea, Lime, Violet & Musk - 1
    • Coloring Silver Shampoo - Green Tea, Lime, Violet & Musk - 2
    • Coloring Silver Shampoo - Green Tea, Lime, Violet & Musk - 3
    • Coloring Silver Shampoo - Green Tea, Lime, Violet & Musk - 4
    Björn Axén
    250 ml |  836,00 kr./1 l
    • Texturizing Spray - Sandalwood & Musk - 1
    • Texturizing Spray - Sandalwood & Musk - 2
    • Texturizing Spray - Sandalwood & Musk - 3
    Björn Axén

    Texturizing Spray

     169,00 kr.

    200 ml |  845,00 kr./1 l
    • Brush - Grønn - 1
    • Brush - Grønn - 2
    • Brush - Grønn - 3
    Björn Axén

    Brush

     299,00 kr.

    • Smooth Cream - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 1
    • Smooth Cream - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 2
    • Smooth Cream - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 3
    • Smooth Cream - Bergamot, Jasmine & Vanilla - 4
    Björn Axén

    Smooth Cream

     209,00 kr.

    150 ml |  1 393,33 kr./1 l
    • Hair Mask - Cedarwood, Jasmine & Peach - 1
    • Hair Mask - Cedarwood, Jasmine & Peach - 2
    • Hair Mask - Cedarwood, Jasmine & Peach - 3
    Björn Axén

    Hair Mask

     239,00 kr.

    200 ml |  1 195,00 kr./1 l
    • Salt Water Gel - Musk & Vanilla - 1
    • Salt Water Gel - Musk & Vanilla - 2
    • Salt Water Gel - Musk & Vanilla - 3
    • Salt Water Gel - Musk & Vanilla - 4
    Björn Axén

    Salt Water Gel

     179,00 kr.

    100 ml |  1 790,00 kr./1 l
    • Styling Gel - Bergamot, Tea & Cedarwood - 1
    • Styling Gel - Bergamot, Tea & Cedarwood - 2
    • Styling Gel - Bergamot, Tea & Cedarwood - 3
    • Styling Gel - Bergamot, Tea & Cedarwood - 4
    Björn Axén

    Styling Gel

     179,00 kr.

    100 ml |  1 790,00 kr./1 l
    • En sylindrisk hårsprayboks står oppreist, litt vinklet mot venstre, med en børstet metallisk lyseblå kropp og en matt lysegrå kork. Forsiden av etiketten viser "BJÖRN AXÉN Soft Hairspray Light Hold". - 1
    • En sylindrisk, børstet metallisk sølv hårsprayboks står oppreist, vendt fremover. Vanndråper dekker overflaten, og etiketten foran viser "BJÖRN AXÉN Soft Hairspray Light Hold." En sølvdyse er synlig på toppen. - 2
    • Fire Björn Axén hårspraybokser er presentert i varierende nyanser av blått og sølv, hver med en matchende kork. En boks ligger horisontalt, vendt mot høyre, mens tre andre står oppreist, inkludert en som lener seg mot høyre, og alle er dekket av små vanndråper som skaper et duggfriskt utseende. - 3
    Björn Axén
    250 ml |  676,00 kr./1 l
    • Thickening Spray - Grønn Duft - 1
    • Thickening Spray - Grønn Duft - 2
    • Thickening Spray - Grønn Duft - 3
    • Thickening Spray - Grønn Duft - 4
    Björn Axén

    Thickening Spray

     209,00 kr.

    150 ml |  1 393,33 kr./1 l
    • Hair & Scalp Serum - Cucumber, Mint & Jasmine - 1
    • Hair & Scalp Serum - Cucumber, Mint & Jasmine - 2
    Björn Axén

    Hair & Scalp Serum

     339,00 kr.

    60 ml |  5 650,00 kr./1 l
    • Universal Styling Cream - Bergamot, Tea & Cedarwood - 1
    • Universal Styling Cream - Bergamot, Tea & Cedarwood - 2
    • Universal Styling Cream - Bergamot, Tea & Cedarwood - 3
    • Universal Styling Cream - Bergamot, Tea & Cedarwood - 4
    Björn Axén
    100 ml |  1 790,00 kr./1 l
    • Hair Mask - Cucumber, Mint & Jasmine - 1
    • Hair Mask - Cucumber, Mint & Jasmine - 2
    • Hair Mask - Cucumber, Mint & Jasmine - 3
    • Hair Mask - Cucumber, Mint & Jasmine - 4
    Björn Axén

    Hair Mask

     229,00 kr.

    200 ml |  1 145,00 kr./1 l
    • Shampoo - Grønn Duft - 1
    • Shampoo - Grønn Duft - 2
    • Shampoo - Grønn Duft - 3
    • Shampoo - Grønn Duft - 4
    • Shampoo - Grønn Duft - 5
    Björn Axén

    Shampoo

     209,00 kr.

    250 ml |  836,00 kr./1 l
    • Hair Mask - Cardamom, Freesia & Vanilla - 1
    • Hair Mask - Cardamom, Freesia & Vanilla - 2
    • Hair Mask - Cardamom, Freesia & Vanilla - 3
    • Hair Mask - Cardamom, Freesia & Vanilla - 4
    Björn Axén

    Hair Mask

     239,00 kr.

    200 ml |  1 195,00 kr./1 l

Björn Axén tilbyr profesjonell hårpleie og styling for alle behov, anledninger og hårtyper. Vår filosofi er at alle våre produkter skal være snille mot miljøet, skånsomme mot mennesker og av høy kvalitet for å gi et flott resultat. Alle produktene er utviklet og produsert i Sverige med omhu.