Gå til innhold

Garnier

Oppdag Garniers flotte produktserier for både kvinner og menn. Garnier er godkjent av Cruelty Free International.

36 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
    • Garnier Vitamin C Eye Cream stÃ¥r loddrett og viser frem den frontvendte, hvite tubedesignen med en gjennomsiktig plastkork nederst. Tuben har tydelig oransje og svart typografi for «VITAMIN C* EYE CREAM» over et gult felt som fremhever formelen «4 % Vitamin C* + Niacinamide + Caffeine + Banana Powder». - 1
    • En frontvendt visning viser den hvite emballasjeboksen til Garnier Vitamin C Glow Boosting Eye Cream, med en sentral grafikk av en gjennomsiktig gul klemmetube fylt med en gyllen gel. Boksen fremhever merkevarelogoen, produktnavnet i oransje og svart tekst, samt ingrediensdetaljer over en «Vegan Formula»-logo. - 2
    Garnier
    15 ml |  11 266,67 kr./1 l
    • Micellar Cleansing Water - Micellar Cleansing Water - 1
    Garnier
    100 ml |  499,00 kr./1 l
    • Bb Cream - Bb Cream - 1
    • Bb Cream - Bb Cream - 2
    • Bb Cream - Bb Cream - 3
    • Bb Cream - Bb Cream - 4
    • Bb Cream - Bb Cream - 5
    Garnier

    Bb Cream

     135,00 kr.

    50 ml |  2 700,00 kr./1 l
    • En flaske Garnier Vitamin C Glow Boost Serum stÃ¥r oppreist og viser en klar glassbeholder fylt med en gul væske, toppet med en hvit pipettehette. Den frontvendte hvite etiketten viser merkenavnet «Garnier» og «VITAMIN C* GLOW BOOST SERUM» i fet skrift, med et oransje bÃ¥nd nederst som fremhever nøkkelingredienser som niacinamid og salisylsyre. - 1
    • En frontvendt visning av den hvite pappesken til Garnier Vitamin C Glow Boost Serum viser en sentral grafikk av en gul serumflaske med pipette. Emballasjen viser oransje og mørkegrønn tekst som beskriver produktets ingredienser, inkludert niacinamide, salicylic acid og Melasyl, samt logoer for cruelty-free og vegan nederst. - 2
    Garnier

    Glow Boost Serum

     159,00 kr.

    30 ml |  5 300,00 kr./1 l
    • Self-Tan Mist Body - Medium - 1
    Garnier

    Self-Tan Mist Body

     165,00 kr.

    150 ml |  1 100,00 kr./1 l
    • Invisible Serum SPF50+ - Super Uv Invisible Serum - 1
    Garnier
    30 ml |  4 833,33 kr./1 l
    • Body Serum Spf50+ - Spf50+ - 1
    • Body Serum Spf50+ - Spf50+ - 2
    Garnier

    Body Serum Spf50+

     169,00 kr.

    125 ml |  1 352,00 kr./1 l
    • Self-tan Lotion - Sun-kissed Glow - 1
    Garnier

    Self-tan Lotion

     165,00 kr.

    175 ml |  942,86 kr./1 l
    • Self-tan Face Drops - Sun-kissed Glow - 1
    • Self-tan Face Drops - Sun-kissed Glow - 2
    Garnier
    30 ml |  5 633,33 kr./1 l
    • Roll-on Spf50+ - Roll-on Spf50+ - 1
    Garnier

    Roll-on Spf50+

     94,90 kr.

    50 ml |  1 898,00 kr./1 l
    • En flaske Micellar Cleansing Water All-in-1 stÃ¥r oppreist og vendt forover, og viser frem den klare plastbeholderen fylt med gjennomsiktig væske. Flasken har en lys rosa flip-top-kork og en hvit etikett med rosa og grønn tekst som beskriver bruken for sensitiv hud. - 1
    -31%
    Garnier

    Micellar Cleansing Water All-in-1

    Rabattert pris 54,90 kr.Ordinær pris 79,90 kr.

    400 ml |  137,25 kr./1 l

    Utsolgt

    • Bb Cream - Bb Cream/Bb Cream - 1
    • Bb Cream - Bb Cream/Bb Cream - 2
    • Bb Cream - Bb Cream/Bb Cream - 3
    • Bb Cream - Bb Cream/Bb Cream - 4
    • Bb Cream - Bb Cream/Bb Cream - 5
    Garnier

    Bb Cream

     135,00 kr.

    50 ml |  2 700,00 kr./1 l

    Utsolgt

    • Eye Make-up Remover 2 In 1 - Eye Make-up Remover 2 In 1 - 1
    Garnier
    125 ml |  479,20 kr./1 l

    Utsolgt

    • Sheet Mask - Sheet Mask - 1
    Garnier

    Sheet Mask

     39,90 kr.

    28 g |  1 425,00 kr./1 kg

    Utsolgt

    • Micellar Reusable Eco Pads - All Skin Types - 1
    • Micellar Reusable Eco Pads - All Skin Types - 2
    Garnier
    16 g |  4 993,75 kr./1 kg

    Utsolgt

    • Serum Sheet Mask - Hydrabomb Sheet Mask - 1
    Garnier

    Serum Sheet Mask

     34,90 kr.

    28 g |  1 246,43 kr./1 kg

    Utsolgt

    • En gjennomsiktig sylindrisk krukke som inneholder Garnier Vitamin C* Glow Boost Day Cream, stÃ¥r oppreist og vendt forover med et hvitt skrulokk. Forsiden av krukken viser den grønne Garnier-logoen til venstre og teksten «VITAMIN C* GLOW BOOST DAY CREAM» i oransje og svart til høyre. - 1
    • Garnier Vitamin C* Glow Boost Day Cream-boksen er vendt mot fronten og har en hvit bakgrunn med en sentral grafikk av en gjennomsiktig gul krukke fylt med hvit krem. Emballasjen viser merkenavnet «GARNIER» øverst, produktnavnet «VITAMIN C* GLOW BOOST DAY CREAM» i fet skrift, samt logoer nederst som indikerer en vegansk formel og cruelty-free-sertifisering. - 2
    Garnier
    50 ml |  1 598,00 kr./1 l

    Utsolgt

    • 8H Pimple Patch - Transparent - 1
    Garnier

    8H Pimple Patch

     125,00 kr.

    22 stk. |  5,68 kr./stk.

    Utsolgt