Gå til innhold

Hickap

Hickap tilbyr 100 % veganske makeup koster med bust av høy kvalitet, utviklet av en av Sveriges største YouTube'er, Wilma Holmqvist. Hos H&M finner du Hickap's bestselgende ultramyke makeup koster fra Classic Collection-serien.

116 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
    • Stay Awake Eye Gel - Stay Awake Eye Gel - 1
    • Stay Awake Eye Gel - Stay Awake Eye Gel - 2
    HICKAP

    Stay Awake Eye Gel

     249,00 kr.

    15 ml |  16 600,00 kr./1 l
    • Glow Serum - Pearl - 1
    • Glow Serum - Pearl - 2
    • Glow Serum - Pearl - 3
    HICKAP

    Glow Serum

     299,00 kr.

    30 ml |  9 966,67 kr./1 l
    • Limelight Body Glow - Bronze - 1
    • Limelight Body Glow - Bronze - 2
    HICKAP
    150 ml |  2 193,33 kr./1 l
    • Body Butter - Miami Peach - 1
    • Body Butter - Miami Peach - 2
    • Body Butter - Miami Peach - 3
    HICKAP

    Body Butter

     189,00 kr.

    200 ml |  945,00 kr./1 l
    • Body Mist - Miami Peach - 1
    • Body Mist - Miami Peach - 2
    • Body Mist - Miami Peach - 3
    HICKAP

    Body Mist

     189,00 kr.

    150 ml |  1 260,00 kr./1 l
    • Glow Monkey Setting Spray - Glow Monkey Setting Spray - 1
    • Glow Monkey Setting Spray - Glow Monkey Setting Spray - 2
    HICKAP
    100 ml |  1 890,00 kr./1 l
    • Body Mist - Cashmere Sunday - 1
    • Body Mist - Cashmere Sunday - 2
    • Body Mist - Cashmere Sunday - 3
    HICKAP

    Body Mist

     189,00 kr.

    150 ml |  1 260,00 kr./1 l
    • Hyper Glow Body Scrub - Light Pink - 1
    HICKAP
    150 ml |  1 126,67 kr./1 l
    • Makeup Brush Cleanser - Pink - 1
    HICKAP
    100 ml |  1 590,00 kr./1 l
    • Fire Eyes Cream Shadow - Halo/Intergalactic - 1
    • Fire Eyes Cream Shadow - Halo/Intergalactic - 2
    • Fire Eyes Cream Shadow - Halo/Intergalactic - 3
    HICKAP
    4.5 g |  44 222,22 kr./1 kg
    • Sundazed Self-tanning Gel - Bronze - 1
    • Sundazed Self-tanning Gel - Bronze - 2
    • Sundazed Self-tanning Gel - Bronze - 3
    • Sundazed Self-tanning Gel - Bronze - 4
    HICKAP
    30 ml |  8 300,00 kr./1 l
    • Body Butter - Candy Circus - 1
    • Body Butter - Candy Circus - 2
    • Body Butter - Candy Circus - 3
    HICKAP

    Body Butter

     189,00 kr.

    200 ml |  945,00 kr./1 l
    • Fire Eyes Cream Shadow - Intergalactic/Halo - 1
    • Fire Eyes Cream Shadow - Intergalactic/Halo - 2
    • Fire Eyes Cream Shadow - Intergalactic/Halo - 3
    HICKAP
    4.5 g |  44 222,22 kr./1 kg
    • Priming Moisturizer - Honey Glow/Pearl Glow/Bronze Glow - 1
    • Priming Moisturizer - Honey Glow/Pearl Glow/Bronze Glow - 2
    HICKAP
    50 ml |  5 980,00 kr./1 l
    • Round Kabuki 115 - Svart - 1
    HICKAP

    Round Kabuki 115

     159,00 kr.

    • Classic Trio Set - Svart - 1
    HICKAP

    Classic Trio Set

     379,00 kr.

    3 stk. |  126,33 kr./stk.
    • Classic Eye Set - Svart - 1
    HICKAP

    Classic Eye Set

     329,00 kr.

    5 stk. |  65,80 kr./stk.
    • Inside Out Eye Set - Svart - 1
    HICKAP

    Inside Out Eye Set

     299,00 kr.

    4 stk. |  74,75 kr./stk.
    • Classic Face Set - Svart - 1
    HICKAP

    Classic Face Set

     629,00 kr.

    5 stk. |  125,80 kr./stk.
    • Priming Moisturizer - Pearl Glow/Honey Glow/Bronze Glow - 1
    • Priming Moisturizer - Pearl Glow/Honey Glow/Bronze Glow - 2
    HICKAP
    50 ml |  5 980,00 kr./1 l
    • Priming Moisturizer - Bronze Glow/Honey Glow/Pearl Glow - 1
    • Priming Moisturizer - Bronze Glow/Honey Glow/Pearl Glow - 2
    HICKAP
    50 ml |  5 980,00 kr./1 l
    • Mirror Glaze Lip Oil - Peach Of Mind/Strawberry Melt - 1
    • Mirror Glaze Lip Oil - Peach Of Mind/Strawberry Melt - 2
    HICKAP
    4.5 ml |  37 555,56 kr./1 l
    • Mirror Glaze Lip Oil - Strawberry Melt/Peach Of Mind - 1
    • Mirror Glaze Lip Oil - Strawberry Melt/Peach Of Mind - 2
    HICKAP
    4.5 ml |  37 555,56 kr./1 l