Salg - Klær Til Gutt 9-14 År

69 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Bomberjakke i linmiks - Marineblå
    -68%

    Bomberjakke i linmiks

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Baseballjakke med motiv - Marineblå/Cream
    -29%

    Baseballjakke med motiv

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Vattert bomberjakke - Kakigrønn
    -49%

    Vattert bomberjakke

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Sweatshirt med trykk - Hvit/PlayStation
    -55%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Løpebukse med DryMove™ - Grå/Sort/Sort/Hvit
    -23%
    H&M Move

    Løpebukse med DryMove™

    Rabattert pris 329,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Hettejakke - Lys blå/Lys blå/Lys gråmelert/Sort
    -31%

    Hettejakke

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Hettejakke - Lys blå/Lys blå/Lys gråmelert/Sort
    -69%

    Hettejakke

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Softshellanorakk - Sort/Tåkegrønn
    -28%
    H&M Move

    Softshellanorakk

    Rabattert pris 649,00 kr.Ordinær pris 899,00 kr.

  • Bomberjakke - Sort
    -33%

    Bomberjakke

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • 5-pack sokker med intarsia-motiv - Blå/The Simpsons/Hvit/Minecraft/Hvit/Snoopy/Gul/SvampeBob Firkant/Blå/Among Us/Hvit/Blå/PlayStation/Grønn/Minecraft
    -45%

    5-pack sokker med intarsia-motiv

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    5 stk. |  21,80 kr./stk.
  • 2-pack Loose Fit Jeans - Lys denimblå/Sort/Denimblå/Lys denimblå/Grå/Lys denimblå/Denimblå/Mørk denimblå
    -30%

    2-pack Loose Fit Jeans

    Rabattert pris 349,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    2 stk. |  174,50 kr./stk.
  • Hettejakke - Lys gråmelert/Lys blå/Lys blå/Sort
    -39%

    Hettejakke

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Vannavvisende vindjakke - Sort
    -29%

    Vannavvisende vindjakke

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 5-pack sokker med intarsia-motiv - Blå/Among Us/Hvit/Minecraft/Hvit/Snoopy/Gul/SvampeBob Firkant/Blå/The Simpsons/Hvit/Blå/PlayStation/Grønn/Minecraft
    -55%

    5-pack sokker med intarsia-motiv

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    5 stk. |  18,00 kr./stk.
  • 5-pack sokker med intarsia-motiv - Hvit/Blå/PlayStation/Hvit/Minecraft/Hvit/Snoopy/Gul/SvampeBob Firkant/Blå/The Simpsons/Blå/Among Us/Grønn/Minecraft
    -60%

    5-pack sokker med intarsia-motiv

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    5 stk. |  16,00 kr./stk.
  • En løs svart hettegenser presenteres forfra, med en dobbeltlags, omslagshoodie, droppede skuldre og lange ermer. Den viser frem en fremtredende teksturert "CHAMPS" applikasjon over brystet, en kengurulomme og ribbestrikk ved mansjettene og nederkanten.
    -33%

    Hettegenser

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Jakke - Marineblå

    Jakke

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 229,00 kr.

  • 2-pack Loose Fit Jeans - Denimblå/Mørk denimblå/Denimblå/Lys denimblå/Grå/Lys denimblå/Lys denimblå/Sort
    -30%

    2-pack Loose Fit Jeans

    Rabattert pris 349,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    2 stk. |  174,50 kr./stk.
  • Baggy Fit Jeans - Denim blue/Mørk denimblå/Vasket grå/Sort/Denimblå/Vasket brun/Lys denimblå/Lys denimblå/Lys denimgrå
    -29%

    Baggy Fit Jeans

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 2-delt treningssett i trikot - Sort/World Wide
    H&M Move

    2-delt treningssett i trikot

    Rabattert pris 299,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 349,00 kr.

  • Basketballshorts med DryMove™ - Mellomtåkeblå/Sort
    H&M Move

    Basketballshorts med DryMove™

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 149,00 kr.

  • Vannavvisende boblejakke - Sort
    -34%

    Vannavvisende boblejakke

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Cargojakke i bomullstwill - Mørk denimgrå

    Cargojakke i bomullstwill

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 299,00 kr.

  • De 5-lommers jeansene vises fra forsiden, med en lys til middels blå bomullsdenim. De er designet med en løs passform gjennom hofte, lår og ben, en glidelåslukking med knapp i midjen, og vide ben.

    Loose Fit Bootcut Leg Jeans

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 179,00 kr.