Salg - Jente 9-14 År

131 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Quiltet jakke i bomull - Mørk grå/Kakigrønn
    -69%

    Quiltet jakke i bomull

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 3-pack sokker i frotté - Lys tåkerosa/Hello Kitty
    -27%

    3-pack sokker i frotté

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    3 stk. |  36,33 kr./stk.
  • Sneakers - Beige
    -29%

    Sneakers

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 5-pack sokker - Lys lilla/Stripet/Rosa/Lilla/Blekblå/Tåkerosa/Hjerter/Tåkelilla/Lys rosa/Hvit/Marineblå/Sløyfer/Lys rosa/Lys blå/Rosa/Beigemelert/Cream
    -27%

    5-pack sokker

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  21,80 kr./stk.
  • En kremfarget fleecegenser ses forfra, og viser sin fluffy tekstur. Den har en stående krage, en halv glidelås og to skrå frontlommer.
    -42%
    H&M Move

    Treningsgenser i pilé

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Flared Leg Low Jeans - Denimblå/Denimsort
    -34%

    Flared Leg Low Jeans

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Bikerjakke - Sort
    -35%

    Bikerjakke

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Genser i bomullsmiks - Rosa/Stripet/Rød/Lys blå/Stripet/Lys beige/Stripet
    -27%

    Genser i bomullsmiks

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • 5-pack sokker - Marineblå/Sløyfer/Rosa/Lilla/Blekblå/Tåkerosa/Hjerter/Tåkelilla/Lys rosa/Hvit/Lys lilla/Stripet/Lys rosa/Lys blå/Rosa/Beigemelert/Cream
    -40%

    5-pack sokker

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  18,00 kr./stk.
  • En grå, oversized zip-through-hettegenser viser FRONTEN sin, med en stor hvit "93" brodert på brystet. Den er utformet med senkede skuldre, foret hette, en sølvfarget glidelås foran, to skråstilte frontlommer og ribbestrikkede mansjetter og nederkant.
    -34%

    Brodert hettejakke

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Quiltet jakke - Sort/Marineblå
    -35%

    Quiltet jakke

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • 3-pack strømpebukser - Sort
    -53%

    3-pack strømpebukser

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    3 stk. |  23,33 kr./stk.
  • Hettejakke i pilé - Varm brun
    -45%
    H&M Move

    Hettejakke i pilé

    Rabattert pris 329,00 kr.Ordinær pris 599,00 kr.

  • En tofarget krem- og beige shaggy fleecejakke blir presentert fra FORAN, med en glidelås i full lengde med en stofftrekker og en ribbestrikket ståkrage.
    -60%
    H&M Move

    Treningsjakke i pilé

    Rabattert pris 299,00 kr.Ordinær pris 749,00 kr.

  • Vattert bomberjakke - Sort/Lys beige
    -29%

    Vattert bomberjakke

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 5-pack sokker - Lys rosa/Lys blå/Rosa/Lilla/Blekblå/Tåkerosa/Hjerter/Tåkelilla/Lys rosa/Hvit/Lys lilla/Stripet/Marineblå/Sløyfer/Rosa/Beigemelert/Cream
    -60%

    5-pack sokker

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  12,00 kr./stk.
  • Ankelhøye sneakers - Cream/Lys rosa
    -58%

    Ankelhøye sneakers

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Relaxed Wide Leg Jeans - Lys grå/Strass

    Relaxed Wide Leg Jeans

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 279,00 kr.

  • 5-pack sokker - Rosa/Beigemelert/Rosa/Lilla/Blekblå/Tåkerosa/Hjerter/Tåkelilla/Lys rosa/Hvit/Lys lilla/Stripet/Marineblå/Sløyfer/Lys rosa/Lys blå/Cream
    -27%

    5-pack sokker

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  21,80 kr./stk.
  • 2-delt finstrikket sett - Lys rosa/Cream/Mørk rød/Lys beigemelert/Lys grå
    -54%

    2-delt finstrikket sett

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • En gråmelert T-skjorte viser sin front, med et slitt mørkegrått trykkmotiv av "PARIS" buet over "1992". En ribbestrikket kant detaljert rundt rund halsen.
    -50%

    Mønstret T-shirt

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • T-shirt i bomull med trykk - Mørk beige/SmileyWorld®/Lys rosa/SmileyWorld®/Lys rosa/Mikke Mus/Hvit/Lilo & Stitch/Hvit/Lilo & Stitch/Lys rosa/KPop Demon Hunters/Lys gul/SmileyWorld®/Lys blå/Snoopy

    T-shirt i bomull med trykk

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 69,99 kr.

  • Sneakers med trykk - Cream/Hello Kitty
    -42%

    Sneakers med trykk

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.