Nagellak

258 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Nagellak - Bordeaux/Sibylline/Bourgogne/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Rustic Nomad/Neo Noir/Electric Pearl/Wood You Rather/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Bourgogne/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Nutmeg/Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/Wood You Rather/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Parisienne/Bordeaux/Sibylline/Bourgogne/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Terracotta Flame/Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/Wood You Rather/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Fiery Magic/Platinum Plum/Plum Compote/Enchanted Mist/Tidal Code/Moss & Mayhem/I Dream of Cobalt/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/Lucky Charm/Digital Drift/Lapis Lazuli/Lichtgroen/cactus/Navy Baby

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/Wood You Rather/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Sibylline/Bordeaux/Bourgogne/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een nagellakflesje toont een licht perzikkleurige nagellak. Het heeft een doorzichtige glazen container met een afgeronde schouder, een witte cilindrische dop en het gouden "H&M"-logo samen met volumebijzonderheden gedrukt op de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Tread Lightly/Tuscan Terracotta/Veiled Voltage/In a Blue Moon/Coral Conspiracy/Charmed, I'm Sure/Pearl Paradox/Mint for More/Viva Verde/Wild Card/Mixed Signals/Shrimp Diet/Look Again/Midnight Manuscript

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Electric Pearl/Neo Noir/Rustic Nomad/Wood You Rather/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Deep Fig/Aged Steel/Soft Illusion/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Blush Aura/Lost Meadow/Morning Spell

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Platinum Plum/Fiery Magic/Plum Compote/Enchanted Mist/Tidal Code/Moss & Mayhem/I Dream of Cobalt/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/Lucky Charm/Digital Drift/Lapis Lazuli/Lichtgroen/cactus/Navy Baby

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Coin Toss/I Owe You/Navy Baby/A Touch of Spark/Steel City/Golden Oldie/Why So Frosty?/I'm Peachless/Fancy in Green/Stay Currant/Spaceship Voyage/Disco Fever

    Nagellak

    € 5,99

    8 ml | € 748,75/1 l
  • Nagellak - Techno Rose/Almond Rose/Head in the Clouds/Forever Flamingo/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Sunlit Snapdragon/Don't Neon Me/Happily Ever After

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Wood You Rather/Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Aged Steel/Deep Fig/Soft Illusion/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Blush Aura/Lost Meadow/Morning Spell

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Gel Colour nagellak - Tiramisu for 2/Never Better/Our Secret/Great Endings/Romance Novel/Our Song/On the Picnic Blanket/You're my Rock/Under the Pier/Gentle Does It/Heart-shaped Cloud/My Perfect Wave/Friendship Bracelet/Into the Night/Safe with You/Tiny Acts of Love/You Bring Me Luck/Strokes of Passion/A Tulip for Me/Bonfire Night/Our First Chapter/First Date Feels/I Wish you Knew/Me and My Sis/The Story of Us/It Started with a Rose/Blissful Moments/The Story of Me/You Keep me Calm
    10 ml | € 999,00/1 l
  • Nagellak - Head in the Clouds/Almond Rose/Techno Rose/Forever Flamingo/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Sunlit Snapdragon/Don't Neon Me/Happily Ever After

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Plum Compote/Fiery Magic/Platinum Plum/Enchanted Mist/Tidal Code/Moss & Mayhem/I Dream of Cobalt/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/Lucky Charm/Digital Drift/Lapis Lazuli/Lichtgroen/cactus/Navy Baby

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Ice Cold Milk/Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Gel Colour nagellak - Never Better/Tiramisu for 2/Our Secret/Great Endings/Romance Novel/Our Song/On the Picnic Blanket/You're my Rock/Under the Pier/Gentle Does It/Heart-shaped Cloud/My Perfect Wave/Friendship Bracelet/Into the Night/Safe with You/Tiny Acts of Love/You Bring Me Luck/Strokes of Passion/A Tulip for Me/Bonfire Night/Our First Chapter/First Date Feels/I Wish you Knew/Me and My Sis/The Story of Us/It Started with a Rose/Blissful Moments/The Story of Me/You Keep me Calm
    10 ml | € 999,00/1 l
  • Nagellak - Red Carpet/Bordeaux/Sibylline/Bourgogne/Cranberry/You Say Tomato/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Bitter Brew/Minted Mirage/Baby Rose/Blue Bite/Sunbeam/Ruby Ray/Mauve Mist/Zesty Nectar/Verdant Vibes/Sunlit Buttercup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Techno Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Sunlit Snapdragon/Don't Neon Me/Happily Ever After

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Roasted Cocoa/Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/Wood You Rather/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles nagellak staat recht van voren, met daarin een dichte, sprankelende zilveren holografische glitter in een ronde glazen fles. De fles heeft een cilindrische matte off-white dop en toont gouden logobewerking op de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles nagellak staat rechtop in een frontaal zicht, met een ronde, transparante glazen fles gevuld met bleek perzikkleurige nagellak en afgewerkt met een hoge, witte cilindervormige dop. Op de voorkant van de fles staan het goudkleurige H&M-logo en de inhoudsgegevens vermeld.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Soft Illusion/Deep Fig/Aged Steel/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Blush Aura/Lost Meadow/Morning Spell

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Tuscan Terracotta/Tread Lightly/Veiled Voltage/In a Blue Moon/Coral Conspiracy/Charmed, I'm Sure/Pearl Paradox/Mint for More/Viva Verde/Wild Card/Mixed Signals/Shrimp Diet/Look Again/Midnight Manuscript

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/Sibylline/Bourgogne/Red Carpet/You Say Tomato/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Nagellak

Op zoek naar de ultieme manicure voor thuis? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze selectie nagellak omvat alles van pasteltinten tot kleurrijke felle en donkere tinten, passend bij jouw look. Breng de nagellak aan op een basislaag en fixeer met een transparante toplaag voor een langdurige en onberispelijke afwerking. Komt er een speciale gelegenheid aan? Bekijk onze opvallende nepnagels of ontdek de volledige collectie nagelverzorging.