Meteen naar inhoud

H&M Adorables | Kids Girl | H&M

161 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Een roze corduroy pinafore jurk wordt van voren getoond, met een V-vormige halslijn en een losse pasvorm. Het toont twee afgeronde opgestikte zakken aan de voorkant en de karakteristieke verticale corduroy ribbels. - 1
    • Roze corduroystof heeft kenmerkende verticale ribbels, met een afgeronde opgestikte zak die op het oppervlak is genaaid. De opgestikte zak heeft een gevouwen bovenrand en zichtbare stiksels langs de omtrek. - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Overgooier van ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Katoenen A-lijnjurk - Beige/bloemen - 1
    • Katoenen A-lijnjurk - Beige/bloemen - 2
    • Katoenen A-lijnjurk - Beige/bloemen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen A-lijnjurk

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • Teddy gilet - Lichtbeige - 1
    • Teddy gilet - Lichtbeige - 2
    • Teddy gilet - Lichtbeige - 3
    • Teddy gilet - Lichtbeige - 4
    • Teddy gilet - Lichtbeige - 5
    • Teddy gilet - Lichtbeige - 6
    -20%
    H&M Premium Selection

    Teddy gilet

    Kortingsprijs€ 36,00Normale prijs€ 44,99

    • Een blouse met lange mouwen is van voren te zien, met een all-over ditsy bloemenprint in tinten roze, oranje en groen op een licht crèmekleurige achtergrond. De blouse heeft een brede, gerimpelde kraag met geel geborduurde afwerking, een knoopsluiting aan de voorkant en lange mouwen met elastische manchetten. - 1
    • Een crèmekleurig kledingstuk vertoont een patroon van kleine oranje bloemen, groene bladeren en roze aardbeien. De frontale weergave toont een knoopsluiting met lichtroze knopen en een gerimpelde kraag, afgewerkt met een geschulpte, mosterdgele geborduurde boord. - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen bloes met dessin

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Kasjmier vest - Bruin/Lichtbeige/Beige - 1
    • Kasjmier vest - Bruin/Lichtbeige/Beige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kasjmier vest

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

    • Ajourgebreid katoenen vest - Donkerrood/Roomwit - 1
    • Ajourgebreid katoenen vest - Donkerrood/Roomwit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Ajourgebreid katoenen vest

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Broek van katoenen ribfluweel - Wit/bloemen - 1
    • Broek van katoenen ribfluweel - Wit/bloemen - 2
    • Broek van katoenen ribfluweel - Wit/bloemen - 3
    • Broek van katoenen ribfluweel - Wit/bloemen - 4
    • Broek van katoenen ribfluweel - Wit/bloemen - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Ribgebreide broek van katoen - Beige - 1
    • Ribgebreide broek van katoen - Beige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Ribgebreide broek van katoen

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 1
    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 2
    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 3
    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 4
    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 5
    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 6
    • 2-delige set van wafeltricot - Dusty donkerroze - 7
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige set van wafeltricot

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • Flared katoenen legging - Roomwit/bloemen - 1
    • Flared katoenen legging - Roomwit/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Flared katoenen legging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Ribfluwelen matrozenjurk - Lichtbeige/bloemen/Dusty roze - 1
    • Ribfluwelen matrozenjurk - Lichtbeige/bloemen/Dusty roze - 2
    • Ribfluwelen matrozenjurk - Lichtbeige/bloemen/Dusty roze - 3
    • Ribfluwelen matrozenjurk - Lichtbeige/bloemen/Dusty roze - 4
    • Ribfluwelen matrozenjurk - Lichtbeige/bloemen/Dusty roze - 5
    • Ribfluwelen matrozenjurk - Lichtbeige/bloemen/Dusty roze - 6
    -20%
    H&M Adorables

    Ribfluwelen matrozenjurk

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Katoenen bloes met kraag - Dusty donkerroze/Wit - 1
    • Katoenen bloes met kraag - Dusty donkerroze/Wit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen bloes met kraag

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Bruin/lichtbeige/Donkergrijs/lichtbeige/Donkerrood/lichtroze/Roomwit/dusty roze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 1
    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Bruin/lichtbeige/Donkergrijs/lichtbeige/Donkerrood/lichtroze/Roomwit/dusty roze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 ribgebreide kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • Set van 2 tops met een col - Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit/Lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 tops met een col - Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit/Lichtroze/bloemen - 2
    • Set van 2 tops met een col - Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit/Lichtroze/bloemen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops met een col

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Een dieprode corduroy pinafore-jurk wordt van voren gepresenteerd, met een V-vormige halslijn en twee grote, afgeronde opgestikte zakken aan de onderkant. - 1
    • Een dieprode corduroy pinafore-jurk wordt van voren gepresenteerd, met een V-vormige halslijn en twee grote, afgeronde opgestikte zakken aan de onderkant. - 2
    • Een dieprode corduroy pinafore-jurk wordt van voren gepresenteerd, met een V-vormige halslijn en twee grote, afgeronde opgestikte zakken aan de onderkant. - 3
    • Een dieprode corduroy pinafore-jurk wordt van voren gepresenteerd, met een V-vormige halslijn en twee grote, afgeronde opgestikte zakken aan de onderkant. - 4
    • De H&M Adorables pinafore jurk toont zijn bordeauxrode corduroy stof, met opvallende verticale ribbels en een afgeronde opgestikte zak aan de voorkant. - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Overgooier van ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Donkergrijs/lichtbeige/Bruin/lichtbeige/Donkerrood/lichtroze/Roomwit/dusty roze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 1
    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Donkergrijs/lichtbeige/Bruin/lichtbeige/Donkerrood/lichtroze/Roomwit/dusty roze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 ribgebreide kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • Set van 2 tops met een col - Beige/roomwit/Dusty roze/roomwit gestreept/Lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 tops met een col - Beige/roomwit/Dusty roze/roomwit gestreept/Lichtroze/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops met een col

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Donkerrood/lichtroze/Bruin/lichtbeige/Donkergrijs/lichtbeige/Roomwit/dusty roze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 1
    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Donkerrood/lichtroze/Bruin/lichtbeige/Donkergrijs/lichtbeige/Roomwit/dusty roze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 ribgebreide kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • H&M Adorables broeken worden aan de voorkant gepresenteerd in donkerblauwe ribfluweel, met een ontspannen pasvorm. Onopvallende zijzakken zijn zichtbaar met handen die erin rusten, en de broeken zijn gestyled met opgerolde manchetten. - 1
    • Broek van katoenen ribfluweel - Marineblauw/Bruin/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 2
    • Broek van katoenen ribfluweel - Marineblauw/Bruin/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 3
    • Een kinderkledij, gepresenteerd vanuit een licht schuine vooraanzicht, bevat een licht beige gebreide trui met een Fair Isle patroon van kastanjebruine en lichtblauwe sneeuwvlokmotieven over de borst, met geribde boorden en zoom. Donkerblauwe corduroy broek met verticale ribbels wordt onder de trui gedragen, met een wijde pijp en omgeslagen zoom, met zandkleurige sneakers met witte veters en een klittenbandsluiting die het geheel compleet maken. - 4
    • Broek van katoenen ribfluweel - Marineblauw/Bruin/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 5
    • Broek van katoenen ribfluweel - Marineblauw/Bruin/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 6
    • Broek van katoenen ribfluweel - Marineblauw/Bruin/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 7
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Geribde katoenen legging - Zwart/Donkerbeige/Beige gemêleerd/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 1
    • Geribde katoenen legging - Zwart/Donkerbeige/Beige gemêleerd/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    • Broek van katoenen ribfluweel - Bruin/Marineblauw/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 1
    • Broek van katoenen ribfluweel - Bruin/Marineblauw/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 2
    • Broek van katoenen ribfluweel - Bruin/Marineblauw/Dusty turkoois/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Zwart/Beige gemêleerd/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 1
    • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Zwart/Beige gemêleerd/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 2
    • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Zwart/Beige gemêleerd/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    • Denim overgooier - Denimblauw - 1
    • Denim overgooier - Denimblauw - 2
    • Denim overgooier - Denimblauw - 3
    • Denim overgooier - Denimblauw - 4
    • Denim overgooier - Denimblauw - 5
    H&M Adorables
    • Set van 2 katoenen tops - Lichtbeige/beige/Blauw/bloemen - 1
    • Set van 2 katoenen tops - Lichtbeige/beige/Blauw/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 katoenen tops

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty turkoois/Marineblauw/Bruin/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 1
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty turkoois/Marineblauw/Bruin/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 2
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty turkoois/Marineblauw/Bruin/Kakigroen/Rood/Lichtroze - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • T-shirt van pimakatoen Loose Fit - Wit/Kakigroen/Turkoois/Bruin - 1
    • T-shirt van pimakatoen Loose Fit - Wit/Kakigroen/Turkoois/Bruin - 2
    • T-shirt van pimakatoen Loose Fit - Wit/Kakigroen/Turkoois/Bruin - 3
    • T-shirt van pimakatoen Loose Fit - Wit/Kakigroen/Turkoois/Bruin - 4
    -20%
    H&M Adorables

    T-shirt van pimakatoen Loose Fit

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 1
    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 2
    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 3
    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 4
    • H&M Adorables olijfgroene corduroy broek heeft een elastische tailleband en een nepgulpdetail aan de voorkant. Een rechthoekige opgestikte zak is ook zichtbaar op het kledingstuk. - 5
    • H&M Adorables broek wordt gepresenteerd in een close-up vooraanzicht, waarbij de groene corduroy stof wordt benadrukt. De elastische tailleband is zichtbaar aan de bovenkant en heeft een knoop en een knoopsgat voor aanpassing. - 6
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Roomwit/dusty roze/Bruin/lichtbeige/Donkergrijs/lichtbeige/Donkerrood/lichtroze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 1
    • Set van 2 ribgebreide kousenbroeken - Roomwit/dusty roze/Bruin/lichtbeige/Donkergrijs/lichtbeige/Donkerrood/lichtroze/Beige/roomwit/Lichtbeige/marineblauw - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 ribgebreide kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • Geribde katoenen legging - Beige gemêleerd/Zwart/Donkerbeige/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 1
    • Geribde katoenen legging - Beige gemêleerd/Zwart/Donkerbeige/Roze/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    • Wollen muts - Felblauw/Donkerrood/Donkerbeige/Lichtroze/Lichtbeige - 1
    • Wollen muts - Felblauw/Donkerrood/Donkerbeige/Lichtroze/Lichtbeige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Wollen muts

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Ribfluwelen matrozenjurk - Dusty roze/Lichtbeige/bloemen - 1
    • Ribfluwelen matrozenjurk - Dusty roze/Lichtbeige/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Ribfluwelen matrozenjurk

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Set van 2 tops met een col - Lichtroze/bloemen/Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit - 1
    • Set van 2 tops met een col - Lichtroze/bloemen/Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops met een col

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • A-lijnrok van ribfluweel - Kakigroen/Donkerrood/Lichtroze - 1
    • A-lijnrok van ribfluweel - Kakigroen/Donkerrood/Lichtroze - 2
    • A-lijnrok van ribfluweel - Kakigroen/Donkerrood/Lichtroze - 3
    • A-lijnrok van ribfluweel - Kakigroen/Donkerrood/Lichtroze - 4
    • A-lijnrok van ribfluweel - Kakigroen/Donkerrood/Lichtroze - 5
    -20%
    H&M Adorables

    A-lijnrok van ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99