Kinderkamer

390 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 3 hydrofieldoeken - Taupe/beige/roomwit/Poederroze/oudroze/Beige/wit
    -20%

    Set van 3 hydrofieldoeken

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Zachte rammelaar - Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Set van 3 hydrofieldoeken - Poederroze/oudroze/Taupe/beige/roomwit/Beige/wit
    -20%

    Set van 3 hydrofieldoeken

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Zachte rammelaar - Wit/konijn/Lichtbeige/beer/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Knuffel - Lichtbeige/vogel
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Babyplaid van fleece - Wit/olifanten/Lichtbeige/zuurstokken
    -20%

    Babyplaid van fleece

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Badcape - Gebroken wit/konijn/Lichtbeige/Beer
    80x80 cm
    -20%

    Badcape

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Badcape - Lichtbeige/Beer/Gebroken wit/konijn
    80x80 cm
    -20%

    Badcape

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Teddy luiertas - Lichtbeige
    -20%

    Teddy luiertas

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

  • Set van 3 hydrofieldoeken - Beige/wit/Taupe/beige/roomwit/Poederroze/oudroze
    -20%

    Set van 3 hydrofieldoeken

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Mousseline hoeslaken - Dusty roze/Wit/Lichtbeige/Beige
    -20%

    Mousseline hoeslaken

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Zachte rammelaar - Bruin/teddybeer/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Zachte rammelaar - Bruin/egel/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • 2-delige babycadeauset - Lichttaupe/olifanten/Lichtblauw/wolk/Lichtroze/kersen
    -20%

    2-delige babycadeauset

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Badcape - Lichtbeige/Roze/Dusty lichtblauw
    80x80 cm
    -20%

    Badcape

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Fluffy wandorganizer - Lichtbeige
    -20%

    Fluffy wandorganizer

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Luiertas van zeegras - Beige
    -20%

    Luiertas van zeegras

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • 2-delige babycadeauset - Lichtblauw/wolk/Lichttaupe/olifanten/Lichtroze/kersen
    -20%

    2-delige babycadeauset

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Babyhanddoek met kap - Lichttaupe/olifant
    60x100 cm
    -20%

    Babyhanddoek met kap

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Babyplaid van fleece - Lichtbeige/zuurstokken/Wit/olifanten
    -20%

    Babyplaid van fleece

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Badcape met kap - Lichtgreige/bloemen/Lichtroze/bloemen/Lichtbeige/bloemen
    80x80 cm
    -20%

    Badcape met kap

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Mousseline hoeslaken - Wit/Dusty roze/Lichtbeige/Beige
    -20%

    Mousseline hoeslaken

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Gebreide babycadeauset - Lichtbeige/beer
    -20%

    Gebreide babycadeauset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • 2-delige babycadeauset - Lichtroze/kersen/Lichttaupe/olifanten/Lichtblauw/wolk
    -20%

    2-delige babycadeauset

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Zachte rammelaar - Lichtbeige/leeuw/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Diervormige washand - Lichtbeige/Beer
    -20%

    Diervormige washand

    Kortingsprijs€ 4,00Normale prijs€ 4,99

Kinderkamer

Het is tijd om te beginnen met het voorbereiden van je kinderkamer. Vind alles wat je nodig hebt voor de kamer van je nieuwe baby, van voedingsstoelen tot kunst aan de muur en opbergoplossingen. Doe inspiratie op voor de inrichting van de kinderkamer van je babyjongen of -meisje met ons assortiment decoraties en vind baby beddengoed en dekens die in een ledikant passen en bij je thema passen. Blader door onze knuffelige speelgoed en pak die essentiële meubels en planken om de kamer af te maken.