Tennis

36 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Een tennisskirt in een diepe pruimkleur, met een gladde stof en een A-lijn silhouet, aan de voorkant.
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Pruimlila/zwart/Dusty paars/ivoorwit/Lichtblauw/marineblauw/Lichtroze/donkerbruin/Dusty groen/zwart
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Sportshort met DryMove™ - Zwart/Rood
    -20%
    H&M Move

    Sportshort met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Een roze sportjas met SoftMove wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. De jas heeft lange mouwen met duimgaten aan de manchetten en een kortere zoomlijn.
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Sportjas met SoftMove is zichtbaar van de VOORKANT, verschijnt in het zwart met een opstaande kraag en een volledige rits aan de voorkant. Het heeft lange mouwen met duimgaten bij de boorden en een korte zoom.
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Een 2-pack sporttops toont een lichtroze T-shirt met korte mouwen en een ronde hals aan de voorkant, met "DRYMOVE" zichtbaar op het etiket in de nek, en een donkerbruin T-shirt met korte mouwen en een ronde hals gedeeltelijk zichtbaar erachter.
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Een donkerbruine sportjas wordt van voren getoond. Het beschikt over een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant en lange mouwen met duimgaten, en is gesneden tot een verkorte lengte.
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Dusty paars/ivoorwit/Lichtblauw/marineblauw/Lichtroze/donkerbruin/Pruimlila/zwart/Dusty groen/zwart
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Lichtblauw/marineblauw/Dusty paars/ivoorwit/Lichtroze/donkerbruin/Pruimlila/zwart/Dusty groen/zwart
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Zwart/wit
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Paarstaupe/Auberginelila/Wit/Lichtroze
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Tennisjurk - Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Tennisjurk

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Marineblauw/Auberginelila/Wit/Lichtroze
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Tennisjurk met DryMove™ - Wit
    -20%
    H&M Move

    Tennisjurk met DryMove™

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Marineblauw/Paarstaupe/Auberginelila/Lichtroze
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Tennisjurk met DryMove™ - Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Tennisjurk met DryMove™

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Een lichtroze tennisshort presenteert zijn voorkant, met een gladde, platte tailleband en een uitlopende A-lijn silhouet.
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Sportzonneklep - Zwart
    -20%

    Sportzonneklep

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Sportshort met DryMove™ - Blauw
    -20%
    H&M Move

    Sportshort met DryMove™

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Sportvest met SoftMove™ - Lichtblauw/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Aubergine
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Sportshort met DryMove™ - Rood/Zwart
    -20%
    H&M Move

    Sportshort met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Sportvest met DryMove™ - Roze/Zwart/Bordeauxrood
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Sportvest met DryMove™ - Bordeauxrood/Zwart/Roze
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99