Sportkleding Voor Meisjes 9-14 J

279 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Voetbalvest - Marineblauw/Championship
    -20%

    Voetbalvest

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Voetbalvest - Zwart/Argentina/Felblauw/Brasil/Rood/Portugal/Lichtblauw/Argentina
    -20%

    Voetbalvest

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Voetbalset - Wit/Championship/Wit/Deutschland/Rood/Portugal/Groen/Goalie/Felgroen/Goalie/Blauw/Italia/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalset - Wit/Deutschland/Wit/Championship/Rood/Portugal/Groen/Goalie/Felgroen/Goalie/Blauw/Italia/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalset - Rood/Portugal/Wit/Championship/Wit/Deutschland/Groen/Goalie/Felgroen/Goalie/Blauw/Italia/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalvest - Felblauw/Brasil/Zwart/Argentina/Rood/Portugal/Lichtblauw/Argentina
    -20%

    Voetbalvest

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Voetbalset - Groen/Goalie/Wit/Championship/Wit/Deutschland/Rood/Portugal/Felgroen/Goalie/Blauw/Italia/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalset - Felgroen/Goalie/Wit/Championship/Wit/Deutschland/Rood/Portugal/Groen/Goalie/Blauw/Italia/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalset - Blauw/Italia/Wit/Championship/Wit/Deutschland/Rood/Portugal/Groen/Goalie/Felgroen/Goalie/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalset - Blauw/France/Wit/Championship/Wit/Deutschland/Rood/Portugal/Groen/Goalie/Felgroen/Goalie/Blauw/Italia/Lichtblauw/Argentina/Wit/Championship/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Voetbalvest - Rood/Portugal/Zwart/Argentina/Felblauw/Brasil/Lichtblauw/Argentina
    -20%

    Voetbalvest

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Voetbalshirt met print - Rood/Athletic legend/Geel/Brasil
    -20%

    Voetbalshirt met print

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Voetbalshirt met print - Felgroen/Goalie
    -20%

    Voetbalshirt met print

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Voetbalset - Wit/Championship/Wit/Championship/Wit/Deutschland/Rood/Portugal/Groen/Goalie/Felgroen/Goalie/Blauw/Italia/Blauw/France/Lichtblauw/Argentina/Geel/Brasil/Donkerrood/Belgium/Rood/España
    -20%

    Voetbalset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Dusty paars/ivoorwit/Lichtblauw/marineblauw/Lichtroze/donkerbruin/Pruimlila/zwart/Dusty groen/zwart
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Sportvest met SoftMove™ - Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Een donkerpaarse hoodie met ritssluiting is van voren afgebeeld, met een centrale ritssluiting, verlaagde schouders, lange mouwen met geribde boorden en gespleten zakken aan de voorkant. De hoodie wordt over een wit T-shirt gedragen en gecombineerd met een bijpassende donkerpaarse sweatpants.
    -20%
    H&M Move

    Sporthoodie Regular Fit

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Lichtblauw/marineblauw/Dusty paars/ivoorwit/Lichtroze/donkerbruin/Pruimlila/zwart/Dusty groen/zwart
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Sportvest met SoftMove™ - Zwart/Lichtroze/Auberginepaars/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Een set van vijf paar geribde crewsokken toont een selectie van kleuren, waaronder zwart, marineblauw, donkergrijs, koningsblauw en lichtgrijs. Elke sok heeft twee horizontale witte strepen rond de geribde boord en is opgesteld in een overlappende zijaanzichtweergave.
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken met DryMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • Een 2-pack sporttops toont een lichtroze T-shirt met korte mouwen en een ronde hals aan de voorkant, met "DRYMOVE" zichtbaar op het etiket in de nek, en een donkerbruin T-shirt met korte mouwen en een ronde hals gedeeltelijk zichtbaar erachter.
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Sportlegging met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Marineblauw/Stormblauw/Paarstaupe/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • Sporthoodie Regular Fit - Dusty lila/Pruimenpaars
    -20%
    H&M Move

    Sporthoodie Regular Fit

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Yogatop met SoftMove™ - Marineblauw/Taupe-paars
    -20%
    H&M Move

    Yogatop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Voetbalvest - Lichtblauw/Argentina/Zwart/Argentina/Felblauw/Brasil/Rood/Portugal
    -20%

    Voetbalvest

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Sporttop met SoftMove™ - Zwart/Grijs gemêleerd/Dusty paars
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

Sportkleding Voor Meisjes 9-14 J

Ga voor maximaal comfort met onze selectie sportkleding voor meisjes. Of ze nu lekker relaxed thuisblijft of haar vrijetijdslook wil updaten, ons assortiment houdt haar stijlvol. Bekijk trainingsbroeken en sportleggings in verschillende kleuren en combineer met een hoodie of sweater voor een complete look.