Kinderspeelgoed

91 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Knuffel - Lichtgrijs/olifant/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Houten inlegpuzzel - Lichtgrijs/olifanten
    -20%

    Houten inlegpuzzel

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    3 stuks | € 5,33/stuk
  • Extra zachte knuffel met een pluchen, donkerbruine beer die zittend frontaal is afgebeeld en een zachte roze aardbei vasthoudt met een groene bladsteel en geborduurde witte zaadjes. De beer is ontworpen met een contrasterende lichtbruine snuit, geborduurde zwarte ogen en een gestikte mond en neus.
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Een speeltent staat VOOR, met beige en witte verticale strepen. Het heeft een huisachtige vorm met een gaasraam aan de linkerkant. De vooropening wordt aan de rechterkant vastgehouden door linten, waardoor het interieur zichtbaar wordt.
    -20%

    Speeltent

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Speeltent - Licht kakigroen/gestreept/Beige/gestreept
    -20%

    Speeltent

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Knuffel - basketbal - Bruin/basketbal
    -20%

    Knuffel - basketbal

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Zachte rammelaar - Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Zachte rammelaar - Wit/konijn/Lichtbeige/beer/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Knuffel - Lichtbeige/vogel
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Knuffel - Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Kerstknuffel - Rood/kerst
    -20%

    Kerstknuffel

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,60/stuk
  • Tafeltent - Lichtbeige/kerst
    -20%

    Tafeltent

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

  • Knuffel - Lichtbeige/triceratops/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtgrijs/olifant/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Zachte rammelaar - Bruin/teddybeer/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Zachte rammelaar - Bruin/egel/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Een grote zachte speelgoedgiraffe staat rechtop en toont een crèmekleurig lichaam bedekt met onregelmatige bruine vlekken. Het heeft een lange nek, een kop met twee kleine oren en twee ossiconen, en een korte staart met een bruine pluim.
    -20%

    Groot knuffeldier

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Knuffeldier - hond - Donkerbeige/teckel
    -20%

    Knuffeldier - hond

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 3 knuffels - Oranje/Halloween
    -20%

    Set van 3 knuffels

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Knuffeldier - duif - Lichtgrijs
    -20%

    Knuffeldier - duif

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Knuffel - tas met ballen - Donkergroen/Le petit campus
    -20%

    Knuffel - tas met ballen

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Gebreide babycadeauset - Lichtbeige/beer
    -20%

    Gebreide babycadeauset

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Zachte rammelaar - Lichtbeige/leeuw/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Zachte rammelaar - Wit/konijn/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Knuffel - Bruin/aap/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Knuffelkonijn - Wit/Lichtbeige/konijntje
    -20%

    Knuffelkonijn

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Knuffelkonijn - Lichtbeige/konijntje/Wit
    -20%

    Knuffelkonijn

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Zachte rammelaar - Lichtroze/konijntje/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Beige/teddybeer/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Knuffel - Lichtbeige/lama/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Bruin/aap/Roomwit/giraf/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Knuffel - Roomwit/giraf/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Knuffelalpaca - Lichtbeige/Alpaca
    -20%

    Knuffelalpaca

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Extra zacht knuffeldier - Lichtgroen/rups
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Extra zacht knuffeldier - Wit/spook/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Wit/panda/Donkerbruin/beer/Bruin/aap/Paars/nijlpaard
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Zachte rammelaar - Beige/teddybeer/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Grijs/olifant/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Zachte rammelaar - Grijs/olifant/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

Kinderspeelgoed

Breng de verbeelding van je kind tot leven met onze selectie van speelgoed voor kinderen. Onze dinosaurus-, giraffen- en eenhoornknuffels zijn verkrijgbaar in zachte materialen en voorzien van schattige details, perfect om te spelen en te knuffelen. Je kunt kiezen tussen kleine en grote knuffels in verschillende kleuren. Als de speeltijd voorbij is, kun je het speelgoed in onze opbergmanden opbergen.