Nagellak

261 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Nagellak - Bordeaux/Bourgogne/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Peak Status/Lemon Parfait/Parisienne/Red Over Heels/Fandango/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Bourgogne/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Peak Status/Lemon Parfait/Parisienne/Red Over Heels/Fandango/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Rustic Nomad/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Terracotta Flame/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Nutmeg/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Parisienne/Bordeaux/Bourgogne/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Peak Status/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een nagellakflesje toont een licht perzikkleurige nagellak. Het heeft een doorzichtige glazen container met een afgeronde schouder, een witte cilindrische dop en het gouden "H&M"-logo samen met volumebijzonderheden gedrukt op de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Platinum Plum/Plum Compote/Lapis Lazuli/Lucky Charm/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/I Dream of Cobalt/Fiery Magic/Lichtgroen/cactus/Moss & Mayhem/Navy Baby/Enchanted Mist/Tidal Code/Digital Drift

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Coin Toss/Why So Frosty?/Stay Currant/I Owe You/I'm Peachless/Fancy in Green/Steel City/Golden Oldie/Spaceship Voyage/A Touch of Spark/Navy Baby/Disco Fever

    Nagellak

    € 5,99

    8 ml | € 748,75/1 l
  • Nagellak - Techno Rose/Almond Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Forever Flamingo/Cherrywood/Sunlit Snapdragon/Don't Neon Me/Rose Chiffon/Ice Prism/Happily Ever After

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Deep Fig/Aged Steel/Midnight Sky/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell/Rooted Memory/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Neo Noir/Electric Pearl/Wood You Rather/Standing Ovation/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Aged Steel/Deep Fig/Midnight Sky/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell/Rooted Memory/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Wood You Rather/Electric Pearl/Neo Noir/Standing Ovation/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Gel Colour nagellak - Tiramisu for 2/Never Better/On the Picnic Blanket/Great Endings/Our Secret/You're my Rock/Under the Pier/Romance Novel/Gentle Does It/Heart-shaped Cloud/My Perfect Wave/Friendship Bracelet/Into the Night/Safe with You/Tiny Acts of Love/You Bring Me Luck/Strokes of Passion/A Tulip for Me/Bonfire Night/Our First Chapter/First Date Feels/Our Song/I Wish you Knew/Me and My Sis/The Story of Us/It Started with a Rose/Blissful Moments/The Story of Me/You Keep me Calm
    10 ml | € 999,00/1 l
  • Nagellak - Head in the Clouds/Almond Rose/Techno Rose/Masala Chai/Forever Flamingo/Cherrywood/Sunlit Snapdragon/Don't Neon Me/Rose Chiffon/Ice Prism/Happily Ever After

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Plum Compote/Platinum Plum/Lapis Lazuli/Lucky Charm/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/I Dream of Cobalt/Fiery Magic/Lichtgroen/cactus/Moss & Mayhem/Navy Baby/Enchanted Mist/Tidal Code/Digital Drift

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles nagellak staat recht van voren, met daarin een dichte, sprankelende zilveren holografische glitter in een ronde glazen fles. De fles heeft een cilindrische matte off-white dop en toont gouden logobewerking op de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles nagellak staat rechtop in een frontaal zicht, met een ronde, transparante glazen fles gevuld met bleek perzikkleurige nagellak en afgewerkt met een hoge, witte cilindervormige dop. Op de voorkant van de fles staan het goudkleurige H&M-logo en de inhoudsgegevens vermeld.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles nagellak staat rechtop in een frontaal aanzicht, met een heldere, rechthoekige glazen basis gevuld met een glinsterende, lichtbeige vloeistof. De fles heeft een grote, bolvormige dop in een sterk reflecterende, metallic zilveren afwerking, met gouden branding op de voorkant.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Een fles glanzende zilveren nagellak staat frontaal opgesteld en toont een transparante rechthoekige glazen body gevuld met metallic zilverkleurige vloeistof. De fles heeft een grote, sterk reflecterende bolvormige chromen dop en toont de goudkleurige tekst "H&M BEAUTY" op de voorzijde.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Een fles nagellak staat rechtop en naar voren gericht, en toont een heldere vierkante glazen voet gevuld met een glinsterende, metallic rode lak. De fles heeft een grote, reflecterende zilveren bolvormige dop en vertoont gouden merkopschrift op de voorzijde.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Nagellak - Sibylline/Bordeaux/Bourgogne/Red Carpet/Cranberry/You Say Tomato/Peak Status/Lemon Parfait/Parisienne/Red Over Heels/Fandango/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Gel Colour nagellak - Never Better/Tiramisu for 2/On the Picnic Blanket/Great Endings/Our Secret/You're my Rock/Under the Pier/Romance Novel/Gentle Does It/Heart-shaped Cloud/My Perfect Wave/Friendship Bracelet/Into the Night/Safe with You/Tiny Acts of Love/You Bring Me Luck/Strokes of Passion/A Tulip for Me/Bonfire Night/Our First Chapter/First Date Feels/Our Song/I Wish you Knew/Me and My Sis/The Story of Us/It Started with a Rose/Blissful Moments/The Story of Me/You Keep me Calm
    10 ml | € 999,00/1 l
  • Nagellak - Red Carpet/Bordeaux/Bourgogne/Sibylline/Cranberry/You Say Tomato/Peak Status/Lemon Parfait/Parisienne/Red Over Heels/Fandango/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Ice Cold Milk/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Rustic Nomad/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Techno Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Cherrywood/Sunlit Snapdragon/Don't Neon Me/Rose Chiffon/Ice Prism/Happily Ever After

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Bitter Brew/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Sunbeam/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Midnight Sky/Deep Fig/Aged Steel/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell/Rooted Memory/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Lost Meadow/Deep Fig/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Morning Spell/Rooted Memory/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/Bourgogne/Sibylline/Red Carpet/You Say Tomato/Peak Status/Lemon Parfait/Parisienne/Red Over Heels/Fandango/Boss in Red

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Roasted Cocoa/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Terracotta Flame/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Mudding Cup

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Nagellak

Op zoek naar de ultieme manicure voor thuis? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze selectie nagellak omvat alles van pasteltinten tot kleurrijke felle en donkere tinten, passend bij jouw look. Breng de nagellak aan op een basislaag en fixeer met een transparante toplaag voor een langdurige en onberispelijke afwerking. Komt er een speciale gelegenheid aan? Bekijk onze opvallende nepnagels of ontdek de volledige collectie nagelverzorging.