baby meisjes Wanten & Sjaals

27 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Teddy sjaal met applicatie - Beige
    65x10 cm
    -20%

    Teddy sjaal met applicatie

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 2-delige tricot set - Donkergroen/Beige/Lichtbeige/bloemen/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Twee licht beige wanten zijn voorzien van een ruig, pluche materiaal. De linker want toont een geborduurd berengezicht met kleine oren en zwarte gelaatstrekken, terwijl de rechter want een geborduurd dierengezicht met zwarte ogen en een zwart neus- en mondontwerp presenteert.
    -20%

    Teddy wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Donkerrood/roze/roomwit/Bruin/kakigroen/Zwart/beige gemêleerd/Blauw/bruin
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • Gebreide snood - Lichtbeige/veelkleurig
    20x20 cm
    -20%

    Gebreide snood

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Bruin/kakigroen/Donkerrood/roze/roomwit/Zwart/beige gemêleerd/Blauw/bruin
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • Col - Dusty beige
    -20%

    Col

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Teddy wanten - Bruin/Beige
    -20%

    Teddy wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Zwart/beige gemêleerd/Donkerrood/roze/roomwit/Bruin/kakigroen/Blauw/bruin
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • 2-delige tricot set - Beige/Donkergroen/Lichtbeige/bloemen/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Waterafstotende wanten - Zwart/Lichtroze
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Blauw/bruin/Donkerrood/roze/roomwit/Bruin/kakigroen/Zwart/beige gemêleerd
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • 2-delige tricot set - Lichtbeige/bloemen/Donkergroen/Beige/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3-delige gebreide set - Lichtbeige
    -20%

    3-delige gebreide set

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Waterafstotende wanten - Lichtroze/bloemen/Beige/luipaarddessin
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Waterafstotende wanten - Beige
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • 2-delige tricot set - Lichtgroen/Donkergroen/Beige/Lichtbeige/bloemen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Waterafstotende wanten - Beige/luipaarddessin/Lichtroze/bloemen
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • 3-delige gebreide set - Dusty lichtroze
    -20%

    3-delige gebreide set

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Waterafstotende wanten - Lichtroze/Zwart
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

baby meisjes Wanten & Sjaals

Je kleintje aankleden voor buitenavonturen is een makkie met onze wanten, sjaals en handschoenen voor meisjes.Of je nu op zoek bent naar bijpassende wanten en hoeden of naar driehoekige sjaals voor elk seizoen, wij hebben verschillende stijlen voor meisjes in de aanbieding.Blijf shoppen voor je baby en bekijk onze baby meisjes mutsjes or of ontdek al onze baby meisjes accessoires.