2 stuks | € 5,00/stuk
Huidverzorgingsproducten
Gua Sha-tool
€ 15,99
Duo Gua Sha-tool & -roller
€ 19,99
Scheerapparaat
€ 9,99
Diervormige washand
Kortingsprijs€ 4,00
Normale prijs€ 4,99Lost In Vetiver handzeep
€ 4,99
315 ml | € 15,84/1 lCotton Blues handzeep
€ 4,99
315 ml | € 15,84/1 lCoconut Coast handzeep
€ 4,99
315 ml | € 15,84/1 lFluffy haarband
€ 3,99
- 6 g | € 2.665,00/1 kg
Rose In Bloom handzeep
€ 4,99
315 ml | € 15,84/1 lCoconut Escape handcrème
€ 5,99
50 ml | € 119,80/1 l- 13.5 g | € 740,00/1 kg
Bedel met lipgloss
€ 7,99
4.2 ml | € 951,19/1 l- 6 stuks | € 1,33/stuk
Diadeem van mesh
€ 3,99
Beautyhaarband
€ 3,99
Gua Sha-tool
€ 15,99
- 200 ml | € 39,95/1 l
Set van 4 haarclips
€ 3,99
4 stuks | € 1,00/stuk- 6 stuks | € 1,00/stuk
Huidverzorgingsproducten
Help je verzorgingsroutine een handje met onze collectie producten voor huidverzorging. Of je nu op zoek bent naar een hydraterende dagcrème of een nachtcrème wilt toevoegen aan je routine, onze collectie bezorgt je de gezondste huid. Onze zijdezachte serums zijn speciaal ontwikkeld voor de gevoelige zone onder de ogen en helpen je huid mooier te maken en wallen te verminderen. Voor extra verwennerij in het weekend kun je bij ons terecht voor verkwikkende gezichtsmaskers en sheetmaskers.










