Buitenkleding voor babyjongens

306 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 2 beanies met oortjes - Beige/roomwit
    -20%

    Set van 2 beanies met oortjes

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
  • Geribde beanie - Donkerrood/Beige/Wit/Felblauw
    -20%

    Geribde beanie

    Kortingsprijs€ 5,60Normale prijs€ 6,99

  • Geribde beanie - Beige/Donkerrood/Wit/Felblauw
    -20%

    Geribde beanie

    Kortingsprijs€ 5,60Normale prijs€ 6,99

  • Muts van merinoswol - Donkerbeige/Lichtbeige/Felblauw/Donkerrood/Kakigroen/Roze
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Teddy jas - Lichtbeige/Donkergroen/Marineblauw/Roomwit/Lichtroze/Dusty blauw/blokkleur
    -20%

    Teddy jas

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Muts van merinoswol - Lichtbeige/Donkerbeige/Felblauw/Donkerrood/Kakigroen/Roze
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Muts van merinoswol - Felblauw/Donkerbeige/Lichtbeige/Donkerrood/Kakigroen/Roze
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Teddy jas - Donkergroen/Lichtbeige/Marineblauw/Roomwit/Lichtroze/Dusty blauw/blokkleur
    -20%

    Teddy jas

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Set van 2 katoenen mutsen - Dusty donkerroze/hartje/Dusty roze/bloemen/Donkergrijs/beige/Dusty groen/beer/Wit/bloemen/Wit/kersen/Donkerbeige/roomwit/Donkergrijs/dusty lichtblauw/Lichtroze/bloemen/Lichtroze/hartje
    -20%

    Set van 2 katoenen mutsen

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • 2-delige tricot set - Donkergroen/Beige/Lichtbeige/bloemen/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Gewatteerde teddy jas - Bruin
    -20%

    Gewatteerde teddy jas

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Teddy vest met print - Paars/bloemen/Lichtbeige/hartjes/Blauw/geruit/Lichtbeige/Cars/Dusty lichtblauw/kersen/Lichtbeige/dino's/Lichtbeige/hartjes/Lichtbeige/dino's
    -20%

    Teddy vest met print

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Teddy jas - Marineblauw/Lichtbeige/Donkergroen/Roomwit/Lichtroze/Dusty blauw/blokkleur
    -20%

    Teddy jas

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Teddy jas met kap - Donkerbeige/Roomwit
    -20%

    Teddy jas met kap

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Set van 2 katoenen mutsen - Dusty roze/bloemen/Dusty donkerroze/hartje/Donkergrijs/beige/Dusty groen/beer/Wit/bloemen/Wit/kersen/Donkerbeige/roomwit/Donkergrijs/dusty lichtblauw/Lichtroze/bloemen/Lichtroze/hartje
    -20%

    Set van 2 katoenen mutsen

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Een bruine zachte teddy gilet wordt van voren getoond, met een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant met een anti-schuur kinbeschermer, en een zak met ritssluiting in geweven stof op de linkerborst, alles afgewerkt met jersey biezen.
    -20%

    Teddy bodywarmer

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Doorgestikte jas - Marineblauw/Lichtroze
    -20%

    Doorgestikte jas

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Fleece vest - Marineblauw/Lichtbeige/Lichtroze/bloemen/Groen/Lichtpaars/hartjes/Beige/luipaarddessin/Wit/bloemen
    -20%

    Fleece vest

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Teddy jas met kap - Roomwit/Donkerbeige
    -20%

    Teddy jas met kap

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Set van 2 katoenen mutsen - Donkergrijs/beige/Dusty donkerroze/hartje/Dusty roze/bloemen/Dusty groen/beer/Wit/bloemen/Wit/kersen/Donkerbeige/roomwit/Donkergrijs/dusty lichtblauw/Lichtroze/bloemen/Lichtroze/hartje
    -20%

    Set van 2 katoenen mutsen

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Teddy jas - Lichtblauw/blokkleuren/Wit/marineblauw/Wit/donkerroze
    -20%

    Teddy jas

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Een crèmekleurig teddy gilet wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een marineblauwe rits aan de voorkant met een kinbeschermer. Het is ontworpen met een marineblauwe zak met rits in geweven stof aan de rechterbovenkant, en marineblauwe jersey biezen trimmen de kraag, armsgaten en zoom.
    -20%

    Teddy bodywarmer

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Muts van merinoswol - Donkerrood/Donkerbeige/Lichtbeige/Felblauw/Kakigroen/Roze
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Fleece vest - Lichtbeige/Marineblauw/Lichtroze/bloemen/Groen/Lichtpaars/hartjes/Beige/luipaarddessin/Wit/bloemen
    -20%

    Fleece vest

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Ribgebreide beanie - Lila/Donkerblauw/Roze/rood/Helderrood/Groen/Blauw/Donkerbruin/Zwart
    -20%
    ARKET

    Ribgebreide beanie

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 15,00

  • Muts met applicatie - Grijs/teddybeer/Lichtroze/Bruin
    -20%

    Muts met applicatie

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

  • Geribde beanie - Wit/Donkerrood/Beige/Felblauw
    -20%

    Geribde beanie

    Kortingsprijs€ 5,60Normale prijs€ 6,99

  • Fleece vest - Lichtroze/bloemen/Marineblauw/Lichtbeige/Groen/Lichtpaars/hartjes/Beige/luipaarddessin/Wit/bloemen
    -20%

    Fleece vest

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 2-delige tricot set - Beige/Donkergroen/Lichtbeige/bloemen/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

Buitenkleding voor babyjongens

Bereid hem voor op avonturen buiten met onze warme buitenkleding voor babyjongens. Kies voor schattige minispijkerjacks en lichte fleeces voor de lente, of kleed hem warm aan met gewatteerde jassen met kap, parka’s en zachte sneeuwpakken. Laat hem ravotten in plassen of spelen in het park met onze selectie buitenspeelbroeken en waterdichte regenjassen.