Haarbanden & strikken voor baby's

6 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 2 haarbanden met strik - Roomwit/luipaarddessin/Dusty roze/bloemen/Zwart/goudkleurig
    -20%

    Set van 2 haarbanden met strik

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • Set van 2 haarbanden met strik - Dusty roze/bloemen/Roomwit/luipaarddessin/Zwart/goudkleurig
    -20%

    Set van 2 haarbanden met strik

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • Set van 2 haarbanden met strik - Zwart/goudkleurig/Roomwit/luipaarddessin/Dusty roze/bloemen
    -20%

    Set van 2 haarbanden met strik

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • Haarband met strik - Rood/geruit
    -20%

    Haarband met strik

    Kortingsprijs€ 4,00Normale prijs€ 4,99

Haarbanden & strikken voor baby's

Bekijk onze hoofdbanden en strikken voor baby's om schattige accessoires te vinden die bij de outfit passen. Zoek een haarband voor je pasgeborene om te dragen tijdens het eerste uitje samen, evenals elastische ontwerpen voor baby's van alle leeftijden. Ontdek zachte katoenen stoffen in tal van lieve prints en dessins of bekijk onze babyhoedjes voor meer hoofddeksels. Kies uit verschillende materialen en uit schattige gehaakte en gebreide stijlen of kijk bij de slabbetjes voor praktische alledaagse accessoires.