Baby Handschoenen

28 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • 2-delige tricot set - Donkergroen/Beige/Lichtbeige/bloemen/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 2-delige tricot set - Beige/Donkergroen/Lichtbeige/bloemen/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Teddy sjaal met applicatie - Beige
    65x10 cm
    -20%

    Teddy sjaal met applicatie

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Blauw/bruin/Donkerrood/roze/roomwit/Zwart/beige gemêleerd/Bruin/kakigroen
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • Twee licht beige wanten zijn voorzien van een ruig, pluche materiaal. De linker want toont een geborduurd berengezicht met kleine oren en zwarte gelaatstrekken, terwijl de rechter want een geborduurd dierengezicht met zwarte ogen en een zwart neus- en mondontwerp presenteert.
    -20%

    Teddy wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Gebreide snood - Lichtbeige/veelkleurig
    20x20 cm
    -20%

    Gebreide snood

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Donkerrood/roze/roomwit/Blauw/bruin/Zwart/beige gemêleerd/Bruin/kakigroen
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • Teddy wanten - Bruin/Beige
    -20%

    Teddy wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Zwart/beige gemêleerd/Blauw/bruin/Donkerrood/roze/roomwit/Bruin/kakigroen
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • Waterafstotende wanten - Zwart/Lichtroze
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 2-delige tricot set - Lichtbeige/bloemen/Donkergroen/Beige/Lichtgroen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3 paar wanten - Bruin/kakigroen/Blauw/bruin/Donkerrood/roze/roomwit/Zwart/beige gemêleerd
    -20%

    3 paar wanten

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    3 stuks | € 1,60/stuk
  • Col - Dusty beige
    -20%

    Col

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • 3-delige gebreide set - Lichtbeige
    -20%

    3-delige gebreide set

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Waterafstotende wanten - Lichtroze/bloemen/Beige/luipaarddessin
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Waterafstotende wanten - Beige
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • 2-delige tricot set - Lichtgroen/Donkergroen/Beige/Lichtbeige/bloemen
    -20%

    2-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Ribgebreide colsjaal - Beige
    20x20 cm
    -20%

    Ribgebreide colsjaal

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Waterafstotende wanten - Beige/luipaarddessin/Lichtroze/bloemen
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Waterafstotende wanten - Lichtroze/Zwart
    -20%

    Waterafstotende wanten

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • 3-delige gebreide set - Dusty lichtroze
    -20%

    3-delige gebreide set

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

Baby Handschoenen

Helpt kleine handjes te beschermen en houd ze warm bij koud weer met ons gamma babyhandschoenen en sjaals. Of je nu op zoek bent naar bijpassende wanten en hoeden of naar multipacks met driehoekige sjaals, wij hebben verschillende designs voor meisjes en jongens in onze selectie. Blijf shoppen, voor je baby en bekijk onze babyhoedjes of ontdek al onze baby accessoires.