Meteen naar inhoud

girls

40 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Sportlegging met DryMove™ - Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 1
    • Sportlegging met DryMove™ - Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 2
    • Sportlegging met DryMove™ - Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 3
    • Sportlegging met DryMove™ - Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 4
    • Sportlegging met DryMove™ - Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 5
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Een diep paarse sportjas wordt van voren gepresenteerd, met een opstaande kraag en een volledige ritssluiting aan de voorkant. Het heeft raglanmouwen met naden, gebogen vormnaden op het voorste deel van de romp en twee zakken met rits. - 1
    • Een diep paarse sportjas wordt van voren gepresenteerd, met een opstaande kraag en een volledige ritssluiting aan de voorkant. Het heeft raglanmouwen met naden, gebogen vormnaden op het voorste deel van de romp en twee zakken met rits. - 2
    • Een diep paarse sportjas wordt van voren gepresenteerd, met een opstaande kraag en een volledige ritssluiting aan de voorkant. Het heeft raglanmouwen met naden, gebogen vormnaden op het voorste deel van de romp en twee zakken met rits. - 3
    • Een diep paarse sportjas wordt van voren gepresenteerd, met een opstaande kraag en een volledige ritssluiting aan de voorkant. Het heeft raglanmouwen met naden, gebogen vormnaden op het voorste deel van de romp en twee zakken met rits. - 4
    • Een diep paarse sportjas wordt van voren gepresenteerd, met een opstaande kraag en een volledige ritssluiting aan de voorkant. Het heeft raglanmouwen met naden, gebogen vormnaden op het voorste deel van de romp en twee zakken met rits. - 5
    • Een diep paarse sportjas wordt van voren gepresenteerd, met een opstaande kraag en een volledige ritssluiting aan de voorkant. Het heeft raglanmouwen met naden, gebogen vormnaden op het voorste deel van de romp en twee zakken met rits. - 6
    • Een paars kledingstuk gemaakt van gladde stof toont een hoofdrits die verticaal over het midden links loopt. De metalen ritssluiting heeft een paarse overlay met een logo. Een tweede, kleinere paarse rits is ook zichtbaar aan de rechterkant, schuin geplaatst en gedeeltelijk verborgen in een naad. - 7
    • Een close-up van een sportjas met DryMove? toont zijn diep paarse stof. Het heeft een horizontale naad over de bovenkant en het woord "MOVE" in donkere, licht verhoogde letters aan de voorkant. - 8
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Sportlegging met DryMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 1
    • Sportlegging met DryMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 2
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Een marineblauw sporttopje met vierkante halslijn wordt aan de voorkant getoond. Het heeft een brede vierkante halslijn en korte kapmouwtjes, met een wit 'DRYMOVE' en 'H&M' label zichtbaar aan de binnenkant van de bovenrug. - 1
    • Een marineblauw sporttopje met vierkante halslijn wordt aan de voorkant getoond. Het heeft een brede vierkante halslijn en korte kapmouwtjes, met een wit 'DRYMOVE' en 'H&M' label zichtbaar aan de binnenkant van de bovenrug. - 2
    • Een marineblauw sporttopje met vierkante halslijn wordt aan de voorkant getoond. Het heeft een brede vierkante halslijn en korte kapmouwtjes, met een wit 'DRYMOVE' en 'H&M' label zichtbaar aan de binnenkant van de bovenrug. - 3
    • Een marineblauw sporttopje met vierkante halslijn wordt aan de voorkant getoond. Het heeft een brede vierkante halslijn en korte kapmouwtjes, met een wit 'DRYMOVE' en 'H&M' label zichtbaar aan de binnenkant van de bovenrug. - 4
    • Een marineblauw sporttopje met vierkante halslijn wordt aan de voorkant getoond. Het heeft een brede vierkante halslijn en korte kapmouwtjes, met een wit 'DRYMOVE' en 'H&M' label zichtbaar aan de binnenkant van de bovenrug. - 5
    • Een sporttop met vierkante hals en DryMove? in donkerblauwe stof, met het verhoogde, glanzende woord 'MOVE' gecentreerd op de bovenkant aan de voorkant. Een fijne, gestikte naad loopt langs de bovenrand. - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 1
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 2
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 3
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 4
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 5
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 6
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 7
    • Sportvest met DryMove™ - Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Stormblauw/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 8
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Een tennisskirt in een diepe pruimkleur, met een gladde stof en een A-lijn silhouet, aan de voorkant. - 1
    • Een tennisskirt in een diepe pruimkleur, met een gladde stof en een A-lijn silhouet, aan de voorkant. - 2
    • Een tennisskirt in een diepe pruimkleur, met een gladde stof en een A-lijn silhouet, aan de voorkant. - 3
    • Een tennisskirt in een diepe pruimkleur, met een gladde stof en een A-lijn silhouet, aan de voorkant. - 4
    • Een tennisskirt in een diepe pruimkleur, met een gladde stof en een A-lijn silhouet, aan de voorkant. - 5
    • De tennisskirt met SoftMove? verschijnt in een diepe paarse kleur en heeft een overlappend voorontwerp dat een binnenlaag onthult. De rok heeft een gladde textuur en een korte lengte. - 6
    • De tennisskirt met SoftMove toont een close-up van zijn diep paarse, fijngebreide stof. Het woord 'MOVE' verschijnt in verhoogde, glanzende, donkerpaarse letters over de bovenkant van de stof. - 7
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sporttanktop met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Wit - 1
    • Sporttanktop met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Wit - 2
    • Sporttanktop met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Wit - 3
    • Sporttanktop met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Wit - 4
    • Sporttanktop met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Wit - 5
    • Sporttanktop met DryMove™ - Auberginelila/Zwart/Wit - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporttanktop met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Een lichtpaarse sporttop met vierkante hals toont zijn vooraanzicht, met korte kapmouwtjes en een gladde afwerking. De binnenkant van de hals toont de "DRYMOVE?", "MOVE", en "H&M" branding. - 1
    • Een lichtpaarse sporttop met vierkante hals toont zijn vooraanzicht, met korte kapmouwtjes en een gladde afwerking. De binnenkant van de hals toont de "DRYMOVE?", "MOVE", en "H&M" branding. - 2
    • Een lichtpaarse sporttop met vierkante hals toont zijn vooraanzicht, met korte kapmouwtjes en een gladde afwerking. De binnenkant van de hals toont de "DRYMOVE?", "MOVE", en "H&M" branding. - 3
    • Een lichtpaarse sporttop met vierkante hals toont zijn vooraanzicht, met korte kapmouwtjes en een gladde afwerking. De binnenkant van de hals toont de "DRYMOVE?", "MOVE", en "H&M" branding. - 4
    • Een lichtpaarse sporttop met vierkante hals toont zijn vooraanzicht, met korte kapmouwtjes en een gladde afwerking. De binnenkant van de hals toont de "DRYMOVE?", "MOVE", en "H&M" branding. - 5
    • Een lichtpaarse stof toont het woord "MOVE" in reliëfletters over het gehele oppervlak. - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sportlegging met DryMove™ - Dusty lila/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Lichtblauw/Lichtroze - 1
    • Sportlegging met DryMove™ - Dusty lila/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Lichtblauw/Lichtroze - 2
    • Sportlegging met DryMove™ - Dusty lila/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Lichtblauw/Lichtroze - 3
    • Sportlegging met DryMove™ - Dusty lila/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Lichtblauw/Lichtroze - 4
    • Sportlegging met DryMove™ - Dusty lila/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Lichtblauw/Lichtroze - 5
    • Sportlegging met DryMove™ - Dusty lila/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Stormblauw/Lichtblauw/Lichtroze - 6
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Een lichtpaarse sportjas toont zijn vooraanzicht, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het heeft raglanmouwen, vormgevende naden aan de voorkant, en ritszakken aan de onderkant vooraan. - 1
    • Een lichtpaarse sportjas toont zijn vooraanzicht, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het heeft raglanmouwen, vormgevende naden aan de voorkant, en ritszakken aan de onderkant vooraan. - 2
    • Een lichtpaarse sportjas toont zijn vooraanzicht, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het heeft raglanmouwen, vormgevende naden aan de voorkant, en ritszakken aan de onderkant vooraan. - 3
    • Een lichtpaarse sportjas toont zijn vooraanzicht, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het heeft raglanmouwen, vormgevende naden aan de voorkant, en ritszakken aan de onderkant vooraan. - 4
    • Een lichtpaarse sportjas toont zijn vooraanzicht, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het heeft raglanmouwen, vormgevende naden aan de voorkant, en ritszakken aan de onderkant vooraan. - 5
    • Een lichtpaarse sportjas toont zijn vooraanzicht, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het heeft raglanmouwen, vormgevende naden aan de voorkant, en ritszakken aan de onderkant vooraan. - 6
    • De achterkant van een licht lila sporttop wordt getoond, met een hoge kraag en flatlockstiksels langs de naden. Het woord "MOVE" is in reliëf aangebracht op de bovenkant van de gebreide stof. - 7
    • Sportjas met DryMove? is uitgevoerd in een lichtpaarse stof met een centrale grijze rits die over de voorkant loopt. Een metalen ritstrekker is bevestigd aan een wit label met een zichtbaar logo, en subtiele verticale naden zijn aanwezig aan beide zijden van de rits. - 8
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Een roze sportjas met SoftMove wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. De jas heeft lange mouwen met duimgaten aan de manchetten en een kortere zoomlijn. - 1
    • Een roze sportjas met SoftMove wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. De jas heeft lange mouwen met duimgaten aan de manchetten en een kortere zoomlijn. - 2
    • Een roze sportjas met SoftMove wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. De jas heeft lange mouwen met duimgaten aan de manchetten en een kortere zoomlijn. - 3
    • Een roze sportjas met SoftMove wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. De jas heeft lange mouwen met duimgaten aan de manchetten en een kortere zoomlijn. - 4
    • Een roze sportjas met SoftMove wordt frontaal weergegeven, met een opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. De jas heeft lange mouwen met duimgaten aan de manchetten en een kortere zoomlijn. - 5
    • Sportjas met SoftMove? toont een close-up van zijn lichtroze stof. Het woord "M O V E" is subtiel in bijpassend roze geperst, en een horizontale gestikte naad loopt over de bovenkant van de zichtbare stof. - 6
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Flared yogalegging met SoftMove™ - Lichtroze/Donkerbruin/Marineblauw/Auberginepaars/Zwart - 1
    • Flared yogalegging met SoftMove™ - Lichtroze/Donkerbruin/Marineblauw/Auberginepaars/Zwart - 2
    • Flared yogalegging met SoftMove™ - Lichtroze/Donkerbruin/Marineblauw/Auberginepaars/Zwart - 3
    • Flared yogalegging met SoftMove™ - Lichtroze/Donkerbruin/Marineblauw/Auberginepaars/Zwart - 4
    • Flared yogalegging met SoftMove™ - Lichtroze/Donkerbruin/Marineblauw/Auberginepaars/Zwart - 5
    • Flared yogalegging met SoftMove™ - Lichtroze/Donkerbruin/Marineblauw/Auberginepaars/Zwart - 6
    -20%
    H&M Move

    Flared yogalegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    Niet voorradig

    • Een 2-pack sporttops toont een lichtroze T-shirt met korte mouwen en een ronde hals aan de voorkant, met "DRYMOVE" zichtbaar op het etiket in de nek, en een donkerbruin T-shirt met korte mouwen en een ronde hals gedeeltelijk zichtbaar erachter. - 1
    • Een 2-pack sporttops wordt gepresenteerd, met een lichtroze top over een donkerbruine top. Beide tops hebben een ronde halslijn en de "DRYMOVE?" en "M O V E" branding is aan de binnenkant van de nek gedrukt. - 2
    • Een donkerbruine stof met een fijne verticale geribbelde textuur toont het woord 'MOVE' in subtiel verhoogde, bijpassende donkerbruine letters. Een horizontale gestikte naad is zichtbaar boven de letters. - 3
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
    • SoftMove sportleggings in lichtroze liggen plat, met een vooraanzicht. Ze hebben een brede, hoge tailleband en een gladde stof, met de benen iets gespreid bij het kruis. - 1
    • SoftMove sportleggings in lichtroze liggen plat, met een vooraanzicht. Ze hebben een brede, hoge tailleband en een gladde stof, met de benen iets gespreid bij het kruis. - 2
    • SoftMove sportleggings in lichtroze liggen plat, met een vooraanzicht. Ze hebben een brede, hoge tailleband en een gladde stof, met de benen iets gespreid bij het kruis. - 3
    • SoftMove sportleggings in lichtroze liggen plat, met een vooraanzicht. Ze hebben een brede, hoge tailleband en een gladde stof, met de benen iets gespreid bij het kruis. - 4
    • Bleekroze sportleggings met het reliëfwoord "MOVE" over het bovenste gedeelte. Flatlock-naden vormen een horizontale naad en een verticale naad aan de rechterkant. - 5
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Een donkerbruine sportjas wordt van voren getoond. Het beschikt over een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant en lange mouwen met duimgaten, en is gesneden tot een verkorte lengte. - 1
    • Een donkerbruine sportjas wordt van voren getoond. Het beschikt over een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant en lange mouwen met duimgaten, en is gesneden tot een verkorte lengte. - 2
    • Een donkerbruine sportjas wordt van voren getoond. Het beschikt over een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant en lange mouwen met duimgaten, en is gesneden tot een verkorte lengte. - 3
    • Een donkerbruine sportjas wordt van voren getoond. Het beschikt over een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant en lange mouwen met duimgaten, en is gesneden tot een verkorte lengte. - 4
    • Een donkerbruine sportjas wordt van voren getoond. Het beschikt over een opstaande kraag, een volledige ritssluiting aan de voorkant en lange mouwen met duimgaten, en is gesneden tot een verkorte lengte. - 5
    • Het sportjack met SoftMove? heeft een diepbruine stof met een centrale, grotendeels gesloten rits en een metalen ritstrekker met het "MOND"-logo. - 6
    • Een sportjas met SoftMove heeft een donkerbruin, fijn gestructureerd stof, met de verhoogde, donkere letters 'MOVE' onder een horizontale stiklijn. - 7
    • Een sportjack met SoftMove wordt gepresenteerd in een donkerbruine kleur, waarbij de mouwboord met een geïntegreerde duimopening wordt benadrukt. Het gladde materiaal is afgewerkt met zichtbare stiksels langs de zoom en rond de duimopening. - 8
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Donkerbruine sportleggings met een brede, hoge tailleband. Ze hebben een gladde, nauwsluitende pasvorm met minimale zichtbare naden en een ontwerp met volledige lengte, gepresenteerd vanaf de voorkant. - 1
    • Donkerbruine sportleggings met een brede, hoge tailleband. Ze hebben een gladde, nauwsluitende pasvorm met minimale zichtbare naden en een ontwerp met volledige lengte, gepresenteerd vanaf de voorkant. - 2
    • Donkerbruine sportleggings met een brede, hoge tailleband. Ze hebben een gladde, nauwsluitende pasvorm met minimale zichtbare naden en een ontwerp met volledige lengte, gepresenteerd vanaf de voorkant. - 3
    • Donkerbruine sportleggings met een brede, hoge tailleband. Ze hebben een gladde, nauwsluitende pasvorm met minimale zichtbare naden en een ontwerp met volledige lengte, gepresenteerd vanaf de voorkant. - 4
    • Sportleggings met SoftMove presenteren een donkerbruine stof met een subtiele textuur. Het woord 'MOVE' is in donkergrijze letters bij de top gegraveerd, en zichtbare flatlockstiksels vormen een horizontale naad over het bovenste gedeelte en een verticale naad langs het midden. - 5
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Driekwart sportlegging met SoftMove™ - Zwart/Lichtroze - 1
    • Driekwart sportlegging met SoftMove™ - Zwart/Lichtroze - 2
    • Driekwart sportlegging met SoftMove™ - Zwart/Lichtroze - 3
    • Driekwart sportlegging met SoftMove™ - Zwart/Lichtroze - 4
    • Driekwart sportlegging met SoftMove™ - Zwart/Lichtroze - 5
    H&M Move

    Driekwart sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,99Normale prijs€ 17,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 13,99

    • Sportshort - Kauwgomroze - 1
    • Sportshort - Kauwgomroze - 2
    • Sportshort - Kauwgomroze - 3
    • Sportshort - Kauwgomroze - 4
    • Sportshort - Kauwgomroze - 5
    • Sportshort - Kauwgomroze - 6
    -20%
    H&M Move

    Sportshort

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sportshort - Auberginelila/Kauwgomroze - 1
    • Sportshort - Auberginelila/Kauwgomroze - 2
    • Sportshort - Auberginelila/Kauwgomroze - 3
    • Sportshort - Auberginelila/Kauwgomroze - 4
    • Sportshort - Auberginelila/Kauwgomroze - 5
    • Sportshort - Auberginelila/Kauwgomroze - 6
    -20%
    H&M Move

    Sportshort

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    Niet voorradig

    • Sporttop met SoftMove™ - Zwart/Dusty paars/Grijs gemêleerd - 1
    • Sporttop met SoftMove™ - Zwart/Dusty paars/Grijs gemêleerd - 2
    • Sporttop met SoftMove™ - Zwart/Dusty paars/Grijs gemêleerd - 3
    • Een zwarte, nauwsluitende top met lange mouwen wordt van voren getoond, met een gerimpelde sweetheart-halslijn en een schouderontwerp met gelaagde bandjes. De top loopt door tot een strikdetail aan de zijkant in de taille en wordt gecombineerd met witte broek met trekkoord. - 4
    • Sporttop met SoftMove™ - Zwart/Dusty paars/Grijs gemêleerd - 5
    • Sporttop met SoftMove™ - Zwart/Dusty paars/Grijs gemêleerd - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 1
    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 2
    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 3
    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 4
    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 5
    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 6
    • Sportvest met SoftMove™ - Auberginepaars/Lichtroze/Zwart/Donkerbruin/Aubergine/Lichtblauw - 7
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Een paar donkerpaarse leggings wordt van voren weergegeven, met een brede, hoge tailleband en een glad, naadloos ontwerp aan de voorkant. De aansluitende pijpen lopen taps toe tot aan de enkels en benadrukken een strak en minimalistisch sportief model. - 1
    • Een paar donkerpaarse leggings wordt van voren weergegeven, met een brede, hoge tailleband en een glad, naadloos ontwerp aan de voorkant. De aansluitende pijpen lopen taps toe tot aan de enkels en benadrukken een strak en minimalistisch sportief model. - 2
    • Diep pruimkleurige activewear-legging met een brede tailleband en een klein, verhoogd ton-sur-ton "M O V E"-logo, gecentreerd aan de voorkant. Flatlock-stiksels lopen horizontaal onder de tailleband en verticaal langs het midden, waardoor de gestructureerde constructie van het kledingstuk wordt benadrukt. - 3
    • Een paar donkerpaarse leggings wordt van voren weergegeven, met een brede, hoge tailleband en een glad, naadloos ontwerp aan de voorkant. De aansluitende pijpen lopen taps toe tot aan de enkels en benadrukken een strak en minimalistisch sportief model. - 4
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Zwart/wit - 1
    • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Zwart/wit - 2
    • Set van 2 sporttops met DryMove™ - Zwart/wit - 3
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sporttops met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
    • Voetbalshort met DryMove™ - Zwart - 1
    • Voetbalshort met DryMove™ - Zwart - 2
    • Voetbalshort met DryMove™ - Zwart - 3
    • Voetbalshort met DryMove™ - Zwart - 4
    • Voetbalshort met DryMove™ - Zwart - 5
    -20%
    H&M Move

    Voetbalshort met DryMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Sporttanktop met DryMove™ - Zwart/Wit/Auberginelila - 1
    • Sporttanktop met DryMove™ - Zwart/Wit/Auberginelila - 2
    • Sporttanktop met DryMove™ - Zwart/Wit/Auberginelila - 3
    • Sporttanktop met DryMove™ - Zwart/Wit/Auberginelila - 4
    • Sporttanktop met DryMove™ - Zwart/Wit/Auberginelila - 5
    • Sporttanktop met DryMove™ - Zwart/Wit/Auberginelila - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporttanktop met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Dusty lila/Ivoorwit/Pruimenpaars - 1
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Dusty lila/Ivoorwit/Pruimenpaars - 2
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Dusty lila/Ivoorwit/Pruimenpaars - 3
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Dusty lila/Ivoorwit/Pruimenpaars - 4
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Dusty lila/Ivoorwit/Pruimenpaars - 5
    -20%
    H&M Move

    Wijde sportjoggers Loose Fit

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Sporthoodie Regular Fit - Dusty lila/Pruimenpaars - 1
    • Sporthoodie Regular Fit - Dusty lila/Pruimenpaars - 2
    • Sporthoodie Regular Fit - Dusty lila/Pruimenpaars - 3
    • Sporthoodie Regular Fit - Dusty lila/Pruimenpaars - 4
    • Sporthoodie Regular Fit - Dusty lila/Pruimenpaars - 5
    -20%
    H&M Move

    Sporthoodie Regular Fit

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Set van 2 sportshirts met DryMove™ - Dusty lila/zwart/Staalblauw/zwart - 1
    • Set van 2 sportshirts met DryMove™ - Dusty lila/zwart/Staalblauw/zwart - 2
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sportshirts met DryMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Een paarse sherpa fleece jas is van voren te zien, met een volledige ritssluiting en een opstaande kraag. De korte jas heeft twee grote opgestikte zakken aan de voorkant onderaan. - 1
    • Een paarse sherpa fleece jas is van voren te zien, met een volledige ritssluiting en een opstaande kraag. De korte jas heeft twee grote opgestikte zakken aan de voorkant onderaan. - 2
    • Een paarse sherpa fleece jas is van voren te zien, met een volledige ritssluiting en een opstaande kraag. De korte jas heeft twee grote opgestikte zakken aan de voorkant onderaan. - 3
    • Een lavendelkleurig teddyfleece activewear-jasje wordt gedragen in een frontale hoek, met een opstaande kraag, een ritssluiting aan de voorkant en verlaagde schouders. Het jasje toont lange mouwen met omgeslagen boorden die een gladde binnenvoering van de stof onthullen. - 4
    • Een paarse sherpa fleece jas is van voren te zien, met een volledige ritssluiting en een opstaande kraag. De korte jas heeft twee grote opgestikte zakken aan de voorkant onderaan. - 5
    • Een paarse sherpa fleece jas is van voren te zien, met een volledige ritssluiting en een opstaande kraag. De korte jas heeft twee grote opgestikte zakken aan de voorkant onderaan. - 6
    • Een paarse sherpa-fleecejas met een lichtgrijze centrale ritssluiting. De rits is gedeeltelijk open, waardoor de trekker, de tanden en een zachtere paarse fleecelining zichtbaar zijn. - 7
    • Een lichtpaarse pluche teddy fleece stof toont een diagonale opening, omrand door een zichtbare naad, die het zachte, gestructureerde interieur onthult. - 8
    -20%
    H&M Move

    Warm sportvest van teddy

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    • Sporttop met SoftMove™ - Dusty paars/Zwart/Grijs gemêleerd - 1
    • Sporttop met SoftMove™ - Dusty paars/Zwart/Grijs gemêleerd - 2
    • Sporttop met SoftMove™ - Dusty paars/Zwart/Grijs gemêleerd - 3
    • Sporttop met SoftMove™ - Dusty paars/Zwart/Grijs gemêleerd - 4
    • Sporttop met SoftMove™ - Dusty paars/Zwart/Grijs gemêleerd - 5
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Ivoorwit/Dusty lila/Pruimenpaars - 1
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Ivoorwit/Dusty lila/Pruimenpaars - 2
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Ivoorwit/Dusty lila/Pruimenpaars - 3
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Ivoorwit/Dusty lila/Pruimenpaars - 4
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Ivoorwit/Dusty lila/Pruimenpaars - 5
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Ivoorwit/Dusty lila/Pruimenpaars - 6
    -20%
    H&M Move

    Wijde sportjoggers Loose Fit

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Een crèmekleurige teddy-fleece jas is naar voren gericht, met een hoge opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het toont twee grote voorzakken en lange mouwen, en is kort tot aan de taille. - 1
    • Een crèmekleurige teddy-fleece jas is naar voren gericht, met een hoge opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het toont twee grote voorzakken en lange mouwen, en is kort tot aan de taille. - 2
    • Een crèmekleurige teddy-fleece jas is naar voren gericht, met een hoge opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het toont twee grote voorzakken en lange mouwen, en is kort tot aan de taille. - 3
    • Een crèmekleurige teddy-fleece jas is naar voren gericht, met een hoge opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het toont twee grote voorzakken en lange mouwen, en is kort tot aan de taille. - 4
    • Een crèmekleurige teddy-fleece jas is naar voren gericht, met een hoge opstaande kraag en een ritssluiting over de volledige lengte. Het toont twee grote voorzakken en lange mouwen, en is kort tot aan de taille. - 5
    • Crèmekleurige sherpa fleece stof toont zijn weelderige, krullende textuur. Een verticale naad vormt een subtiele gebogen opening aan de rechterkant van de stof. - 6
    • Een crèmekleurige sherpa-jas met een centrale crèmekleurige ritssluiting. De ritstrekker is zichtbaar aan de bovenkant, gepositioneerd onder een gestructureerde sherpa-kraag. - 7
    -20%
    H&M Move

    Warm sportvest van teddy

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 1
    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 2
    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 3
    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 4
    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 5
    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 6
    • Sportvest met SoftMove™ - Aubergine/Lichtroze/Zwart/Auberginepaars/Donkerbruin/Lichtblauw - 7
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Sportfietsshort met SoftMove™ - Aubergine/Zwart/Kauwgomroze/Marineblauw - 1
    • Sportfietsshort met SoftMove™ - Aubergine/Zwart/Kauwgomroze/Marineblauw - 2
    H&M Move

    Sportfietsshort met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 7,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 8,99

    Niet voorradig

    • Set van 2 sportshirts met DryMove™ - Staalblauw/zwart/Dusty lila/zwart - 1
    • Set van 2 sportshirts met DryMove™ - Staalblauw/zwart/Dusty lila/zwart - 2
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sportshirts met DryMove™

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Sporttop met SoftMove™ - Grijs gemêleerd/Zwart/Dusty paars - 1
    • Sporttop met SoftMove™ - Grijs gemêleerd/Zwart/Dusty paars - 2
    • Sporttop met SoftMove™ - Grijs gemêleerd/Zwart/Dusty paars - 3
    • Sporttop met SoftMove™ - Grijs gemêleerd/Zwart/Dusty paars - 4
    • Sporttop met SoftMove™ - Grijs gemêleerd/Zwart/Dusty paars - 5
    • Sporttop met SoftMove™ - Grijs gemêleerd/Zwart/Dusty paars - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 1
    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 2
    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 3
    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 4
    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 5
    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 6
    • Tennisrok met SoftMove™ - Paarstaupe/Auberginelila/Marineblauw/Wit/Lichtroze - 7
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sporthotpants met SoftMove™ - Taupe-paars/Lichtroze/Felblauw/Lichtpaars - 1
    • Sporthotpants met SoftMove™ - Taupe-paars/Lichtroze/Felblauw/Lichtpaars - 2
    -20%
    H&M Move

    Sporthotpants met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Yogatop met SoftMove™ - Taupe-paars/Marineblauw - 1
    • Yogatop met SoftMove™ - Taupe-paars/Marineblauw - 2
    • Yogatop met SoftMove™ - Taupe-paars/Marineblauw - 3
    • Yogatop met SoftMove™ - Taupe-paars/Marineblauw - 4
    • Yogatop met SoftMove™ - Taupe-paars/Marineblauw - 5
    -20%
    H&M Move

    Yogatop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Pruimenpaars/Dusty lila/Ivoorwit - 1
    • Donkerpaarse track pants met wijde pijpen worden van voren getoond aan een model, met een relaxed fit en een contrasterend wit trekkoord dat in de tailleband is gestrikt. De broek is gestyled met een ingestopte witte T-shirt en witte sneakers om de casual val en het comfortabele ontwerp te accentueren. - 2
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Pruimenpaars/Dusty lila/Ivoorwit - 3
    • Het frontale aanzicht toont een donker sportbroekmodel met een losse, wijde pijp. De broek heeft een lage, geribde tailleband met een contrasterend wit trekkoord, dat in het midden vooraan in een strik is geknoopt. - 4
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Pruimenpaars/Dusty lila/Ivoorwit - 5
    • Wijde sportjoggers Loose Fit - Pruimenpaars/Dusty lila/Ivoorwit - 6
    -20%
    H&M Move

    Wijde sportjoggers Loose Fit

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Sporthoodie Regular Fit - Pruimenpaars/Dusty lila - 1
    • Een donkerpaarse hoodie met ritssluiting is van voren afgebeeld, met een centrale ritssluiting, verlaagde schouders, lange mouwen met geribde boorden en gespleten zakken aan de voorkant. De hoodie wordt over een wit T-shirt gedragen en gecombineerd met een bijpassende donkerpaarse sweatpants. - 2
    • Sporthoodie Regular Fit - Pruimenpaars/Dusty lila - 3
    • Sporthoodie Regular Fit - Pruimenpaars/Dusty lila - 4
    • Sporthoodie Regular Fit - Pruimenpaars/Dusty lila - 5
    • Sporthoodie Regular Fit - Pruimenpaars/Dusty lila - 6
    -20%
    H&M Move

    Sporthoodie Regular Fit

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Gedempte paarse sportleggings worden van voren getoond, met een brede, hoge tailleband met een subtiele horizontale naad en taps toelopende pijpen. - 1
    • Gedempte paarse sportleggings worden van voren getoond, met een brede, hoge tailleband met een subtiele horizontale naad en taps toelopende pijpen. - 2
    • Gedempte paarse sportleggings worden van voren getoond, met een brede, hoge tailleband met een subtiele horizontale naad en taps toelopende pijpen. - 3
    • Gedempte paarse sportleggings worden van voren getoond, met een brede, hoge tailleband met een subtiele horizontale naad en taps toelopende pijpen. - 4
    • Sportleggings in een paarsbruine kleur met het woord 'MOVE' in reliëf op de tailleband. Flatlock naden stikken de stof samen onder de tailleband, wat het voorpaneel definieert. - 5
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Een gedempte paarse sportjas wordt frontaal gepresenteerd. Het heeft een volledige ritssluiting aan de voorkant, een opstaande kraag, twee zijzakken met rits, raglanmouwen en gevormde naden. - 1
    • Een gedempte paarse sportjas wordt frontaal gepresenteerd. Het heeft een volledige ritssluiting aan de voorkant, een opstaande kraag, twee zijzakken met rits, raglanmouwen en gevormde naden. - 2
    • Een gedempte paarse sportjas wordt frontaal gepresenteerd. Het heeft een volledige ritssluiting aan de voorkant, een opstaande kraag, twee zijzakken met rits, raglanmouwen en gevormde naden. - 3
    • Een gedempte paarse sportjas wordt frontaal gepresenteerd. Het heeft een volledige ritssluiting aan de voorkant, een opstaande kraag, twee zijzakken met rits, raglanmouwen en gevormde naden. - 4
    • Een gedempte paarse sportjas wordt frontaal gepresenteerd. Het heeft een volledige ritssluiting aan de voorkant, een opstaande kraag, twee zijzakken met rits, raglanmouwen en gevormde naden. - 5
    • De sportjas toont een close-up van zijn donker pruimkleurige stof, met een opvallende zigzaggestikte naad en een kleine, bijpassende ritstrekker op een verticale naad. - 6
    • Sportjas in een diepe mauve kleur toont een close-up van zijn gladde, subtiel getextureerde stof. Het woord "MOVE" is subtiel in reliëf aangebracht aan de voorkant, gepositioneerd onder een gebogen naad, met extra diagonale stiksels zichtbaar aan de rechterkant. - 7
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Sportlegging met DryMove™ - Stormblauw/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 1
    • Een model draagt een nauw aansluitende, marineblauwe legging en staat recht naar voren, gecombineerd met een lichtgrijze hoodie met rits over een wit T-shirt. De enkellange legging heeft een naadloos ontwerp en wordt gestyled met witte geribde crew-sokken en witte sportschoenen. - 2
    • Een lichtgrijze gemêleerde hoodie met ritssluiting wordt van voren getoond, met een relaxed fit, een capuchon en lange mouwen met ribgebreide boorden. De hoodie wordt open gedragen over een wit T-shirt en gecombineerd met marineblauwe leggings. - 3
    • Een lichtgrijze hoodie met rits, voorzien van geribbelde boorden en zoom, wordt gestyled over een wit T-shirt en gecombineerd met nauwsluitende zwarte leggings. Met het gezicht naar links laat de casual sportieve outfit een comfortabele pasvorm zien, afgewerkt met witte geribbelde crew-sokken en witte sneakers. - 4
    • Sportlegging met DryMove™ - Stormblauw/Auberginelila/Marineblauw/Zwart/Paarstaupe/Dusty lila/Lichtblauw/Lichtroze - 5
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sportvest met DryMove™ - Stormblauw/Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 1
    • Sportvest met DryMove™ - Stormblauw/Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 2
    • Sportvest met DryMove™ - Stormblauw/Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 3
    • Een marineblauwe activewearset, bestaande uit een nauwsluitende jack met ritssluiting en opstaande kraag en een bijpassende broek met wijde pijpen, wordt getoond in linkse stand. Het jack wordt gedeeltelijk open gedragen over een wit T-shirt, terwijl de broek soepel valt om het uitlopende silhouet en de naaddetails te accentueren. - 4
    • Sportvest met DryMove™ - Stormblauw/Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 5
    • Sportvest met DryMove™ - Stormblauw/Marineblauw/Dusty lila/Zwart/Auberginelila/Taupe-paars/Bordeauxrood - 6
    -20%
    H&M Move

    Sportvest met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Paarstaupe/Wit/Lichtroze - 1
    • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Paarstaupe/Wit/Lichtroze - 2
    • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Paarstaupe/Wit/Lichtroze - 3
    • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Paarstaupe/Wit/Lichtroze - 4
    • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Paarstaupe/Wit/Lichtroze - 5
    • Tennisrok met SoftMove™ - Marineblauw/Auberginelila/Paarstaupe/Wit/Lichtroze - 6
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Yogatop met SoftMove™ - Marineblauw/Taupe-paars - 1
    • Yogatop met SoftMove™ - Marineblauw/Taupe-paars - 2
    • Yogatop met SoftMove™ - Marineblauw/Taupe-paars - 3
    • Yogatop met SoftMove™ - Marineblauw/Taupe-paars - 4
    • Yogatop met SoftMove™ - Marineblauw/Taupe-paars - 5
    -20%
    H&M Move

    Yogatop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 1
    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 2
    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 3
    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 4
    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 5
    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 6
    • Sporttop met overslag - Marineblauw/Zwart/Dusty groen/Lichtroze - 7
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met overslag

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Set van 2 voetloze leggings - Wit/Zwart - 1
    • Set van 2 voetloze leggings - Wit/Zwart - 2
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 voetloze leggings

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    2 stuks | € 6,40/stuk
    • Set van 2 voetloze leggings - Zwart/Wit - 1
    • Set van 2 voetloze leggings - Zwart/Wit - 2
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 voetloze leggings

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    2 stuks | € 6,40/stuk
    • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Auberginelila/Paarstaupe/Marineblauw/Lichtroze - 1
    • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Auberginelila/Paarstaupe/Marineblauw/Lichtroze - 2
    • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Auberginelila/Paarstaupe/Marineblauw/Lichtroze - 3
    • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Auberginelila/Paarstaupe/Marineblauw/Lichtroze - 4
    • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Auberginelila/Paarstaupe/Marineblauw/Lichtroze - 5
    • Tennisrok met SoftMove™ - Wit/Auberginelila/Paarstaupe/Marineblauw/Lichtroze - 6
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 1
    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 2
    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 3
    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 4
    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 5
    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 6
    • Sporttanktop met DryMove™ - Wit/Zwart/Auberginelila - 7
    -20%
    H&M Move

    Sporttanktop met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Set van 2 sportpolo's met DryMove™ - Wit/zwart - 1
    • Set van 2 sportpolo's met DryMove™ - Wit/zwart - 2
    -20%
    H&M Move

    Set van 2 sportpolo's met DryMove™

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    2 stuks | € 11,20/stuk
    • Een lichtroze tennisshort presenteert zijn voorkant, met een gladde, platte tailleband en een uitlopende A-lijn silhouet. - 1
    • Een lichtroze tennisshort presenteert zijn voorkant, met een gladde, platte tailleband en een uitlopende A-lijn silhouet. - 2
    • Een lichtroze tennisshort presenteert zijn voorkant, met een gladde, platte tailleband en een uitlopende A-lijn silhouet. - 3
    • Een lichtroze tennisshort presenteert zijn voorkant, met een gladde, platte tailleband en een uitlopende A-lijn silhouet. - 4
    • Een lichtroze skort toont zijn gladde, matte stof vanuit een bovenaanzicht, waarbij de buitenste roklaag iets is opgetild om bijpassende geïntegreerde shorts eronder te onthullen. - 5
    • Een tennisskirt met SoftMove? toont zijn lichtroze stof. De stof is voorzien van het woord 'MOVE' in verhoogde, bijpassende roze letters en vertoont een subtiele textuur met zachte plooien. - 6
    -20%
    H&M Move

    Tennisrok met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Een roze top met lange mouwen, gemaakt van gladde stof, heeft een overslag aan de voorkant, waarbij de panelen elkaar kruisen om een diepe V-hals en een gelaagde, korte zoom te vormen. - 1
    • Een roze top met lange mouwen, gemaakt van gladde stof, heeft een overslag aan de voorkant, waarbij de panelen elkaar kruisen om een diepe V-hals en een gelaagde, korte zoom te vormen. - 2
    • Een roze top met lange mouwen, gemaakt van gladde stof, heeft een overslag aan de voorkant, waarbij de panelen elkaar kruisen om een diepe V-hals en een gelaagde, korte zoom te vormen. - 3
    • Een roze top met lange mouwen, gemaakt van gladde stof, heeft een overslag aan de voorkant, waarbij de panelen elkaar kruisen om een diepe V-hals en een gelaagde, korte zoom te vormen. - 4
    • Een roze top met lange mouwen, gemaakt van gladde stof, heeft een overslag aan de voorkant, waarbij de panelen elkaar kruisen om een diepe V-hals en een gelaagde, korte zoom te vormen. - 5
    • Een roze top met lange mouwen, gemaakt van gladde stof, heeft een overslag aan de voorkant, waarbij de panelen elkaar kruisen om een diepe V-hals en een gelaagde, korte zoom te vormen. - 6
    • Het product is een lichtroze stof, weergegeven in een vooraanzicht. Het woord "MOVE" is in reliëf op de stof aangebracht, waarbij elke letter iets verhoogd is en overeenkomt met de kleur van de stof. Een subtiele gestikte naad loopt langs de bovenrand. - 7
    -20%
    H&M Move

    Sporttop met overslag

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    • Loopshort met DryMove™ - Felblauw/Zwart/Lichtroze - 1
    • Loopshort met DryMove™ - Felblauw/Zwart/Lichtroze - 2
    • Loopshort met DryMove™ - Felblauw/Zwart/Lichtroze - 3
    • Loopshort met DryMove™ - Felblauw/Zwart/Lichtroze - 4
    • Loopshort met DryMove™ - Felblauw/Zwart/Lichtroze - 5
    • Loopshort met DryMove™ - Felblauw/Zwart/Lichtroze - 6
    -20%
    H&M Move

    Loopshort met DryMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    Niet voorradig

    • Sporthotpants met SoftMove™ - Felblauw/Taupe-paars/Lichtroze/Lichtpaars - 1
    • Sporthotpants met SoftMove™ - Felblauw/Taupe-paars/Lichtroze/Lichtpaars - 2
    -20%
    H&M Move

    Sporthotpants met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 1
    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 2
    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 3
    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 4
    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 5
    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 6
    • Sportshort - Marineblauw/Kauwgomroze - 7
    -20%
    H&M Move

    Sportshort

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    Niet voorradig

    • Tennisjurk - Marineblauw - 1
    • Tennisjurk - Marineblauw - 2
    • Tennisjurk - Marineblauw - 3
    • Tennisjurk - Marineblauw - 4
    • Tennisjurk - Marineblauw - 5
    • Tennisjurk - Marineblauw - 6
    • Tennisjurk - Marineblauw - 7
    • Tennisjurk - Marineblauw - 8
    -20%
    H&M Move

    Tennisjurk

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Sportfietsshort met DryMove™ - Zwart - 1
    • Sportfietsshort met DryMove™ - Zwart - 2
    H&M Move

    Sportfietsshort met DryMove™

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

    • Sporttop met DryMove™ - Zwart/Zwart/Dusty lila/Marineblauw - 1
    • Sporttop met DryMove™ - Zwart/Zwart/Dusty lila/Marineblauw - 2
    -25%
    H&M Move

    Sporttop met DryMove™

    Kortingsprijs€ 11,99Normale prijs€ 15,99

    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 1
    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 2
    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 3
    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 4
    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 5
    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 6
    • Tennisrok met DryMove™ - Zwart - 7
    -28%
    H&M Move

    Tennisrok met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,99Normale prijs€ 17,99

    Niet voorradig

    • Sporthotpants met SoftMove™ - Lichtpaars/Taupe-paars/Lichtroze/Felblauw - 1
    • Sporthotpants met SoftMove™ - Lichtpaars/Taupe-paars/Lichtroze/Felblauw - 2
    -31%
    H&M Move

    Sporthotpants met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 12,99

    • Sporttanktop met SoftMove™ - Lichtpaars/Zwart/Lichtroze - 1
    • Sporttanktop met SoftMove™ - Lichtpaars/Zwart/Lichtroze - 2
    • Sporttanktop met SoftMove™ - Lichtpaars/Zwart/Lichtroze - 3
    • Sporttanktop met SoftMove™ - Lichtpaars/Zwart/Lichtroze - 4
    -25%
    H&M Move

    Sporttanktop met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 11,99Normale prijs€ 15,99