Meteen naar inhoud

H&M Adorables Kinderen | H&M

251 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Set van 2 tops met een col - Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit/Lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 tops met een col - Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit/Lichtroze/bloemen - 2
    • Set van 2 tops met een col - Dusty roze/roomwit gestreept/Beige/roomwit/Lichtroze/bloemen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops met een col

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Set van 2 tops met een col - Beige/roomwit/Dusty roze/roomwit gestreept/Lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 tops met een col - Beige/roomwit/Dusty roze/roomwit gestreept/Lichtroze/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops met een col

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Zwart/Beige gemêleerd/Roze/bloemen - 1
    • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Zwart/Beige gemêleerd/Roze/bloemen - 2
    • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Zwart/Beige gemêleerd/Roze/bloemen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    • Een roze corduroy pinafore jurk wordt van voren getoond, met een V-vormige halslijn en een losse pasvorm. Het toont twee afgeronde opgestikte zakken aan de voorkant en de karakteristieke verticale corduroy ribbels. - 1
    • Roze corduroystof heeft kenmerkende verticale ribbels, met een afgeronde opgestikte zak die op het oppervlak is genaaid. De opgestikte zak heeft een gevouwen bovenrand en zichtbare stiksels langs de omtrek. - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Overgooier van ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Denim overgooier - Denimblauw - 1
    • Denim overgooier - Denimblauw - 2
    • Denim overgooier - Denimblauw - 3
    • Denim overgooier - Denimblauw - 4
    • Denim overgooier - Denimblauw - 5
    H&M Adorables
    • Bloes van mousselinekatoen - Lichtroze/Wit - 1
    • Bloes van mousselinekatoen - Lichtroze/Wit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Bloes van mousselinekatoen

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    • Een roze A-lijn corduroy rok toont zijn voorkant, met een getextureerde elastische tailleband, een rij donkerbruine knopen die over het midden loopt, en twee rechthoekige opgestikte zakken aan de voorkant. - 1
    • Een roze A-lijn corduroy rok toont zijn voorkant, met een getextureerde elastische tailleband, een rij donkerbruine knopen die over het midden loopt, en twee rechthoekige opgestikte zakken aan de voorkant. - 2
    • Een roze A-lijn corduroy rok toont zijn voorkant, met een getextureerde elastische tailleband, een rij donkerbruine knopen die over het midden loopt, en twee rechthoekige opgestikte zakken aan de voorkant. - 3
    • Een roze A-lijn corduroy rok toont zijn voorkant, met een getextureerde elastische tailleband, een rij donkerbruine knopen die over het midden loopt, en twee rechthoekige opgestikte zakken aan de voorkant. - 4
    • De H&M Adorables A-lijn rok toont een close-up van zijn roze corduroy stof. Een verstelbare roze elastische band met een enkele roze knoop is zichtbaar in het bovenste gedeelte, en het hoofdgedeelte van de rok vertoont prominente verticale corduroy ribbels. - 5
    • De H&M Adorables A-lijn rok toont zijn voorkant, gemaakt van roze corduroy, met twee donkere ronde knopen met "H&M ADORABLES" gegraveerd aan de voorkant en een voorzak met een afgeronde onderkant. - 6
    -20%
    H&M Adorables

    A-lijnrok van ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Kasjmier vest - Bruin/Lichtbeige/Beige - 1
    • Kasjmier vest - Bruin/Lichtbeige/Beige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kasjmier vest

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

    • Denimbroek vertoont een middelblauwe wassing en een hoge paperbag taille met een elastisch, geplooid ontwerp, vastgezet met een enkele knoopsluiting. De broek heeft schuine zijzakken en verticale naaddetails die over de voorkant van de benen lopen, wat zorgt voor een ontspannen pasvorm. - 1
    • Denimbroek vertoont een middelblauwe wassing en een hoge paperbag taille met een elastisch, geplooid ontwerp, vastgezet met een enkele knoopsluiting. De broek heeft schuine zijzakken en verticale naaddetails die over de voorkant van de benen lopen, wat zorgt voor een ontspannen pasvorm. - 2
    • Denimbroek vertoont een middelblauwe wassing en een hoge paperbag taille met een elastisch, geplooid ontwerp, vastgezet met een enkele knoopsluiting. De broek heeft schuine zijzakken en verticale naaddetails die over de voorkant van de benen lopen, wat zorgt voor een ontspannen pasvorm. - 3
    • Denimbroek vertoont een middelblauwe wassing en een hoge paperbag taille met een elastisch, geplooid ontwerp, vastgezet met een enkele knoopsluiting. De broek heeft schuine zijzakken en verticale naaddetails die over de voorkant van de benen lopen, wat zorgt voor een ontspannen pasvorm. - 4
    • De achterkant van de blauwe denim shorts toont een gesmokte, elastische tailleband. Een rechthoekige opgestikte zak met contrasterende oranje stiksels is zichtbaar onder de tailleband. - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Tapered jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Ajourgebreid katoenen vest - Donkerrood/Roomwit - 1
    • Ajourgebreid katoenen vest - Donkerrood/Roomwit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Ajourgebreid katoenen vest

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Een tweedelig loungewear set in wafelbreisel wordt getoond in vooraanzicht, met een top met ronde hals, verlaagde schouders en wijd uitlopende mouwen, gecombineerd met bijpassende wijde broek, alles in een gedempte taupe kleur. - 1
    • Een tweedelig loungewear set in wafelbreisel wordt getoond in vooraanzicht, met een top met ronde hals, verlaagde schouders en wijd uitlopende mouwen, gecombineerd met bijpassende wijde broek, alles in een gedempte taupe kleur. - 2
    • Een tweedelig loungewear set in wafelbreisel wordt getoond in vooraanzicht, met een top met ronde hals, verlaagde schouders en wijd uitlopende mouwen, gecombineerd met bijpassende wijde broek, alles in een gedempte taupe kleur. - 3
    • Een tweedelig loungewear set in wafelbreisel wordt getoond in vooraanzicht, met een top met ronde hals, verlaagde schouders en wijd uitlopende mouwen, gecombineerd met bijpassende wijde broek, alles in een gedempte taupe kleur. - 4
    • Een gedempte bruine wafelgebreide stof wordt getoond, waarbij het getextureerde rasterpatroon zichtbaar is. Aan de rechterkant is de stof gevouwen, waardoor een gezoomde rand en een kleine donkere knoop op een binnenste elastische band zichtbaar zijn. - 5
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige set van wafelkatoen

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • 2-delige set van merinoswol - Donkerbeige/Paars - 1
    • 2-delige set van merinoswol - Donkerbeige/Paars - 2
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige set van merinoswol

    Kortingsprijs€ 40,00Normale prijs€ 49,99

    • Doorgestikte jas van mousseline - Donkergrijs/bloemen - 1
    • Doorgestikte jas van mousseline - Donkergrijs/bloemen - 2
    • Doorgestikte jas van mousseline - Donkergrijs/bloemen - 3
    • Doorgestikte jas van mousseline - Donkergrijs/bloemen - 4
    • Doorgestikte jas van mousseline - Donkergrijs/bloemen - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Doorgestikte jas van mousseline

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    • Donkerblauwe denim broek met de voorkant naar voren, voorzien van een elastische, geplooide tailleband met een enkele messingkleurige knoopsluiting. Ze tonen twee schuine voorzakken met een schuine opening en een verticale naad die over het midden van elke broekspijp loopt. - 1
    • Een donkerblauw denim kledingstuk toont een gesmokte elastische tailleband langs de bovenrand. Een rechthoekige opgestikte zak is onder de tailleband geplaatst, en contrasterende stiksels omlijnen de randen. - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Tapered jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Quilted jacket - Kakigroen - 1
    • Quilted jacket - Kakigroen - 2
    • Quilted jacket - Kakigroen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Quilted jacket

    Kortingsprijs€ 36,00Normale prijs€ 44,99

    • Geribde katoenen legging - Roze/bloemen/Zwart/Donkerbeige/Beige gemêleerd - 1
    • Geribde katoenen legging - Roze/bloemen/Zwart/Donkerbeige/Beige gemêleerd - 2
    • Geribde katoenen legging - Roze/bloemen/Zwart/Donkerbeige/Beige gemêleerd - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    • Flared katoenen legging - Roomwit/bloemen - 1
    • Flared katoenen legging - Roomwit/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Flared katoenen legging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Set van 2 katoenen tops met picotrandjes - Donkerroze/bloemen/Lichtbeige/blauw gestreept - 1
    • Set van 2 katoenen tops met picotrandjes - Donkerroze/bloemen/Lichtbeige/blauw gestreept - 2
    • Set van 2 katoenen tops met picotrandjes - Donkerroze/bloemen/Lichtbeige/blauw gestreept - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 katoenen tops met picotrandjes

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Katoenen bloes met kraag - Dusty donkerroze/Wit - 1
    • Katoenen bloes met kraag - Dusty donkerroze/Wit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen bloes met kraag

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Een vooraanzicht van een bloemige blouse met een rucheskraag en een volledige knoopsluiting met witte knopen. Het kledingstuk met lange mouwen is voorzien van elastische manchetten en een dicht patroon van kleine roze, groene en oranje bloemen op een witte achtergrond. - 1
    • Een vooraanzicht van een bloemige blouse met een rucheskraag en een volledige knoopsluiting met witte knopen. Het kledingstuk met lange mouwen is voorzien van elastische manchetten en een dicht patroon van kleine roze, groene en oranje bloemen op een witte achtergrond. - 2
    • Een vooraanzicht van een bloemige blouse met een rucheskraag en een volledige knoopsluiting met witte knopen. Het kledingstuk met lange mouwen is voorzien van elastische manchetten en een dicht patroon van kleine roze, groene en oranje bloemen op een witte achtergrond. - 3
    • Een vooraanzicht van een bloemige blouse met een rucheskraag en een volledige knoopsluiting met witte knopen. Het kledingstuk met lange mouwen is voorzien van elastische manchetten en een dicht patroon van kleine roze, groene en oranje bloemen op een witte achtergrond. - 4
    • Een witte stof toont een dicht bloemenpatroon met verschillende tinten roze en oranje bloemen, groene bladeren en kleine rode bessen, met zachte plooien. - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen bloes

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 1
    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 2
    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 3
    • Olijfgroene corduroy broek wordt van voren getoond, met een geplooide elastische tailleband en een ontspannen, rechte pijp. - 4
    • H&M Adorables olijfgroene corduroy broek heeft een elastische tailleband en een nepgulpdetail aan de voorkant. Een rechthoekige opgestikte zak is ook zichtbaar op het kledingstuk. - 5
    • H&M Adorables broek wordt gepresenteerd in een close-up vooraanzicht, waarbij de groene corduroy stof wordt benadrukt. De elastische tailleband is zichtbaar aan de bovenkant en heeft een knoop en een knoopsgat voor aanpassing. - 6
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Sweater met ronde hals - Donkerrood/Bruin/Kakigroen - 1
    • Sweater met ronde hals - Donkerrood/Bruin/Kakigroen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Sweater met ronde hals

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Katoenen henleyshirt - Wit/Marineblauw/Donkerbeige/Lichtblauw - 1
    • Katoenen henleyshirt - Wit/Marineblauw/Donkerbeige/Lichtblauw - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen henleyshirt

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    • Trui met korte rits - Marineblauw/Kakigroen - 1
    • Trui met korte rits - Marineblauw/Kakigroen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Trui met korte rits

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Overshirt van katoenen ribfluweel - Kakigroen/Marineblauw/Dusty turkoois/Rood - 1
    • Overshirt van katoenen ribfluweel - Kakigroen/Marineblauw/Dusty turkoois/Rood - 2
    • Overshirt van katoenen ribfluweel - Kakigroen/Marineblauw/Dusty turkoois/Rood - 3
    • Overshirt van katoenen ribfluweel - Kakigroen/Marineblauw/Dusty turkoois/Rood - 4
    • Overshirt van katoenen ribfluweel - Kakigroen/Marineblauw/Dusty turkoois/Rood - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Overshirt van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Jeans Loose Fit - Denimgrijs/Denimblauw/Donker denimblauw - 1
    • Jeans Loose Fit - Denimgrijs/Denimblauw/Donker denimblauw - 2
    • Jeans Loose Fit - Denimgrijs/Denimblauw/Donker denimblauw - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Jeans Loose Fit

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Gebreide katoenen trui - Dusty lichtblauw/Bruin - 1
    • Gebreide katoenen trui - Dusty lichtblauw/Bruin - 2
    • Gebreide katoenen trui - Dusty lichtblauw/Bruin - 3
    • Gebreide katoenen trui - Dusty lichtblauw/Bruin - 4
    • Gebreide katoenen trui - Dusty lichtblauw/Bruin - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Gebreide katoenen trui

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

    • Wollen muts - Donkerbeige/Donkerrood/Felblauw/Lichtroze/Lichtbeige - 1
    • Wollen muts - Donkerbeige/Donkerrood/Felblauw/Lichtroze/Lichtbeige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Wollen muts

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Katoenen ritshoodie - Lichtgrijs gemêleerd/Bruin/Kakigroen/Marineblauw/Kakigroen - 1
    • Katoenen ritshoodie - Lichtgrijs gemêleerd/Bruin/Kakigroen/Marineblauw/Kakigroen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen ritshoodie

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Jeans Loose Fit - Denimblauw/Denimgrijs/Donker denimblauw - 1
    • Jeans Loose Fit - Denimblauw/Denimgrijs/Donker denimblauw - 2
    • Jeans Loose Fit - Denimblauw/Denimgrijs/Donker denimblauw - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Jeans Loose Fit

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Joggers - Donkerrood/Bruin/Kakigroen/Kakigroen/Lichtgrijs gemêleerd - 1
    • Joggers - Donkerrood/Bruin/Kakigroen/Kakigroen/Lichtgrijs gemêleerd - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Joggers

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Donkerblauwe denim jeans liggen plat en tonen een vooraanzicht. Ze zijn voorzien van een goudkleurige knoop, riemlussen, twee voorzakken en twee kleine muntzakjes, met beige contraststiksels die deze details benadrukken. - 1
    • Donkerblauwe denim jeans liggen plat en tonen een vooraanzicht. Ze zijn voorzien van een goudkleurige knoop, riemlussen, twee voorzakken en twee kleine muntzakjes, met beige contraststiksels die deze details benadrukken. - 2
    • Donkerblauwe denim jeans liggen plat en tonen een vooraanzicht. Ze zijn voorzien van een goudkleurige knoop, riemlussen, twee voorzakken en twee kleine muntzakjes, met beige contraststiksels die deze details benadrukken. - 3
    • Donkerblauwe denim jeans liggen plat en tonen een vooraanzicht. Ze zijn voorzien van een goudkleurige knoop, riemlussen, twee voorzakken en twee kleine muntzakjes, met beige contraststiksels die deze details benadrukken. - 4
    • Donkerblauwe denim jeans liggen plat en tonen een vooraanzicht. Ze zijn voorzien van een goudkleurige knoop, riemlussen, twee voorzakken en twee kleine muntzakjes, met beige contraststiksels die deze details benadrukken. - 5
    • Donkerblauwe denim jeans worden getoond vanuit een achteraanzicht, met een enkele opgestikte zak met opvallende bruine stiksels. De tailleband heeft bijpassende stiksels en riemlussen. - 6
    • Donkerblauwe denim broek met een verstelbare elastische tailleband aan de binnenkant. Een donkerblauwe knoop sluit de elastische band, die meerdere knoopsgaten heeft voor maatverstelling. Bruine contraststiksels zijn zichtbaar langs de naden van de denim stof. - 7
    -20%
    H&M Adorables

    Jeans Loose Fit

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99