Pasgeboren babykleding

1105 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Pyjamapakje met kraag - Roomwit/hartjes
    -20%

    Pyjamapakje met kraag

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • 2-delige set - Donkerrood/Lichtbeige/Lichtroze
    -20%

    2-delige set

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • 10-pack socks - Bruin/lichtbeige/Roze/lichtgrijs/Zwart/grijs/wit/Marineblauw/lichtgrijs/Grijs/zwart/wit
    -20%

    10-pack socks

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    10 stuks | € 0,80/stuk
  • Set van 5 overslagbody‘s - Beige gemêleerd/taupe/Dusty blauw/kakigroen/Wit/giraffen/Dusty roze/kersen/Dusty roze/wit/Lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 overslagbody‘s

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk
  • 5 paar sokken - Lichtbeige/bruin/Donkerrood/roze/Donkergroen/lichtbeige/Dusty blauw/wit
    -20%

    5 paar sokken

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    5 stuks | € 0,96/stuk
  • Set van 5 body's - Wit/beige/Wit/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Blauw/groen/Paars/donkerrood/Wit/grijs/zwart
    -20%

    Set van 5 body's

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • 2-delige set - Lichtbeige/Donkerrood/Lichtroze
    -20%

    2-delige set

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Meegroeipakje - Lichtbeige/Dusty donkerroze
    -20%

    Meegroeipakje

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • 2-delige katoenen set - Beige/teddyberen/Dusty lichtturkoois/Hello!/Lichtbeige/Hello/Roomwit/You and me/Wit/My little heart
    -20%

    2-delige katoenen set

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

  • 2-delige katoenen set - Marineblauw/wit
    -20%

    2-delige katoenen set

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Set van 2 beanies met oortjes - Beige/roomwit
    -20%

    Set van 2 beanies met oortjes

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
  • Geribde beanie - Donkerrood/Beige/Wit/Felblauw
    -20%

    Geribde beanie

    Kortingsprijs€ 5,60Normale prijs€ 6,99

  • Een baby-sleepsuit met voetjes is van voren te zien en toont horizontale beige en witte strepen. Hij heeft een drukknoopsluiting aan de voorkant met effen beige bies, lange mouwen met bijpassende geribde boorden en een klein zakje in de vorm van een beertje op de linkerborst.
    -20%

    Fleece pyjamapakje

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Set van 5 overslagbody‘s - Dusty blauw/kakigroen/Beige gemêleerd/taupe/Wit/giraffen/Dusty roze/kersen/Dusty roze/wit/Lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 overslagbody‘s

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk
  • Set van 2 kousenbroeken - Zwart/lichtgrijs/Beige/lichtbeige/Wit/Donkerrood/lichtbeige/Lichtroze/wit/Beige gemêleerd/Rood/wit/Lichtpaars/lichtroze
    -20%

    Set van 2 kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • Pyjamapakje met dessin - Donkergrijs/spoken/Zwart/skelet/Rood/kerst/Lichtroze/hartjes/Donkergrijs/spoken/Wit/pompoenen/Wit/hartjes/Lichtblauw/teddyberen/Roomwit/bloemen/Dusty lichtroze/paarden
    -20%

    Pyjamapakje met dessin

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Set van 5 overslagbody‘s - Wit/giraffen/Beige gemêleerd/taupe/Dusty blauw/kakigroen/Dusty roze/kersen/Dusty roze/wit/Lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 overslagbody‘s

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk

Pasgeboren babykleding

Verken onze volledige collectie pasgeboren babykleding – alles wat ze nodig hebben voor elk seizoen en elke gelegenheid. Kleed ze overdag eenvoudig in rompertjes, of kies voor jurkjes voor pasgeborenen, shorts en vestjes in zachte pasteltinten en comfortabele stoffen. Ontdek pyjama’s, slaapkleertjes en nachtgoed voor pasgeborenen om ze de hele nacht warm te houden, plus tops, leggings, maillots en setjes voor jongens en meisjes zodat je altijd reservekleding bij de hand hebt.