Salg - Klær Til Baby Jente

246 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Quiltet denimjakke - Denimblå/Sløyfer/Denimblå/Kirsebær
    -69%

    Quiltet denimjakke

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Boblevest med hette - Marineblå/Cream/Brun
    -35%

    Boblevest med hette

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Ribbestrikket bestefargenser - Marineblå/Beige
    -60%
    H&M Adorables

    Ribbestrikket bestefargenser

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Mønstret bomullspyjamas - Lys rosa/Hvit/Jordbær
    -22%

    Mønstret bomullspyjamas

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Leggings vises som en brettet stabel med fire par, hvor det fremste paret er vendt mot FRONT. Dette hvite paret er mønstret med røde jordbær og har en dekket elastisk linning, mens ensfargede røde, marineblå og lysegrå par er synlige bak det.
    -31%

    4-pack leggings i bomullstrikot

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

    4 stk. |  39,75 kr./stk.
  • Short Sleeve T-Shirt - Lime/blå
    -50%
    ARKET

    Short Sleeve T-Shirt

    Rabattert pris 85,00 kr.Ordinær pris 170,00 kr.

  • 2-delt sett med topp og leggings - Lys rosa/Bambi
    -47%
    DISNEYxSANDERSON H&MHOME

    2-delt sett med topp og leggings

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 279,00 kr.

  • Kjole med tyllskjørt - Gråbeige/Hjerter/Lys beige/Hjerter
    -66%

    Kjole med tyllskjørt

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Denimjakke - Denimblå/Lys denimgrå/Denimblå/Hvit

    Denimjakke

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 139,00 kr.

  • Jumpsuit i cordfløyel - Mørkegrønn/Lilla
    -40%
    ARKET

    Jumpsuit i cordfløyel

    Rabattert pris 270,00 kr.Ordinær pris 450,00 kr.

  • Kjole i bomullsmusselin - Lys grønn/Ferskenrosa
    -57%
    H&M Adorables

    Kjole i bomullsmusselin

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Sweatshirt med volang - Lys beige/Hjerter/Lys lilla/Blomstret
    -27%

    Sweatshirt med volang

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Rib Knit Baby Socks, 5 Pairs - Grønn/blå/Blå/flerfarget/Lilla/Flerfarget/Grønn/blå
    -50%
    ARKET

    Rib Knit Baby Socks, 5 Pairs

    Rabattert pris 95,00 kr.Ordinær pris 190,00 kr.

    5 stk. |  19,00 kr./stk.
  • 2-pack leggings i bomull - Lys beige/Leopardtrykk
    -22%

    2-pack leggings i bomull

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • 2-pack paper bag-bukse - Mørk grå/Leopardtrykk
    -50%

    2-pack paper bag-bukse

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • Grovstrikket cardigan - Lys beige
    -39%

    Grovstrikket cardigan

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Sweatshirt med motiv - Lys rosa/Sløyfer/Cream/Sløyfer/Lys tåkegrønn/Blomster
    -50%

    Sweatshirt med motiv

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Mønstret bomullspyjamas - Lys beige/Leopard/Lys rosa/Hjerter/Hvit/Kirsebær/Cream/Blomstret/Lys rosa/Hjerter
    -30%

    Mønstret bomullspyjamas

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • Mønstret pyjamasoverall - Lys beige/Leopardtrykk/Lys rosa/Kirsebær/Hvit/Bjørner/Hvit/Kirsebær/Cream/Dinosaurer
    -30%

    Mønstret pyjamasoverall

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • 2-delt sett i velur - Lys beige
    -36%

    2-delt sett i velur

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 279,00 kr.

  • Kordfløyelbukser - Mørkeblå/Mørkerød/Svart
    -30%
    ARKET

    Kordfløyelbukser

    Rabattert pris 273,00 kr.Ordinær pris 390,00 kr.

  • 2-delt sett i bomull - Lys beige/Lys grønn/Lys beige/Cream/Lys grønn
    -52%

    2-delt sett i bomull

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Jakke i pilé - Cream/Mørk grønn/Lys beige/Marineblå/Lys rosa/Kakigrønn/Tåkeblå/Blokkfarget
    -69%

    Jakke i pilé

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Vannavvisende votter - Beige/Leopardtrykk/Lys rosa/Blomstret
    -27%

    Vannavvisende votter

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.