Salg - Klær Til Baby Jente

246 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • 4-pack leggings i bomullstrikot - Lilla/Mørk rød/Lys beige/Mørk grå/Mørk rød/Marineblå/Lys grå/Rosa/Lys rosa/Marineblå/Rød/Rosa/Turkis/Rosa/Blomstret/Rosa/Kirsebær/Lys lilla/Hjerter
    -31%

    4-pack leggings i bomullstrikot

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

    4 stk. |  39,75 kr./stk.
  • Selebukse i denim - Mørk grå
    -23%
    H&M Adorables

    Selebukse i denim

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Boots med snøring - Sort
    -40%

    Boots med snøring

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Mønstret bomullspyjamas - Hvit/Jordbær/Lys rosa
    -22%

    Mønstret bomullspyjamas

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Hettejakke - Lys beige/Tåkeblå/Beige/Lys beige
    -31%
    H&M Adorables

    Hettejakke

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • 4-pack leggings i bomullstrikot - Rosa/Turkis/Lys beige/Mørk grå/Mørk rød/Marineblå/Lys grå/Rosa/Lys rosa/Marineblå/Rød/Lilla/Mørk rød/Rosa/Blomstret/Rosa/Kirsebær/Lys lilla/Hjerter
    -31%

    4-pack leggings i bomullstrikot

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

    4 stk. |  39,75 kr./stk.
  • Vest i pilé - Hvit/Beige/Brun/Cream/Marineblå/Kakigrønn/Blokkfarget/Lys beige
    -30%

    Vest i pilé

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • 2-pack cotton tops - Lys beige/Leopardtrykk
    -50%

    2-pack cotton tops

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  45,00 kr./stk.
  • En lys beige vest presenteres fra forsiden, med et fluffy bouclé-stoff og en rund hals. Den viser en skjult knappelukking øverst, som avslører et kremfarget jerseylining med et subtilt blomstermønster.
    -50%

    Myk vest

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Jakke med trykk - Lys beige/Dyr/Lys blå/Blomstret/Lys blå/Biler
    -65%

    Jakke med trykk

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Ullcardigan - Blå/hjerter/Syrin/hjerter
    -30%
    ARKET

    Ullcardigan

    Rabattert pris 343,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Collegegenser i bomull - Grønn/Blå
    -40%
    ARKET

    Collegegenser i bomull

    Rabattert pris 114,00 kr.Ordinær pris 190,00 kr.

  • En baseball-lue viser frem sin front, med et mørkegrønt stoff. Frontpanelet har lyseblå brodert tekst som leser "NEVER GROW UP" i en buet, stilisert skrift.
    -40%
    ARKET

    Brodert hette

    Rabattert pris 174,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Kortribbet jerseybukse - Syrin/røde prikker
    -40%
    ARKET

    Kortribbet jerseybukse

    Rabattert pris 162,00 kr.Ordinær pris 270,00 kr.

  • Pyjamasoverall med krage - Rød/Hvit rutet
    -27%

    Pyjamasoverall med krage

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Mønstret pyjamasoverall - Hvit/Kirsebær/Lys rosa/Kirsebær/Lys beige/Leopardtrykk/Hvit/Bjørner/Cream/Dinosaurer
    -53%

    Mønstret pyjamasoverall

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • 2-delt sett i bomull - Lys beige/Stripet
    -70%

    2-delt sett i bomull

    Rabattert pris 44,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • 4-pack leggings i bomullstrikot - Rosa/Kirsebær/Lys beige/Mørk grå/Mørk rød/Marineblå/Lys grå/Rosa/Lys rosa/Marineblå/Rød/Lilla/Mørk rød/Rosa/Turkis/Rosa/Blomstret/Lys lilla/Hjerter
    -69%

    4-pack leggings i bomullstrikot

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

    4 stk. |  17,50 kr./stk.
  • 2-delt strikket sett - Cream
    -57%

    2-delt strikket sett

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 2-delt sett i bomull - Cream/Blomstret/Lys grå/Kakigrønn/Mørk beige/Lys turkis
    -69%
    H&M Adorables

    2-delt sett i bomull

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.