Julebordpynt
Stainless steel cake stand
299,00 kr.
2-pak frokosttallerken i stentøj
129,00 kr.
2-pak middagstallerken i stentøj
179,00 kr.
2-pak kop og underkop i porcelæn
129,00 kr.
Gavesæt til middagsselskaber
129,00 kr.
Karaffel i rustfrit stål
349,00 kr.
Mønstret dug i bomuld
179,00 kr.
Mønstret bordløber i bomuld
79,99 kr.
Højt opbevaringsglas med fod og låg
179,00 kr.
Broderet bordløber i hørblanding
179,00 kr.
Kagefad i glas
249,00 kr.
Vinkaraffel med fod
129,00 kr.
Broderet viskestykke af hørblanding
69,99 kr.
2-pak broderet serviet
79,99 kr.
2 stk. | 40,00 kr./stk.2-pak middagstallerken i porcelæn
79,99 kr.
2 stk. | 40,00 kr./stk.Mønstret dug i hørblanding
249,00 kr.
Skærebræt i mangotræ
249,00 kr.
Mønstret dug i hørblanding
349,00 kr.
Mønstret dug i hørblanding
349,00 kr.
Cocktailshaker i rustfrit stål
179,00 kr.
Lille kagefad i glas
129,00 kr.
4-pak ternet serviet i bomuld
129,00 kr.
4 stk. | 32,25 kr./stk.4-pak serviet med broderet detalje
129,00 kr.
4 stk. | 32,25 kr./stk.4-pak broderet glasunderlag i satin
79,99 kr.
4 stk. | 20,00 kr./stk.2-pak tekop i porcelæn med tryk
149,00 kr.
2 stk. | 74,50 kr./stk.2-pak dyb tallerken i stentøj
179,00 kr.





















