Julebordpynt
4-pak fin skål med fod
199,00 kr.
4 stk. | 49,75 kr./stk.4-pak drinkspinde
179,00 kr.
4 stk. | 44,75 kr./stk.2-pak fin champagneskål
249,00 kr.
2 stk. | 124,50 kr./stk.4-pak høj champagneskål
179,00 kr.
4 stk. | 44,75 kr./stk.
199,00 kr.
179,00 kr.
249,00 kr.
179,00 kr.