Kleding voor babymeisjes

1770 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Verkleedpak - Zwart/vleermuis/Zwart/kat
    -20%

    Verkleedpak

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • 2-delige set - Donkerrood/Lichtbeige/Lichtroze
    -20%

    2-delige set

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Pyjamapakje met kraag - Roomwit/hartjes
    -20%

    Pyjamapakje met kraag

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Vest met applicaties - Taupe/kersen
    -20%

    Vest met applicaties

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • 10-pack socks - Bruin/lichtbeige/Zwart/grijs/wit/Roze/lichtgrijs/Marineblauw/lichtgrijs/Grijs/zwart/wit
    -20%

    10-pack socks

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    10 stuks | € 0,80/stuk
  • 5 paar sokken - Lichtbeige/bruin/Donkerrood/roze/Dusty blauw/wit/Donkergroen/lichtbeige
    -20%

    5 paar sokken

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    5 stuks | € 0,96/stuk
  • Verkleedpak - Zwart/spin/Oranje/pompoen/Zwart/skelet
    -20%

    Verkleedpak

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 5 body's - Wit/beige/Wit/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Blauw/groen/Paars/donkerrood/Wit/grijs/zwart
    -20%

    Set van 5 body's

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 2 kousenbroeken - Beige/lichtbeige/Donkerrood/lichtbeige/Zwart/lichtgrijs/Wit/Lichtroze/wit/Beige gemêleerd/Rood/wit
    -20%

    Set van 2 kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • Set van 2 kousenbroeken - Donkerrood/lichtbeige/Beige/lichtbeige/Zwart/lichtgrijs/Wit/Lichtroze/wit/Beige gemêleerd/Rood/wit
    -20%

    Set van 2 kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • 2-delige set - Jurk en top - Donkerrood/wit/Roze/wit
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige set - Jurk en top

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Set van 2 kousenbroeken - Zwart/lichtgrijs/Beige/lichtbeige/Donkerrood/lichtbeige/Wit/Lichtroze/wit/Beige gemêleerd/Rood/wit
    -20%

    Set van 2 kousenbroeken

    Kortingsprijs€ 7,20Normale prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • Set van 5 body's - Wit/Wit/beige/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Blauw/groen/Paars/donkerrood/Wit/grijs/zwart
    -20%

    Set van 5 body's

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • 2-delige katoenen set - Marineblauw/wit
    -20%

    2-delige katoenen set

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • 5 paar sokken - Donkerrood/roze/Lichtbeige/bruin/Dusty blauw/wit/Donkergroen/lichtbeige
    -20%

    5 paar sokken

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    5 stuks | € 0,96/stuk
  • Set van 3 sweaters - Felroze/donkerrood
    -20%

    Set van 3 sweaters

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    3 stuks | € 6,13/stuk
  • 5-pocket jeans in lichtblauwe katoenen denim met taps toelopende pijpen worden van voren getoond. Ze hebben een elastische tailleband met een drukknoopsluiting en een nep gulp, met twee gebogen voorzakken en een klein muntzakje.
    -20%

    Katoenen jeans

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • 4 paar sokken - Beige/lichtroze/Lichtroze/bloemen/Lichtroze/hartjes/Roze/bloemen/Rood/beige
    -20%

    4 paar sokken

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

    4 stuks | € 1,60/stuk
  • Katoenen jeans - Donker denimblauw/Denimblauw/Licht denimblauw/Donkergrijs/Denimblauw
    -20%

    Katoenen jeans

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

Kleding voor babymeisjes

In ons kledingassortiment voor babymeisjes vind je alles wat ze nodig heeft in haar kinderkamergarderobe. We hebben basic tops en T-shirts, maar ook comfortabele onesies en rompertjes voor pasgeborenen en ouder. Bekijk outfits voor babymeisjes voor alle gelegenheden, van casual dagjes uit tot mini-feestjurken. Wordt het wat frisser? Onze cardigans voor babymeisjes en jassen voegen een extra laagje toe om haar behaaglijk te houden, terwijl onze kleine leggings en broeken haar warm en droog houden terwijl ze haar eerste stappen buiten zet. Is het haar eerste vakantie? Help haar dan een plons te maken met onze zwemkleding voor babymeisjes.