Promotions Pasgeboren

128 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • 2-delige katoenen set - Wit/teddybeer

    2-delige katoenen set

    Kortingsprijs€ 4,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 5,99

  • Een gedempt bruine gewafelde jersey top en short set wordt van de voorkant gepresenteerd. De top heeft een ronde, afgewerkte halslijn met een drukknoop aan één kant, verlaagde schouders en korte mouwen, terwijl de shorts zijn ontworpen met een trekkoord in de taille en voorzakken met een klep.
    H&M Adorables

    2-delige katoenen set met wafelstructuur

    Kortingsprijs€ 10,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 11,99

  • Een off-white, gewafelde jersey set met een top en shorts, plat gelegd als vooraanzicht. De top is ontworpen met een ronde, afgewerkte halslijn, een drukknoop aan één kant, verlaagde schouders en korte mouwen. De bijpassende shorts hebben een elastische tailleband met trekkoord, een zichtbaar trekkoord en twee opgestikte voorzakken.
    H&M Adorables

    2-delige katoenen set met wafelstructuur

    Kortingsprijs€ 10,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 11,99

  • 2-delige katoenen set met wafelstructuur - Lichtblauw/Bruin/Lichtbeige/Lichtgroen/Marineblauw
    H&M Adorables

    2-delige katoenen set met wafelstructuur

    Kortingsprijs€ 11,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 12,99

  • Set van 2 mouwloze katoenen body's - Lichtgrijs/gestreept/Roze/aardbeien

    Set van 2 mouwloze katoenen body's

    Kortingsprijs€ 6,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 7,99

    2 stuks | € 3,50/stuk
  • Linnen buckethat - Lichtbeige/Lichtblauw/Lichtgroen/Bruin
    H&M Adorables

    Linnen buckethat

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

  • Set van 4 tricot shorts - Lichtgroen/lichtgrijs/Beige/blauw

    Set van 4 tricot shorts

    Kortingsprijs€ 11,99Normale prijs€ 17,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 12,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Zonnehoed - Roze/bloemen/Wit/kersen
    -25%

    Zonnehoed

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 7,99

  • 6-delige tricot set - Dusty lichtblauw/zeilboten/Roomwit/sinaasappels/Roze/bloemen/Wit/teddybeer/Dusty lichtgroen/dieren

    6-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 17,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 18,99

  • Set van 4 tricot shorts - Beige/blauw/Lichtgroen/lichtgrijs

    Set van 4 tricot shorts

    Kortingsprijs€ 10,99Normale prijs€ 17,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 11,99

    4 stuks | € 2,75/stuk
  • 2-delige katoenen set met wafelstructuur - Lichtgroen/Bruin/Lichtbeige/Lichtblauw/Marineblauw
    H&M Adorables

    2-delige katoenen set met wafelstructuur

    Kortingsprijs€ 10,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 11,99

  • 2-delige set van katoenen wafeltricot - Groen/Bruin/Lichtblauw/gestreept/Donkergrijs

    2-delige set van katoenen wafeltricot

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

  • Set van 3 korte pyjamapakjes - Lichtgroen/dieren/Dusty blauw/walvissen/Roomwit/beren/Marineblauw/dessin
    -32%

    Set van 3 korte pyjamapakjes

    Kortingsprijs€ 16,99Normale prijs€ 24,99

    3 stuks | € 5,66/stuk
  • Set van 2 katoenen T-shirts - Wit/Lichtgroen/wit/Lichtpaars/hartjes/Marineblauw/wit gestreept/Lichtgroen/wit/Marineblauw/gestreept/Lichtroze/kersen/Lichtgrijs/gestreept/Roze/kersen

    Set van 2 katoenen T-shirts

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

    2 stuks | € 3,00/stuk
  • 2-delige geklede set van katoen - Lichtbeige/wit

    2-delige geklede set van katoen

    Kortingsprijs€ 11,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 12,99

  • Linnen zonnehoed - Lichtbeige/Lichtbeige/bloemen
    H&M Adorables

    Linnen zonnehoed

    Kortingsprijs€ 6,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 7,99

  • Set van 2 katoenen zonnehoeden - Roze/aardbeien/Lichtroze/bloemen

    Set van 2 katoenen zonnehoeden

    Kortingsprijs€ 6,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 7,99

    2 stuks | € 3,50/stuk
  • 6-delige tricot set - Roomwit/sinaasappels/Dusty lichtblauw/zeilboten/Roze/bloemen/Wit/teddybeer/Dusty lichtgroen/dieren

    6-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 16,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 17,99

  • 6-delige tricot set - Roze/bloemen/Dusty lichtblauw/zeilboten/Roomwit/sinaasappels/Wit/teddybeer/Dusty lichtgroen/dieren

    6-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 18,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 19,99

  • Linnen zonnehoed - Lichtbeige/bloemen/Lichtbeige
    H&M Adorables

    Linnen zonnehoed

    Kortingsprijs€ 6,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 7,99

  • Bodyjurk met borduursel - Lichtblauw/wit
    H&M Adorables

    Bodyjurk met borduursel

    Kortingsprijs€ 15,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 16,99

  • Kruippakje van mousselinekatoen - Roomwit/Dusty lichtgroen/Dusty lichtroze
    H&M Adorables

    Kruippakje van mousselinekatoen

    Kortingsprijs€ 15,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 16,99

  • Short van katoenen mousseline - Kakigroen/Beige
    H&M Adorables

    Short van katoenen mousseline

    Kortingsprijs€ 7,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 8,99

  • Katoenen kruippakje - Dusty lichtroze/Lichtblauw
    -30%
    H&M Adorables

    Katoenen kruippakje

    Kortingsprijs€ 13,99Normale prijs€ 19,99

  • Twee babyrompers worden frontaal gepresenteerd. Eén romper is lichtgroen en heeft een geribde brei met ajourdetails. De andere romper is wit en toont een all-over citroenprint in geel. Beide rompers zijn ontworpen met dunne bandjes en gerimpeld elastiek aan de halslijn en beenopeningen.

    Set van 2 katoenen kruippakjes

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 14,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 9,99

    2 stuks | € 4,50/stuk
  • Set van 5 katoenen T-shirts - Lichtroze/mintgroen
    -30%

    Set van 5 katoenen T-shirts

    Kortingsprijs€ 13,99Normale prijs€ 19,99

    5 stuks | € 2,80/stuk
  • Set van 2 fietsshorts van ribkatoen - Dusty lichtgroen/dessin/Wit/frambozen/Dusty lichtbruin/wit/Beige/bloemen
    H&M Adorables

    Set van 2 fietsshorts van ribkatoen

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 14,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 9,99

    2 stuks | € 4,50/stuk
  • 6-delige tricot set - Wit/teddybeer/Dusty lichtblauw/zeilboten/Roomwit/sinaasappels/Roze/bloemen/Dusty lichtgroen/dieren

    6-delige tricot set

    Kortingsprijs€ 16,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 17,99

  • Set van 2 room-to-grow body's - Lichtbeige/bloemen/Lichtblauw/gestreept/Dusty roze/gestreept/Beige/lichtbeige/Lichtpaars/bloemen
    H&M Adorables

    Set van 2 room-to-grow body's

    Kortingsprijs€ 12,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 13,99

    2 stuks | € 6,50/stuk