Speelgoed & Kinderkamerdecoratie

64 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Knuffel - basketbal - Bruin/basketbal
    -20%

    Knuffel - basketbal

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Knuffel - Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Knuffeldier - duif - Lichtgrijs
    -20%

    Knuffeldier - duif

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Knuffel - Lichtbeige/triceratops/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Kerstknuffel - Rood/kerst
    -20%

    Kerstknuffel

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,60/stuk
  • Knuffel - tas met ballen - Donkergroen/Le petit campus
    -20%

    Knuffel - tas met ballen

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 3 knuffels - Oranje/Halloween
    -20%

    Set van 3 knuffels

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Tafeltent - Lichtbeige/kerst
    -20%

    Tafeltent

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

  • Knuffel - Lichtbeige/lama/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Knuffel - Roomwit/giraf/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Extra zacht knuffeldier - Lichtgroen/rups
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Knuffelalpaca - Lichtbeige/Alpaca
    -20%

    Knuffelalpaca

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Knuffeldier - hond - Donkerbeige/teckel
    -20%

    Knuffeldier - hond

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Knuffel - Bruin/aap/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Extra zacht knuffeldier - Wit/spook/Wit/panda/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Donkerbruin/beer/Paars/nijlpaard/Bruin/aap
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Knuffel - Lichtgrijs/olifant/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Vleermuisknuffel - Zwart
    -20%

    Vleermuisknuffel

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Knuffel - Zwart/vogel/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Knuffel - teddybeer - Bruin/beer
    -20%

    Knuffel - teddybeer

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Knuffel - Grijs/luiaard/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Speeltent met dessin - Lichttaupe/gingham-ruit
    -20%

    Speeltent met dessin

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Een grote zachte speelgoedgiraffe staat rechtop en toont een crèmekleurig lichaam bedekt met onregelmatige bruine vlekken. Het heeft een lange nek, een kop met twee kleine oren en twee ossiconen, en een korte staart met een bruine pluim.
    -20%

    Groot knuffeldier

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Theeservies - Beige/Bruin
    Petite Amélie

    Theeservies

    € 29,99

    20 stuks | € 1,50/stuk
  • Knuffel - Geel/leeuw/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Een speeltent staat VOOR, met beige en witte verticale strepen. Het heeft een huisachtige vorm met een gaasraam aan de linkerkant. De vooropening wordt aan de rechterkant vastgehouden door linten, waardoor het interieur zichtbaar wordt.
    -20%

    Speeltent

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Extra zacht knuffeldier - Wit/panda/Wit/spook/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Donkerbruin/beer/Paars/nijlpaard/Bruin/aap
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Speeltent - Licht kakigroen/gestreept/Beige/gestreept
    -20%

    Speeltent

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Bakfiets - Wit
    Petite Amélie

    Bakfiets

    € 82,99

  • Etagère Met Gebak - Beige/Bruin
    Petite Amélie
    9 stuks | € 3,11/stuk
  • Een roze pluchen knuffelzit rechtop en kijkt naar voren terwijl hij een grote rode pluchen appel vasthoudt met een bruine steel en een groen blad. De knuffel heeft geborduurde zwarte ogen, een witte snuit en buikvlek, en rechtopstaande roze-witte oren.
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Extra zachte knuffel met een pluchen, donkerbruine beer die zittend frontaal is afgebeeld en een zachte roze aardbei vasthoudt met een groene bladsteel en geborduurde witte zaadjes. De beer is ontworpen met een contrasterende lichtbruine snuit, geborduurde zwarte ogen en een gestikte mond en neus.
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Babygym - Walnoot/Natural
    Petite Amélie

    Babygym

    € 44,99

    4 stuks | € 11,25/stuk