Jeans Voor Meisjes 9-14 J

101 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Wide Leg Low Jeans - Bruin/luipaarddessin/Licht denimblauw/Licht denimblauw/sterren/Licht denimgrijs/sterren
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Een outfit met een witte geribbelde top met lange mouwen en blauwe high-waisted wijde denim jeans wordt gepresenteerd vanuit een frontaal perspectief. De top heeft een ronde hals en een lichtjes verkorte zoom, terwijl de jeans een voorste knoop- en ritssluiting toont met riemlussen en zichtbare zakken.
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Jeans - Denimzwart/Donker denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimgrijs/Grijs/Denimblauw/Denimblauw/Bruin/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Jeans - Licht denimblauw/Donker denimblauw/Denimzwart/Licht denimgrijs/Grijs/Denimblauw/Denimblauw/Bruin/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Jeans - Licht denimgrijs/Donker denimblauw/Denimzwart/Licht denimblauw/Grijs/Denimblauw/Denimblauw/Bruin/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Jeans - Grijs/Donker denimblauw/Denimzwart/Licht denimblauw/Licht denimgrijs/Denimblauw/Denimblauw/Bruin/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Jeans - Denimblauw/Donker denimblauw/Denimzwart/Licht denimblauw/Licht denimgrijs/Grijs/Denimblauw/Bruin/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Low Jeans - Donker denimblauw/Donker denimblauw/Lichtbeige/luipaarddessin/Denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Wide Leg Jeans - Denimblauw/Donker denimblauw/Denimzwart/Licht denimblauw/Licht denimgrijs/Grijs/Denimblauw/Bruin/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Een paar jeans met rechte pijpen in gewassen grijze denim wordt van voren getoond, met een klassieke five-pocketconstructie, riemlussen en een enkele knoopsluiting in de taille. De jeans heeft een regular fit met subtiele vervaging langs de voorkant van de dijen.
    -20%

    Straight Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Slim Fit Wide Leg Jeans - Donker denimblauw
    -20%

    Slim Fit Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Wide Leg Low Jeans - Denimgrijs/SmileyWorld®
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

  • Flared Leg Low Jeans - Denimzwart/Denimblauw/Denimgrijs/Zwart
    -20%

    Flared Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Bootcut Leg Low Jeans - Washed denimgrijs/Washed denimzwart/Denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw/Denimblauw/Denimblauw/Denimzwart/Donker denimblauw/Donker denimblauw/Lichtgrijs
    -20%

    Bootcut Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Straight Leg Jeans - Licht denimblauw/Grijs/Denimblauw/Donker denimblauw/Licht denimgrijs
    -20%

    Straight Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Straight Leg Jeans - Denimblauw/Grijs/Licht denimblauw/Donker denimblauw/Licht denimgrijs
    -20%

    Straight Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Flared Leg Low Jeans - Denimblauw/Denimzwart/Denimgrijs/Zwart
    -20%

    Flared Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 2 Flared Leg Low Jeans - Zwart/denimblauw/Denimgrijs/licht denimblauw/Denimblauw/licht denimgrijs/Licht denimblauw/denimblauw/Denimblauw/denimzwart/Denimgrijs/denimblauw
    -20%

    Set van 2 Flared Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

    2 stuks | € 14,00/stuk
  • Twee paren gewassen denim jeans worden getoond, waarbij een lichtblauw paar aan de voorkant gedeeltelijk over een donkergrijs paar ligt. De lichtblauwe jeans hebben een lage taille, een ritssluiting met een knoop en nepvoorzakken, terwijl beide paren een skinny fit door de heup en dij vertonen die uitloopt in wijde pijpen.
    -20%

    Set van 2 Flared Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

    2 stuks | € 14,00/stuk
  • Een paar donker indigokleurige wijde jeans van katoendenim hangt in vooraanzicht en toont een klassiek ontwerp met vijf zakken en oranje contrasterende sierstiksels. De jeans hebben een lage taille met een sluiting met één metalen knoop en een ritssluiting.
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Set van 2 Flared Leg Low Jeans - Denimblauw/licht denimgrijs/Zwart/denimblauw/Denimgrijs/licht denimblauw/Licht denimblauw/denimblauw/Denimblauw/denimzwart/Denimgrijs/denimblauw
    -20%

    Set van 2 Flared Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

    2 stuks | € 14,00/stuk
  • Wide Leg Low Jeans - Licht denimblauw/Bruin/luipaarddessin/Licht denimblauw/sterren/Licht denimgrijs/sterren
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Bootcut Leg Low Jeans - Washed denimzwart/Washed denimgrijs/Denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw/Denimblauw/Denimblauw/Denimzwart/Donker denimblauw/Donker denimblauw/Lichtgrijs
    -20%

    Bootcut Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Wide Leg Low Jeans - Lichtbeige/luipaarddessin/Donker denimblauw/Donker denimblauw/Denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Wide Leg Low Jeans - Denimblauw/Donker denimblauw/Donker denimblauw/Lichtbeige/luipaarddessin/Licht denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Flared Leg Low Jeans - Denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Flared Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Wide Leg Low Jeans - Licht denimblauw/Donker denimblauw/Donker denimblauw/Lichtbeige/luipaarddessin/Denimblauw/Licht denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Wide Leg Low Jeans - Licht denimblauw/sterren/Bruin/luipaarddessin/Licht denimblauw/Licht denimgrijs/sterren
    -20%

    Wide Leg Low Jeans

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

Jeans Voor Meisjes 9-14 J

Til comfort op naar een nieuw niveau met onze selectie meisjesjeans.Of ze nu meer houdt van een relaxed of slim fit, wij hebben verschillende stijlen voor heer garderobe, het hele jaar door.Ontdek al haar favoriete kleurwassingen, waaronder zwart, grijs, wit, denimblauw, of voeg wat fun toe met geprinte en versleten stijlen.Combineer haar jeans met een cool T-shirt of stijlvolle blouse om de look af te maken.Op zoek naar iets gekleders?We hebben ook skinny jeans en slim-fit jeans voor meisjes.