Lange jeans voor meisjes

175 producten
[ 1 ] Filter
filters Lang have been applied and sort Aanbevolen has been applied
  • Loose Fit Barrel Jeans - Denimblauw/Zwart/Licht denimblauw
    -20%

    Loose Fit Barrel Jeans

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Denim salopette - Denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Denim salopette

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Vooraanzicht van een wit T-shirt met ronde hals en regular fit, ingestopt in blauwe barrel jeans met een brede, sculpturale pasvorm en opvallende zijnaadpanelen. Witte leren sneakers met veters en een tonale rubberen zool maken de outfit compleet.
    ARKET

    Barrel jeans

    € 39,00

  • Wide Leg Jeans met print - Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Bambi/Licht denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/CapyFun/Licht denimblauw/Lilo & Stitch/Bleek denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/Hello Kitty
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Loose Fit Barrel Jeans - Lichtroze/hartjes/Denimgrijs/strikken/Denimblauw/kersen/Donker denimblauw/hartjes
    -20%

    Loose Fit Barrel Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Lichtblauwe katoenen denim jeans met wijde pijpen en een all-over print van kleine cartoonfiguurtjes en roze hartjes worden vanuit een zijhoek getoond op een model in hurkzit. De losvallende jeans vallen over witte sneakers en benadrukken zo hun ontspannen silhouet met wijde pijpen.
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Set van 2 jeggings - Denimblauw/bloemen/Dusty paars/denimblauw/Donker denimblauw/strikken/Donker denimgrijs/strikken
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Twee paar skinny-fit, jersey-gevoerde jeans worden van de VOORKANT gepresenteerd. Het voorste paar is van blauwe denim, met een ritssluiting en een drukknoop, nepvoorzakken en een roze jersey voering die zichtbaar is aan de omgeslagen zoom, met een zwart denim paar dat gedeeltelijk erachter zichtbaar is.
    -20%

    Gevoerde Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Jeans met sleutelring - Denimblauw/SmileyWorld®
    -20%

    Jeans met sleutelring

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Een paar blauwe denim jeans wordt van voren gepresenteerd, met een skinny fit en een 5-pocket stijl. De jeans tonen een medium wassing met subtiele vervaging, terwijl de broekspijpen zijn opgerold, waardoor een lichtgekleurde voering met een klein bloemenpatroon zichtbaar wordt.
    -20%

    Skinny Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Twee paar flared jeggings worden van voren getoond, met een comfortabele instapband en uitlopende pijpen. Eén paar is uitgevoerd in een grijze jersey met denimlook en een verspreid motief van kleine witte strikjes, terwijl het overlappende paar erachter een effen zwarte jerseystof toont.
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Donkerblauwe denim broek met de voorkant naar voren, voorzien van een elastische, geplooide tailleband met een enkele messingkleurige knoopsluiting. Ze tonen twee schuine voorzakken met een schuine opening en een verticale naad die over het midden van elke broekspijp loopt.
    -20%
    H&M Adorables

    Tapered jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Twee paar skinny-fit jeans met jerseyvoering in rekbare denim liggen plat, met het lichtblauwe paar aan de voorkant gepositioneerd. Het lichtblauwe paar, dat naar VOREN is gericht, heeft een ritssluiting met een drukknoop, riemlussen en nepvoorzakken, en de omgeslagen pijp onthult een lichtgekleurde jerseyvoering.
    -20%

    Gevoerde Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Jeans met wijde pijpen - Blauw/Licht denimblauw
    -20%
    H&M Adorables

    Jeans met wijde pijpen

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Wide Leg Paper Bag Jeans - Denimblauw/strikjes/Denimblauw/hartjes/Licht denimblauw/kersen/Denimblauw/strikjes
    -20%

    Wide Leg Paper Bag Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Wide Leg Jeans met print - Denimblauw/Bambi/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Licht denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/CapyFun/Licht denimblauw/Lilo & Stitch/Bleek denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/Hello Kitty
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Skinny Fit Lined Jeans - Zwart/luipaarddessin/Denimblauw/hartjes/Denimblauw/bloemen
    -20%

    Skinny Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Wide Leg Jeans met print - Licht denimblauw/Minnie Mouse/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Bambi/Licht denimblauw/CapyFun/Licht denimblauw/Lilo & Stitch/Bleek denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/Hello Kitty
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Geborduurde denimshort - Blauw/sinaasappels/Zwart/Lilac
    -20%
    ARKET

    Geborduurde denimshort

    Kortingsprijs€ 36,00Normale prijs€ 45,00

Lange jeans voor meisjes

Blader door essentiële stukken in al hun favoriete kleuren met onze vernieuwde lijn lange jeans voor meisjes. Blader door het assortiment lange stijlen in verschillende stoffen, prints en kleuren die geschikt zijn voor het hele jaar. Of shop alternatieve stijlen in ons assortiment jeans