Salg - Klær Til Gutt 2-8 År

248 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • 3-pack T-shirt med trykk - Kakigrønn/Off road/Mørk rød/Teddybjørn/Cream/Pizza/Blå/NASA/Grønn/Everyday Fun
    -22%

    3-pack T-shirt med trykk

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    3 stk. |  46,33 kr./stk.
  • Fem klassiske t-skjorter presenteres, stablet med den fremste mørkegrå t-skjorten vendt fremover, med et rektangulært trykkmotiv på forsiden som viser en dinosaur, en vulkan, et palmetre og teksten 'Dino Adventure Park 94'. De delvis synlige t-skjortene bak viser også forskjellige trykkmotiver, og alle synlige t-skjorter har runde, ribbestrikkede halslinninger.
    -33%

    5-pack T-shirt i trikot

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    5 stk. |  39,80 kr./stk.
  • 2-pack pologensere - Sort/Hvit/Marineblå/Hvit
    -22%

    2-pack pologensere

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Fleecejakke - Dueblå/Dinosaurer/Beige/Leopardtrykk/Lys rosa/Leopardtrykk/Hvit/Dinosaurer/Tåkerosa/Kirsebær
    -34%

    Fleecejakke

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Ribbestrikket lue - Kakigrønn/Lys gul
    -29%

    Ribbestrikket lue

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Et par svarte barnesneakers har en kombinasjon av glatte og semsket-lignende paneler og brune gummisåler. Hver sko er designet med en borrelåsstropp over elastiske lisser, med H&M-logoen synlig på innersålen, og er pyntet med to Pok�mon-figursjarm, inkludert Bulbasaur og Charmander på venstre sko, og Squirtle og Pikachu på høyre sko.

    Sneakers med motiv

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 279,00 kr.

  • 2-delt sett i myk kvalitet med trykk - Sort/Bjørner/Marineblå/NYC/Lys grå/Dinosaurer

    2-delt sett i myk kvalitet med trykk

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 229,00 kr.

  • Jakke i teddy - Lys grå/Klarblå
    -70%

    Jakke i teddy

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 329,00 kr.

  • Sneakers med applikasjon - Marineblå/Marvel Comics/Grønn/Marvel Comics
    -33%

    Sneakers med applikasjon

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Ankelhøye sneakers - Marineblå/Hvit/Sort/Mørk grå
    -69%

    Ankelhøye sneakers

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 2-pack pologensere - Marineblå/Hvit/Sort/Hvit
    -22%

    2-pack pologensere

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Slim Fit Dressbukse - Mintgrønn/Mørk grå/Lys blåmelert/Sort/Rutet
    -69%

    Slim Fit Dressbukse

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Ryggsekk med motiv - Marineblå/Spidey/Mørk grønn/Minecraft/Sort/KPop Demon Hunters/Tåkerosa/Hello Kitty/Mørk turkis/Pokémon
    -33%

    Ryggsekk med motiv

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Myk baseballjakke - Grønn/Snoopy
    -60%

    Myk baseballjakke

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • Baseballjakke i teddy - Cream/Bluey
    -23%

    Baseballjakke i teddy

    Rabattert pris 329,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Vasket caps - Mørkeblå/Grønn/blå/Knallrød/Lilla/Rød/rosa
    -50%
    ARKET

    Vasket caps

    Rabattert pris 95,00 kr.Ordinær pris 190,00 kr.

  • Slim Fit Dressbukse - Lys blåmelert/Mørk grå/Mintgrønn/Sort/Rutet
    -31%

    Slim Fit Dressbukse

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Bomberjakke - Lys brun
    -54%

    Bomberjakke

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Joggers med broderier - Grønn/Everyday Club/Marineblå/Tennis
    -39%

    Joggers med broderier

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Stripet badehåndkle - Gråbeige/Stripet
    60x125 cm
    -27%
    H&M Adorables

    Stripet badehåndkle

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Sweatshirt med trykk - Hvit/Marvel Comics/Mørk blå/Sesame Street/Cream/Biler
    -40%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Vasket caps - Grønn/blå/Mørkeblå/Knallrød/Lilla/Rød/rosa
    -50%
    ARKET

    Vasket caps

    Rabattert pris 95,00 kr.Ordinær pris 190,00 kr.

  • Ankelhøye sneakers - Hvit/Marineblå/Sort/Blokkfarget
    -69%

    Ankelhøye sneakers

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.