Salg - Klær Til Gutt 2-8 År

248 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Mønstret bomullspyjamas - Mintgrønn/Lilo & Stitch
    -30%

    Mønstret bomullspyjamas

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • 7-pack sokker - Grå/Biler/Lys blå/Fotballer/Lys kakigrønn/Bjørner/Marineblå/Dinosaurer/Lys blå/Kjøretøy/Mørk grønn/Jul/Blå/Racerbiler/Mørk rød/Burgere/Grønn/Tigre/Grønn/Bjørner/Marineblå/Ukedager/Hvit/Dachs/Lys blå/Dinosaur/Hvit/Mat/Lys gråmelert/Kjøretøyer
    -30%

    7-pack sokker

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

    7 stk. |  12,86 kr./stk.
  • 2-delt treningssett i trikot - Sort/World Wide
    H&M Move

    2-delt treningssett i trikot

    Rabattert pris 299,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 349,00 kr.

  • 5-pack mønstrede sokker - Blå/Sonic the Hedgehog/Rød/Biler/Mørk blå/Sonic the Hedgehog/Mintgrønn/Toy Story/Lys blå/Snoopy/Brun/Jurassic World/Marineblå/Mikke Mus/Hvit/Marvel Comics/Blå/Paw Patrol/Kakigrønn/Jurassic World/Blå/Lilo & Stitch/Grå/Marvel Comics
    -70%

    5-pack mønstrede sokker

    Rabattert pris 44,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  9,00 kr./stk.
  • 4-pack ribbestrikkede sokker - Marineblå/Mørk rød
    -50%
    H&M Adorables

    4-pack ribbestrikkede sokker

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    4 stk. |  24,75 kr./stk.
  • 3-delt undertøysett i bomull - Lys tåkeblå/Bluey

    3-delt undertøysett i bomull

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 119,00 kr.

  • 5-pack mønstrede sokker - Grå/Marvel Comics/Rød/Biler/Mørk blå/Sonic the Hedgehog/Mintgrønn/Toy Story/Lys blå/Snoopy/Brun/Jurassic World/Marineblå/Mikke Mus/Hvit/Marvel Comics/Blå/Paw Patrol/Kakigrønn/Jurassic World/Blå/Sonic the Hedgehog/Blå/Lilo & Stitch
    -46%

    5-pack mønstrede sokker

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  16,00 kr./stk.
  • Avslappede jerseybukser - Khakigrønn
    -30%
    ARKET

    Avslappede jerseybukser

    Rabattert pris 189,00 kr.Ordinær pris 270,00 kr.

  • Jerseytrunks - Blå/hvit/Grønn/blå/hvite/Rød/hvit/Blå/dinosaurer
    -40%
    ARKET

    Jerseytrunks

    Rabattert pris 114,00 kr.Ordinær pris 190,00 kr.

    3 stk. |  38,00 kr./stk.
  • Oversized hettejakke - Mursteinsrød/Mørk blå/Skogsgrønn/Mørk grønn/Mørk grå
    -34%

    Oversized hettejakke

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • En grå hettegenser vises FORAN, med et heldekkende trykk av fargerike Hot Wheels-biler og logoer. Den er designet med en avslappet passform, droppede skuldre, lange ermer, ribbestrikkede mansjetter og kant, en foret omslagshoodie og en stor kengurulomme.
    -36%

    Hettegenser med trykk

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 279,00 kr.

  • T-skjorte med rund hals - Lilla/Hvit/Grå melange
    -30%
    ARKET

    T-skjorte med rund hals

    Rabattert pris 84,00 kr.Ordinær pris 120,00 kr.

  • Pilevest - Grønn/Lilla
    -30%
    ARKET

    Pilevest

    Rabattert pris 343,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Basketballshorts med DryMove™ - Mellomtåkeblå/Sort
    H&M Move

    Basketballshorts med DryMove™

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 149,00 kr.

  • Sett med fem par sokker i bomull - Rosa/rød/Rosa/rød/lilla/Syrin/rød/Off white/blomstrete/Brun/blå/off-white/Blå/grønn/grå/Lilla/Flerfarget/Flerfarget/Mole/off white
    -50%
    ARKET

    Sett med fem par sokker i bomull

    Rabattert pris 95,00 kr.Ordinær pris 190,00 kr.

    5 stk. |  19,00 kr./stk.
  • 2,5-lags regnjakke - Sort/Muldvarp/Leopardtrykk/Lys rosa/Blomstret/Tåkerosa/Kirsebær/Tåkeblå/Dinosaurer/Lys kakigrønn/Dinosaurer/Beige/Leopardtrykk/Ferskenrosa/Prikket
    -68%

    2,5-lags regnjakke

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • FORAN på de lyseblå bomullsdenim-jeansene har en løs passform over hofte og lår med tønneformede ben, elastisk linning, glidelåsgylf med trykknapp, frontlommer og buede sidesømmer som går ned langs hvert ben.
    -33%

    Loose Fit Barrel Jeans

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Trikotjoggers - Sort
    -50%

    Trikotjoggers

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • 3-pack chinos i bomullstwill - Beige/Brun/Marineblå/Brun/Beige/Mørk brun

    3-pack chinos i bomullstwill

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 449,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 299,00 kr.

    3 stk. |  66,33 kr./stk.
  • Pull-on denimbukser - Vasket grå/Mole/Mørkeblå/Svart/Blå/Mørkeblå/Svart/Lyseblå/Blå
    -40%
    ARKET

    Pull-on denimbukser

    Rabattert pris 294,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Blå denimjeans presenterer FRONT, med en vid passform og rette ben. De er designet med en elastisk linning, en enkelt knappelukking og to skrå frontlommer.
    -30%
    ARKET

    Pull-on denimbukser

    Rabattert pris 343,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Dresset bukse i ullmiks - Sort
    -34%
    H&M Premium Selection

    Dresset bukse i ullmiks

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Denimskjorte med trykk - Blå
    -40%
    ARKET

    Denimskjorte med trykk

    Rabattert pris 294,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Kordfløyelbukser - Lilla/Mørkegrønn
    -40%
    ARKET

    Kordfløyelbukser

    Rabattert pris 270,00 kr.Ordinær pris 450,00 kr.