Salg - Jente 2-8 År

358 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • 3-pack hårspenne - Sølvfarget/Lys rosa
    -29%

    3-pack hårspenne

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

    3 stk. |  23,33 kr./stk.
  • Flettestrikket cardigan - Rød/Lys rosa
    -22%

    Flettestrikket cardigan

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Strikket kjole - grå
    -30%
    ARKET

    Strikket kjole

    Rabattert pris 413,00 kr.Ordinær pris 590,00 kr.

  • Lodden jakke med krage - Lys grå
    -49%

    Lodden jakke med krage

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Ørevarmere med motiv - Cream/Miffy/Beige/Minni Mus
    -60%

    Ørevarmere med motiv

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Muslin-skjorte i bomull - Brun/Off white/oransjer
    -40%
    ARKET

    Muslin-skjorte i bomull

    Rabattert pris 174,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Kordfløyelbukser - Beige
    -30%
    ARKET

    Kordfløyelbukser

    Rabattert pris 315,00 kr.Ordinær pris 450,00 kr.

  • Caps med applikasjon - Hvit/Hello Kitty
    -69%

    Caps med applikasjon

    Rabattert pris 39,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • Fargeblokker caps - Grønn/beige
    -40%
    ARKET

    Fargeblokker caps

    Rabattert pris 174,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Topp av bomullsmuslin - Lyseblå/blomstrete
    -30%
    ARKET

    Topp av bomullsmuslin

    Rabattert pris 189,00 kr.Ordinær pris 270,00 kr.

  • To svarte, ovalformede hårspenner ligger flatt, hver pyntet med flere små, blomsterformede dekorasjoner, med både svarte og sølvfargede metalliske paljetter.
    -75%

    2-pack hårspenne med pynt

    Rabattert pris 19,99 kr.Ordinær pris 79,99 kr.

    2 stk. |  10,00 kr./stk.
  • Sweatshirt med motiv - Marineblå/Kirsebær/Hvit/Kirsebær/Rosa/Amour
    -34%

    Sweatshirt med motiv

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Rutet kjole i trikot - Mørk blå/Rutet
    -23%

    Rutet kjole i trikot

    Rabattert pris 329,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • 10-pack bomullstruser - Lys rosa/Sort/Hvit/Syrin/Rosa/Hvit/Rosa/Lys gråmelert
    -31%

    10-pack bomullstruser

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

    10 stk. |  15,90 kr./stk.
  • Pyjamas i trikot - Rosa/Peppa Gris/Rosa/Bluey/Cream/Disney-prinsesser/Lys lilla/Disney-prinsesser/Rosa/Mønstret/Cream/Hello Kitty/Lys blå/Lilo & Stitch/Lys rosa/My Melody
    -30%

    Pyjamas i trikot

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Sweatshirt med trykk - Lys beige/Leopardtrykk
    -40%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Sweatshirt - Hvit/Amour/Lys orange/Gresskar/Cream/Love/Lys beige/Enhjørning/Lys rosa/Paris
    -61%

    Sweatshirt

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Wide Leg Jeans - Lys denimblå/Denimblå
    -50%

    Wide Leg Jeans

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Denimjoggers - Vasket grå/Lys denimblå
    -31%

    Denimjoggers

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Oversized sweatshirtkjole - Rosa/Hvit/Hjerter/Beige/Leopardtrykk/Tåkelilla/Hjerter/Lys beige/Leopardtrykk/Tåkerosa/Hjerter
    -22%

    Oversized sweatshirtkjole

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Loose Fit Barrel Jeans - Lys denimblå/Denimblå
    -39%

    Loose Fit Barrel Jeans

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Vide kordfløyelbukser - Lilla/Blå/Burgunder
    -30%
    ARKET

    Vide kordfløyelbukser

    Rabattert pris 343,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Brodert tyllskjørt - Hvit/Blomstret
    -68%

    Brodert tyllskjørt

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Bomullskjole - Blå/brun/Rosa/hvit/Blå/hvit
    -40%
    ARKET

    Bomullskjole

    Rabattert pris 234,00 kr.Ordinær pris 390,00 kr.