Salg - Jente 2-8 År

358 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Pyjamas i trikot - Rosa/Mønstret/Rosa/Bluey/Cream/Disney-prinsesser/Lys lilla/Disney-prinsesser/Rosa/Peppa Gris/Cream/Hello Kitty/Lys blå/Lilo & Stitch/Lys rosa/My Melody
    -60%

    Pyjamas i trikot

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Sneakers med trykk - Cream/Lilo & Stitch
    -40%

    Sneakers med trykk

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Boots med loddent fôr - Cream/Kanin/Lys rosa/Hello Kitty
    -50%

    Boots med loddent fôr

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Vanntette chelseaboots - Sort/Tåkerosa
    -30%

    Vanntette chelseaboots

    Rabattert pris 349,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • Wide Leg Jeans - Lys denimblå/Denimblå
    -50%

    Wide Leg Jeans

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Tyllkjole med paljetter - Marineblå
    -25%

    Tyllkjole med paljetter

    Rabattert pris 449,00 kr.Ordinær pris 599,00 kr.

  • Denimjoggers - Vasket grå/Lys denimblå
    -31%

    Denimjoggers

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • 7-pack truser i bomull - Lys rosa/Disney-prinsesser/Cream/Hello Kitty/Rosa/Bluey/Syrin/Frost/Korallrød/Minni Mus
    -25%

    7-pack truser i bomull

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    7 stk. |  21,29 kr./stk.
  • Loose Fit Barrel Jeans - Lys denimblå/Denimblå
    -39%

    Loose Fit Barrel Jeans

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Vide kordfløyelbukser - Lilla/Blå/Burgunder
    -30%
    ARKET

    Vide kordfløyelbukser

    Rabattert pris 343,00 kr.Ordinær pris 490,00 kr.

  • Bomullskjole - Blå/brun/Rosa/hvit/Blå/hvit
    -40%
    ARKET

    Bomullskjole

    Rabattert pris 234,00 kr.Ordinær pris 390,00 kr.

  • Wide Leg Jeans - Denimblå/Lys denimblå
    -33%

    Wide Leg Jeans

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Sweatshirt med trykk - Cream/Hello Kitty/Hvit/Hello Kitty/Lys blå/Cinnamoroll/Cream/Hello Kitty/Rosa/Lilo & Stitch
    -39%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • 3-pack sokker i frotté - Lys tåkerosa/Hello Kitty
    -27%

    3-pack sokker i frotté

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    3 stk. |  36,33 kr./stk.
  • Sneakers - Lys rosa/Leopardtrykk/Rosa/Lys blå
    -33%

    Sneakers

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Nattkjole i bomull - Rosa/røde hjerter/Off white/blomstrete
    -50%
    ARKET

    Nattkjole i bomull

    Rabattert pris 135,00 kr.Ordinær pris 270,00 kr.

  • Nattkjole i bomull - Off white/blomstrete/Rosa/røde hjerter
    -50%
    ARKET

    Nattkjole i bomull

    Rabattert pris 135,00 kr.Ordinær pris 270,00 kr.

  • 5-pack sokker - Lys lilla/Stripet/Rosa/Lilla/Blekblå/Tåkerosa/Hjerter/Tåkelilla/Lys rosa/Hvit/Marineblå/Sløyfer/Lys rosa/Lys blå/Rosa/Beigemelert/Cream
    -27%

    5-pack sokker

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    5 stk. |  21,80 kr./stk.
  • En strikket balaklava har leopardmønster med svarte og lysebrune flekker på en off-white bakgrunn, og er avsluttet med en ribbestrikket off-white kant rundt ansiktsåpningen og nederkanten.
    -34%

    Strikket finlandshette

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Vid bukse i denim - Mørk denimblå/Lys denimblå
    -25%

    Vid bukse i denim

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Vanntette chelseaboots - Tåkerosa/Sort
    -30%

    Vanntette chelseaboots

    Rabattert pris 349,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • Terry-collegegenser - Grønn/off white
    -30%
    ARKET

    Terry-collegegenser

    Rabattert pris 203,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Sweatshirt - Cream/Love/Lys orange/Gresskar/Hvit/Amour/Lys beige/Enhjørning/Lys rosa/Paris
    -39%

    Sweatshirt

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Oversized sweatshirtkjole - Hvit/Hjerter/Rosa/Beige/Leopardtrykk/Tåkelilla/Hjerter/Lys beige/Leopardtrykk/Tåkerosa/Hjerter
    -22%

    Oversized sweatshirtkjole

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • 2-pack finstrikket strømpebukse - Rosa/Enhjørning/Dark red/Teddy bears/Hvit/Regnbuer/Gullfarget/Glitrende/Grå/Glitter/Lys grå/Glitter
    -22%

    2-pack finstrikket strømpebukse

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Oversized sweatshirtkjole - Beige/Leopardtrykk/Rosa/Hvit/Hjerter/Tåkelilla/Hjerter/Lys beige/Leopardtrykk/Tåkerosa/Hjerter
    -39%

    Oversized sweatshirtkjole

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Terry-collegegenser - Grønn/Syrin/røde hjerter/Mørkeblå/hjerter/Svart/baseball
    -30%
    ARKET

    Terry-collegegenser

    Rabattert pris 315,00 kr.Ordinær pris 450,00 kr.

  • Ullgenser - Syrin/røde hjerter
    -30%
    ARKET

    Ullgenser

    Rabattert pris 413,00 kr.Ordinær pris 590,00 kr.

  • En kremfarget fleecegenser ses forfra, og viser sin fluffy tekstur. Den har en stående krage, en halv glidelås og to skrå frontlommer.
    -42%
    H&M Move

    Treningsgenser i pilé

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • 2-delt sett i velur - Sort/Lys turkis
    -43%

    2-delt sett i velur

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.