Bestikk og servise
Kaffemål med poseklips
69,99 kr.
Krus i stengods med reaktiv glasering
69,99 kr.
5-delt matcha-sett
499,00 kr.
- H&M Premium Selection
Stor trebolle
1 499,00 kr.
- H&M Premium Selection
Salatbestikk i tre
299,00 kr.
Matchasett i glass
249,00 kr.
Stoneware tea mug
149,00 kr.
Glass coffee server
299,00 kr.
Kaffekopp og skål
199,00 kr.
Tekanne i porselen
199,00 kr.
Tekopp og skål
249,00 kr.
Glass teapot
299,00 kr.
Stoneware tea mug
149,00 kr.
Gresskarformet krus
99,00 kr.
Lite serveringsbrett i tre
199,00 kr.
Lite serveringsbrett i tre
149,00 kr.
Brodert bordløper i linmiks
199,00 kr.
Stort serveringsfat i glasert terrakotta
399,00 kr.
4-pack glassunderlag i rustfritt stål
199,00 kr.
4 stk. | 49,75 kr./stk.4-pack glassunderlag i tre
149,00 kr.
4 stk. | 37,25 kr./stk.4-pack glassunderlag i marmor
199,00 kr.
4 stk. | 49,75 kr./stk.2-pack printed espresso cups and saucers
149,00 kr.
Bestikk og servise
Sørg for at bordet ditt er oppdatert, og dekk det med våre fantastiske serviser. Velg karafler, glass og serveringsfat fra vårt store utvalg av stilige og sofistikerte produkter. Alt er designet for å gjøre både middagsselskaper og hverdagsmåltider ekstra gode. Klassiske, kule treboller, kule salt- og peppersett og porselenstallerkener med trykk garanterer en personlig touch.




























