Srebrna biżuteria
Kolczyki z łańcuszków ze strassem
54,99 PLN
Dwukolorowe kolczyki kółka
39,99 PLN
Kolczyki 6 par
79,99 PLN
6 szt. | 13,33 PLN/szt.Gruby naszyjnik z koralików
127,99 PLN
Naszyjnik z kwiatami
129,99 PLN
Naszyjnik z kwiatami
129,99 PLN
Pierścionek 3-pak
84,99 PLN
3 szt. | 28,33 PLN/szt.- H&M Move
Kolczyki kółka i nausznice
39,99 PLN
6 szt. | 6,67 PLN/szt.6 par kolczyków i nausznic
49,99 PLN
6 szt. | 8,33 PLN/szt.- & Other Stories
Mosiężne kolczyki z wycięciami
150,00 PLN
- COS
ASYMETRYCZNE KOLCZYKI KWIATY
225,00 PLN
- COS
SZTYWNA BRANSOLETKA
160,00 PLN
- COS
WISZĄCE KOLCZYKI Z OZDOBNYM KAMIENIEM
160,00 PLN
Naszyjnik z wisiorkami
59,99 PLN
- COS
- COS
NASZYJNIK Z PERŁAMI SŁODKOWODNYMI
300,00 PLN
Dwukolorowe kolczyki kółka
49,99 PLN
- & Other Stories
Rzeźbiony naszyjnik z elementów
170,00 PLN
- & Other Stories
Sculptural Panel Bracelet
150,00 PLN
- COS
- SUMMER 2026
Wiszące kolczyki
54,99 PLN
Naszyjnik z kamieniami
209,99 PLN
- SUMMER 2026
Naszyjnik z wisiorkami
79,99 PLN
Srebrna biżuteria
Spektakularna srebrna biżuteria doda blasku Twoim stylizacjom. Od srebrnych łańcuszków i bransoletek z zawieszkami po kolczyki wiszące, zestawy pierścionków, kolczyki koła i inne ozdoby – u nas znajdziesz najpiękniejsze błyskotki, które ożywią codzienny look i zwieńczą eleganckie stylizacje.























