Srebrna biżuteria
- & Other Stories
Naszyjnik w formie łańcucha
170,00 PLN
- & Other Stories
Naszyjnik z wisiorkiem w kształcie serca
130,00 PLN
Szeroka bransoletka
164,99 PLN
Kolczyki o geometrycznym kształcie
79,99 PLN
Wiszące kolczyki
79,99 PLN
Kolczyki w kształcie kwiatów
79,99 PLN
Pierścionek 3-pak
54,99 PLN
3 szt. | 18,33 PLN/szt.Pierścionek 3-pak
109,99 PLN
3 szt. | 36,66 PLN/szt.Masywny pierścionek 3-pak
54,99 PLN
3 szt. | 18,33 PLN/szt.Pierścionek 2-pak
79,99 PLN
2 szt. | 40,00 PLN/szt.Geometryczny pierścionek
54,99 PLN
Duży pierścionek 3-pak
39,99 PLN
3 szt. | 13,33 PLN/szt.
Srebrna biżuteria
Spektakularna srebrna biżuteria doda blasku Twoim stylizacjom. Od srebrnych łańcuszków i bransoletek z zawieszkami po kolczyki wiszące, zestawy pierścionków, kolczyki koła i inne ozdoby – u nas znajdziesz najpiękniejsze błyskotki, które ożywią codzienny look i zwieńczą eleganckie stylizacje.





