Akcesoria do włosów
Spinka do włosów
29,99 PLN
Falista spinka do włosów
29,99 PLN
Szpilka do włosów
29,99 PLN
Płaska spinka do włosów
29,99 PLN
Spinka do włosów
29,99 PLN
Spinka do włosów 6-pak
24,99 PLN
6 szt. | 4,17 PLN/szt.Spinka do włosów 6-pak
19,99 PLN
6 szt. | 3,33 PLN/szt.Falista spinka do włosów
29,99 PLN
Sztywna szeroka opaska do włosów
29,99 PLN
Satynowa gumka do włosów
29,99 PLN
Szpilka do włosów zdobiona strassem
39,99 PLN
Falista szpilka do włosów
39,99 PLN
Spinka do włosów 4-pak
19,99 PLN
4 szt. | 5,00 PLN/szt.Wzorzysta gumka do włosów 3-pak
14,99 PLN
3 szt. | 5,00 PLN/szt.Spinka do włosów
29,99 PLN
Spinka do włosów
29,99 PLN
Spinka do włosów
29,99 PLN
Spinka do włosów 2-pak
29,99 PLN
2 szt. | 15,00 PLN/szt.- 2 szt. | 12,50 PLN/szt.
Sztywna falista opaska do włosów
24,99 PLN
Spinka do włosów
29,99 PLN
Sztywna opaska do włosów
29,99 PLN
Falista spinka do włosów
29,99 PLN
Sztywna szeroka opaska do włosów
29,99 PLN
Akcesoria do włosów
Uczyń każdy dzień dniem najlepszej fryzury dzięki naszym akcesoriom do włosów. Kup spinki w kształcie motyli i jedwabne gumki do włosów w stylu lat 90. – po prostu zawiń włosy i zwiąż je, aby stworzyć prostą fryzurę – lub uzupełnij swoją wieczorową stylizację opaskami i efektownymi kokardami do włosów. Wybieraj idealne ślubne dodatki do włosów spośród perłowych opasek Alice i spinek do włosów z kryształkami, a następnie połącz je z pasującą biżuteria. Chusty na głowę w różnych wzorach sprawdzą się latem, a w kolekcji czapki znajdziesz jeszcze więcej dodatków.


