Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjniki męskie
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik z wisiorkiem
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik z wisiorkami
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWeekdayNaszyjnik z łańcuszka typu pancerka
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik z koralików
69,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik 2-pak
54,99 PLN
2 szt. | 27,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik z kłódką
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik 3-pak
49,99 PLN
3 szt. | 16,66 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik 2-pak
49,99 PLN
2 szt. | 25,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik
44,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNaszyjnik z łańcuszka
64,99 PLN
Naszyjniki męskie
Podkreśl swój styl dzięki naszej kolekcji męskich naszyjników – od masywnych łańcuchów po kolorowe modele. Naszyjnik z zawieszką na łańcuszku to uniwersalny sposób, by dodać stylizacji charakteru. Wybierz model w srebrnym lub złotym kolorze. Odkryj klasyczne naszyjniki i nieśmiertelniki lub poeksperymentuj z warstwowym lub koralikowym naszyjnikiem, aby uzyskać nowoczesny akcent. Niezależnie od tego, czy wolisz minimalistyczne wyroby ze stali nierdzewnej, czy plażowe naszyjniki z pereł i muszli, znajdziesz je w H&M. Dopełnij outfit pierścionki z naszej kolekcji biżuteria męska.


