Meteen naar inhoud

newborn

274 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Kasjmier babymuts - Beige/Lichtbeige - 1
    • Kasjmier babymuts - Beige/Lichtbeige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kasjmier babymuts

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Gebreide katoenen salopette - Dusty roze - 1
    • Gebreide katoenen salopette - Dusty roze - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Gebreide katoenen salopette

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Kruippakje van kasjmier - Beige/Bruin - 1
    • Kruippakje van kasjmier - Beige/Bruin - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kruippakje van kasjmier

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

    • Kruippakje van kasjmier - Bruin/Beige - 1
    • Kruippakje van kasjmier - Bruin/Beige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kruippakje van kasjmier

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

    • Een gebreide muts in crèmekleur en een paar bijpassende wanten worden frontaal gepresenteerd. De muts heeft een pompon op de kroon, oorflappen met gebreide koorden en een geribde gebreide band, terwijl de wanten geribde boorden hebben. - 1
    • Een witte rechthoekige productdoos toont zijn voorkant. "BEANIE AND MITTENS" is bovenaan gedrukt, "H&M ADORABLES" is in het midden gedrukt, en "PURE WOOL" is onderaan gedrukt. - 2
    • Een gebreide off-white muts en een bijpassende want liggen plat, waarbij de muts een pluizige pompon en oorflappen met linten heeft. De want heeft een geribde manchet. - 3
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige set van merinoswol

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    • Gebreide wollen slofjes - Lichtbeige - 1
    • Gebreide wollen slofjes - Lichtbeige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Gebreide wollen slofjes

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Fleece kinderwagenpak van wolmix - Lichtbeige/Groen - 1
    • Fleece kinderwagenpak van wolmix - Lichtbeige/Groen - 2
    • Fleece kinderwagenpak van wolmix - Lichtbeige/Groen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Fleece kinderwagenpak van wolmix

    Kortingsprijs€ 56,00Normale prijs€ 69,99

    • Ajourgebreid wollen deken - Lichtbruin/Lichtbeige - 1
    • Ajourgebreid wollen deken - Lichtbruin/Lichtbeige - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Ajourgebreid wollen deken

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    • Teddy kinderwagenpak van wol - Bruin/Roomwit - 1
    • Teddy kinderwagenpak van wol - Bruin/Roomwit - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Teddy kinderwagenpak van wol

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

    • 2-delige set van merinoswolmix - Bruin gemêleerd - 1
    • 2-delige set van merinoswolmix - Bruin gemêleerd - 2
    • 2-delige set van merinoswolmix - Bruin gemêleerd - 3
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige set van merinoswolmix

    Kortingsprijs€ 40,00Normale prijs€ 49,99

    • Een bordeauxrode tweedelige gebreide set wordt getoond vanuit een frontale hoek en bestaat uit een sweater in patentbreisel met een ronde hals, verlaagde schouders en geribde afwerking. De bijpassende fijngebreide legging heeft geribde enkelsboorden. - 1
    • Een close-up die de gestructureerde, dikke patentgebreide stof van de bordeauxrode trui in beeld brengt. Het diepe kastanjebruine materiaal valt in zachte plooien en benadrukt het verticale ribbelpatroon. - 2
    • Een bordeauxrode gebreide sweater en legging set wordt in close-up weergegeven, waarbij de contrasterende stofstructuren worden benadrukt. Links toont de sweater in patentsteek een dik, verticaal ribpatroon, terwijl rechts de fijngebreide legging een geribde tailleband met een verstelbare knoop heeft. - 3
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige gebreide katoenen set

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • 2-delige gebreide katoenen set - Marineblauw/wit gestreept/Donkerrood/Kakigroen/Lichtbruin/Lichtbeige/Turkoois - 1
    • 2-delige gebreide katoenen set - Marineblauw/wit gestreept/Donkerrood/Kakigroen/Lichtbruin/Lichtbeige/Turkoois - 2
    • 2-delige gebreide katoenen set - Marineblauw/wit gestreept/Donkerrood/Kakigroen/Lichtbruin/Lichtbeige/Turkoois - 3
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige gebreide katoenen set

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • Broek van katoenen ribfluweel - Bruin/Dusty lichtblauw/Marineblauw/Lichtbeige - 1
    • Broek van katoenen ribfluweel - Bruin/Dusty lichtblauw/Marineblauw/Lichtbeige - 2
    • Broek van katoenen ribfluweel - Bruin/Dusty lichtblauw/Marineblauw/Lichtbeige - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Muts van merinoswol - Donkerbeige/Lichtbeige/Donkerrood/Felblauw/Kakigroen - 1
    • Muts van merinoswol - Donkerbeige/Lichtbeige/Donkerrood/Felblauw/Kakigroen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    • Muts van merinoswol - Lichtbeige/Donkerbeige/Donkerrood/Felblauw/Kakigroen - 1
    • Muts van merinoswol - Lichtbeige/Donkerbeige/Donkerrood/Felblauw/Kakigroen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    • T-shirt van pimakatoen Loose Fit - Lichtbeige/Dusty lichtturkoois/Wit/Marineblauw/Dusty lichtroze/Dusty lichtblauw - 1
    • T-shirt van pimakatoen Loose Fit - Lichtbeige/Dusty lichtturkoois/Wit/Marineblauw/Dusty lichtroze/Dusty lichtblauw - 2
    -20%
    H&M Adorables

    T-shirt van pimakatoen Loose Fit

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    • Broek van ribfluweel met dessin - Bruin/luipaarddessin/Lichtbeige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 1
    • Broek van ribfluweel met dessin - Bruin/luipaarddessin/Lichtbeige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 2
    • Broek van ribfluweel met dessin - Bruin/luipaarddessin/Lichtbeige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 3
    • Broek van ribfluweel met dessin - Bruin/luipaarddessin/Lichtbeige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 4
    • Broek van ribfluweel met dessin - Bruin/luipaarddessin/Lichtbeige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van ribfluweel met dessin

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Set van 2 geribde katoenen leggings - Aubergine/bloemen/Beige/bloemen/Dusty roze/bloemen/Dusty lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 geribde katoenen leggings - Aubergine/bloemen/Beige/bloemen/Dusty roze/bloemen/Dusty lichtroze/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 geribde katoenen leggings

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • 2-delige gebreide katoenen set - Kakigroen/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Lichtbruin/Lichtbeige/Turkoois - 1
    • 2-delige gebreide katoenen set - Kakigroen/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Lichtbruin/Lichtbeige/Turkoois - 2
    • 2-delige gebreide katoenen set - Kakigroen/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Lichtbruin/Lichtbeige/Turkoois - 3
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige gebreide katoenen set

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • Kruippakje van geribd katoen - Wit/bruin gestreept/Lichtblauw/gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/bloemen - 1
    • Kruippakje van geribd katoen - Wit/bruin gestreept/Lichtblauw/gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kruippakje van geribd katoen

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Kruippakje van wafelkatoen - Bruin/Lichtturkoois/Roomwit/Roomwit/bloemen/Lichtpaars - 1
    • Kruippakje van wafelkatoen - Bruin/Lichtturkoois/Roomwit/Roomwit/bloemen/Lichtpaars - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Kruippakje van wafelkatoen

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty lichtblauw/Bruin/Marineblauw/Lichtbeige - 1
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty lichtblauw/Bruin/Marineblauw/Lichtbeige - 2
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty lichtblauw/Bruin/Marineblauw/Lichtbeige - 3
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty lichtblauw/Bruin/Marineblauw/Lichtbeige - 4
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty lichtblauw/Bruin/Marineblauw/Lichtbeige - 5
    • Broek van katoenen ribfluweel - Dusty lichtblauw/Bruin/Marineblauw/Lichtbeige - 6
    -20%
    H&M Adorables

    Broek van katoenen ribfluweel

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    • Set van 2 tops van katoentricot - Dusty donkerroze/bloemen/Beige/bloemen/Oudroze gemêleerd/bessen/Dusty lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 tops van katoentricot - Dusty donkerroze/bloemen/Beige/bloemen/Oudroze gemêleerd/bessen/Dusty lichtroze/bloemen - 2
    • Set van 2 tops van katoentricot - Dusty donkerroze/bloemen/Beige/bloemen/Oudroze gemêleerd/bessen/Dusty lichtroze/bloemen - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops van katoentricot

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • Set van 2 tops van katoentricot - Beige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen/Oudroze gemêleerd/bessen/Dusty lichtroze/bloemen - 1
    • Set van 2 tops van katoentricot - Beige/bloemen/Dusty donkerroze/bloemen/Oudroze gemêleerd/bessen/Dusty lichtroze/bloemen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 tops van katoentricot

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • Muts van merinoswol - Donkerrood/Donkerbeige/Lichtbeige/Felblauw/Kakigroen - 1
    • Muts van merinoswol - Donkerrood/Donkerbeige/Lichtbeige/Felblauw/Kakigroen - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Muts van merinoswol

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    • Set van 2 leggings van geribd katoen - Kakigroen/wit gestreept/Donkerblauw/turkoois/Dusty lichtblauw/beige/Lichtgrijs/beige gestreept/Lichtgroen/beige/Donkergrijs/lichtgrijs - 1
    • Set van 2 leggings van geribd katoen - Kakigroen/wit gestreept/Donkerblauw/turkoois/Dusty lichtblauw/beige/Lichtgrijs/beige gestreept/Lichtgroen/beige/Donkergrijs/lichtgrijs - 2
    • Set van 2 leggings van geribd katoen - Kakigroen/wit gestreept/Donkerblauw/turkoois/Dusty lichtblauw/beige/Lichtgrijs/beige gestreept/Lichtgroen/beige/Donkergrijs/lichtgrijs - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 leggings van geribd katoen

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • 2-delige gebreide katoenen set - Lichtbruin/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/Turkoois - 1
    • 2-delige gebreide katoenen set - Lichtbruin/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/Turkoois - 2
    • 2-delige gebreide katoenen set - Lichtbruin/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/Turkoois - 3
    • 2-delige gebreide katoenen set - Lichtbruin/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/Turkoois - 4
    • 2-delige gebreide katoenen set - Lichtbruin/Donkerrood/Marineblauw/wit gestreept/Kakigroen/Lichtbeige/Turkoois - 5
    -20%
    H&M Adorables

    2-delige gebreide katoenen set

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

    • Katoenen polo - Dusty blauw - 1
    • Een losvallende, lichtblauwe fleece sweater wordt van voren getoond, met een kraag, een knoopsluiting en verlaagde schouders. De sweater heeft lange mouwen met ribboorden aan de manchetten en een ribboord aan de zoom, en wordt gedragen over een wit ondershirt. - 2
    • Een lichtblauwe fleece sweater met losse pasvorm is van voren afgebeeld, met een kraag, een knoopsluiting en verlaagde schouders. De sweater heeft lange mouwen met geribde boorden en een geribde zoom, en is gestyled met donkerblauwe corduroy broek. - 3
    • Een lichtblauwe sweater van geborsteld fleece wordt van voren gedragen, met een klassieke kraag, een sluiting met twee knopen en verlaagde schoudernaden. De sweater is gedragen over een wit T-shirt met ronde hals, zichtbaar bij de halslijn. - 4
    • Katoenen polo - Dusty blauw - 5
    -20%
    H&M Adorables

    Katoenen polo

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    • Set van 2 leggings van geribd katoen - Donkerblauw/turkoois/Kakigroen/wit gestreept/Dusty lichtblauw/beige/Lichtgrijs/beige gestreept/Lichtgroen/beige/Donkergrijs/lichtgrijs - 1
    • Set van 2 leggings van geribd katoen - Donkerblauw/turkoois/Kakigroen/wit gestreept/Dusty lichtblauw/beige/Lichtgrijs/beige gestreept/Lichtgroen/beige/Donkergrijs/lichtgrijs - 2
    • Set van 2 leggings van geribd katoen - Donkerblauw/turkoois/Kakigroen/wit gestreept/Dusty lichtblauw/beige/Lichtgrijs/beige gestreept/Lichtgroen/beige/Donkergrijs/lichtgrijs - 3
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 leggings van geribd katoen

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
    • Set van 2 katoenen henleyshirts - Donkerblauw/turkoois/Dusty lichtblauw/beige/Kakigroen/wit gestreept/Lichtgroen/beige/Lichtbeige/boten/Kakigroen/taupe/Kakigroen/lichtgroen gemêleerd - 1
    • Set van 2 katoenen henleyshirts - Donkerblauw/turkoois/Dusty lichtblauw/beige/Kakigroen/wit gestreept/Lichtgroen/beige/Lichtbeige/boten/Kakigroen/taupe/Kakigroen/lichtgroen gemêleerd - 2
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 katoenen henleyshirts

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk