4 stuks | € 6,25/stuk
Koken en tafelen
Damasten tafelkleed
€ 39,99
Roestvrijstalen dienblad
€ 29,99
- DISNEYxSANDERSON H&MHOME
Papieren servetten
Kortingsprijs€ 2,40
Normale prijs€ 2,9915 stuks | € 0,16/stuk Roestvrijstalen etagère
€ 49,99
Marmeren serveerplank
€ 39,99
Visvormige sierkurk
€ 9,99
Set van 4 naamkaarthouders
€ 14,99
4 stuks | € 3,75/stukTafelkleed met borduursel
€ 49,99
- 4 stuks | € 5,00/stuk
Katoenen tafelkleed
€ 24,99
Klein dienblad
€ 19,99
- 4 stuks | € 5,00/stuk
- 4 stuks | € 3,75/stuk
Keramieken melkkannetje
€ 14,99
- 4 stuks | € 2,50/stuk
- 4 stuks | € 3,75/stuk


















