Kinderkamerdecoratie

771 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Knuffel - basketbal - Bruin/basketbal
    -20%

    Knuffel - basketbal

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Speelgoedmand - Beige/Toys
    -20%

    Speelgoedmand

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Dekbedset met dessin - Lichtbeige/Le Petit Campus/Groen/Le petit campus/Lichtroze/Le petit campus
    -20%

    Dekbedset met dessin

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Badcape - Lichtbeige/Beer/Gebroken wit/konijn
    80x80 cm
    -20%

    Badcape

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Knuffeldier - duif - Lichtgrijs
    -20%

    Knuffeldier - duif

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Badjas - Taupe/Roze/Beige
    -20%

    Badjas

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Knuffel - Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/lama/Roomwit/giraf/Lichtbeige/triceratops/Bruin/aap/Lichtgrijs/olifant/Zwart/vogel/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Badjas - Groen/dino/Beige/rendier/Wit/rendier
    -20%

    Badjas

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Zachte rammelaar - Bruin/teddybeer/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Lichtbeige/leeuw/Beige/teddybeer/Lichtroze/konijntje/Wit/konijn/Grijs/olifant/Wit/lammetje/Bruin/egel
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Set van 3 hydrofieldoeken - Beige/wit/Taupe/beige/roomwit/Poederroze/oudroze
    -20%

    Set van 3 hydrofieldoeken

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Badjas - Beige/Roze/Taupe
    -20%

    Badjas

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Zachte rammelaar - Lichtbeige/beer/Bruin/teddybeer/Wit/konijn/Lichtbeige/leeuw/Beige/teddybeer/Lichtroze/konijntje/Wit/konijn/Grijs/olifant/Wit/lammetje/Bruin/egel
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Keramieken pennenhouder - Gebrand oranje
    -20%

    Keramieken pennenhouder

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Luiertas van zeegras - Beige
    -20%

    Luiertas van zeegras

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Knuffel - tas met ballen - Donkergroen/Le petit campus
    -20%

    Knuffel - tas met ballen

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Basketbalvormig tapijt - Beige/basketbal
    D100 cm
    -20%

    Basketbalvormig tapijt

    Kortingsprijs€ 24,00Normale prijs€ 29,99

  • Een kaphanddoek hangt, gemaakt van lichtblauw katoenen badstof met diagonale donkerrode strepen, en een zichtbare kap aan de bovenkant.
    80x80 cm
    -20%

    Badcape met kap

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Set van 3 knuffels - Oranje/Halloween
    -20%

    Set van 3 knuffels

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Prullenmand - Beige
    -20%

    Prullenmand

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Tafeltent - Lichtbeige/kerst
    -20%

    Tafeltent

    Kortingsprijs€ 28,00Normale prijs€ 34,99

  • Fleece plaid met dessin - Donkerrood/Le petit campus/Roomwit/dessin/Lichtbeige/dino's/Lichtroze/kersen/Lichtgroen/voertuigen/Beige/croissants/Lichtbeige/eenhoorns/Rood/kerst/Roomwit/spinnen/Donkergroen/Le petit campus/Zwart/spoken
    -20%

    Fleece plaid met dessin

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Kerstknuffel - Rood/kerst
    -20%

    Kerstknuffel

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,60/stuk
  • Fleece plaid met dessin - Roomwit/dessin/Donkerrood/Le petit campus/Lichtbeige/dino's/Lichtroze/kersen/Lichtgroen/voertuigen/Beige/croissants/Lichtbeige/eenhoorns/Rood/kerst/Roomwit/spinnen/Donkergroen/Le petit campus/Zwart/spoken
    -20%

    Fleece plaid met dessin

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Set van 3 hydrofieldoeken - Poederroze/oudroze/Taupe/beige/roomwit/Beige/wit
    -20%

    Set van 3 hydrofieldoeken

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk

Kinderkamerdecoratie

Vul de slaapkamer van je kinderen met kleur, plezier en vreugde. Laat he inspireren door onze collectie meubels, decoraties en meer. Van zacht speelgoed en wanddecoratie tot schattig beddengoed met patronen, er zijn genoeg stijlen die bij hun persoonlijkheid passen. Ontdek voor bad- en bedtijd onze handdoeken, badjassen en dekens met capuchon voor kinderen, zodat ze lekker knus blijven. Versier kinderkamers met vloerkleden en spiegels –kies uit tal van leuke motieven en ontwerpen. Ontdek leuke en praktische opbergruimte oplossingen met onze planken, manden en meer.speelgoed