Kinderspeelgoed

91 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Zachte rammelaar - Grijs/olifant/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Wit/lammetje
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Houten speelgoed - Beige/giraf
    -20%

    Houten speelgoed

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Vleermuisknuffel - Zwart
    -20%

    Vleermuisknuffel

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Knuffel - Zwart/vogel/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Grijs/luiaard/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Een baby mobiel met een gebogen, lichtgekleurde houten arm die een ronde muziekdoos en een witte houten dwarsbalk ondersteunt. Aan de dwarsbalk hangen vier kleine knuffeldieren—een bruine konijn, een lichtblauwe nijlpaard, een beige lama en een bruine teddybeer—samen met een klein wit knuffelwolkje.
    Jollein

    Muziek Mobiel

    € 34,99

  • Een baby mobiel hangt aan een gebogen draagarm van licht hout en is voorzien van meerdere pluchen speeltjes die aan een witte dwarsbalk zijn opgehangen. De hangende speeltjes omvatten twee zachte lammetjes met sherpa-textuur, beige sterren en een bruine maansikkel die aan dunne koordjes bungelt.
    Jollein

    Muziek Mobiel

    € 34,99

  • Knuffel - Grijs/luiaard/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Zwart/vogel/Geel/leeuw
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Zachte rammelaar - Wit/lammetje/Lichtbeige/beer/Wit/konijn/Bruin/teddybeer/Bruin/egel/Lichtbeige/leeuw/Wit/konijn/Lichtroze/konijntje/Beige/teddybeer/Grijs/olifant
    -20%

    Zachte rammelaar

    Kortingsprijs€ 3,20Normale prijs€ 3,99

  • Speeltent met dessin - Lichttaupe/gingham-ruit
    -20%

    Speeltent met dessin

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Houten stapeltoren - Beige/beer
    -20%

    Houten stapeltoren

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Een roze pluchen knuffelzit rechtop en kijkt naar voren terwijl hij een grote rode pluchen appel vasthoudt met een bruine steel en een groen blad. De knuffel heeft geborduurde zwarte ogen, een witte snuit en buikvlek, en rechtopstaande roze-witte oren.
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Extra zacht knuffeldier - Wit/panda/Wit/spook/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Donkerbruin/beer/Bruin/aap/Paars/nijlpaard
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Knuffel - Geel/leeuw/Lichtgroen/dinosaurus/Lichtbeige/triceratops/Lichtgrijs/olifant/Roomwit/giraf/Bruin/aap/Lichtbeige/lama/Zwart/vogel/Grijs/luiaard
    -20%

    Knuffel

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Bakfiets - Wit
    Petite Amélie

    Bakfiets

    € 82,99

  • Houten babygym - Lichtbeige
    -20%

    Houten babygym

    Kortingsprijs€ 40,00Normale prijs€ 49,99

  • Knuffelkonijn - Beige
    -20%
    H&M Adorables

    Knuffelkonijn

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Babygym - Walnoot/Natural
    Petite Amélie

    Babygym

    € 44,99

    4 stuks | € 11,25/stuk
  • Houten treinset - Rood/trein
    -20%

    Houten treinset

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    16 stuks | € 1,25/stuk
  • Extra zacht knuffeldier - Donkerbruin/beer/Wit/spook/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Wit/panda/Bruin/aap/Paars/nijlpaard
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Poppenhuisset van hout - Lichtgroen
    -20%

    Poppenhuisset van hout

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Extra zacht knuffeldier - Bruin/aap/Wit/spook/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Wit/panda/Donkerbruin/beer/Paars/nijlpaard
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Extra zacht knuffeldier - Paars/nijlpaard/Wit/spook/Lichtroze/konijn/Donkerbruin/beer/Wit/panda/Donkerbruin/beer/Bruin/aap
    -20%

    Extra zacht knuffeldier

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

Kinderspeelgoed

Breng de verbeelding van je kind tot leven met onze selectie van speelgoed voor kinderen. Onze dinosaurus-, giraffen- en eenhoornknuffels zijn verkrijgbaar in zachte materialen en voorzien van schattige details, perfect om te spelen en te knuffelen. Je kunt kiezen tussen kleine en grote knuffels in verschillende kleuren. Als de speeltijd voorbij is, kun je het speelgoed in onze opbergmanden opbergen.