Boxershorts voor meisjes 9-14 j

21 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Blauw/bloemen/Zwart/wit/roze/Dusty roze/luipaarddessin/Dusty lichtroze/bloemen/Grijs/strikjes/Dusty roze/polkadots
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Zwart/wit/roze/Blauw/bloemen/Dusty roze/luipaarddessin/Dusty lichtroze/bloemen/Grijs/strikjes/Dusty roze/polkadots
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Dusty roze/luipaarddessin/Blauw/bloemen/Zwart/wit/roze/Dusty lichtroze/bloemen/Grijs/strikjes/Dusty roze/polkadots
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Dusty lichtroze/bloemen/Blauw/bloemen/Zwart/wit/roze/Dusty roze/luipaarddessin/Grijs/strikjes/Dusty roze/polkadots
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Dusty lichtroze/donkerroze/Zwart/wit/lichtgrijs gemêleerd/Roze/lichtblauw
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Zwart/wit/lichtgrijs gemêleerd/Dusty lichtroze/donkerroze/Roze/lichtblauw
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • Set van 10 boxerslips - Lichtgroen/wit/lichtroze/Grijs gemêleerd/wit/zwart/Zwart/Bleekroze/donkerroze
    -20%

    Set van 10 boxerslips

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    10 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 10 boxerslips - Grijs gemêleerd/wit/zwart/Lichtgroen/wit/lichtroze/Zwart/Bleekroze/donkerroze
    -20%

    Set van 10 boxerslips

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    10 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 10 boxerslips - Zwart/Lichtgroen/wit/lichtroze/Grijs gemêleerd/wit/zwart/Bleekroze/donkerroze
    -20%

    Set van 10 boxerslips

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    10 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Grijs/strikjes/Blauw/bloemen/Zwart/wit/roze/Dusty roze/luipaarddessin/Dusty lichtroze/bloemen/Dusty roze/polkadots
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • Set van 10 boxerslips - Donkergrijs/lichtgrijs/Groen/lichtroze
    -20%

    Set van 10 boxerslips

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    10 stuks | € 2,00/stuk
  • Twee stapels boyleg slips in zachte jersey liggen plat, elk met vijf exemplaren in donkerrood, donkergrijs, lichtgrijs, wit en lichtroze, van voren afgebeeld. Het ontwerp heeft een elastische tailleband en een gevoerd kruis, zichtbaar bij het bovenste lichtroze paar.
    -20%

    Set van 10 boxerslips

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    10 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 10 boxerslips - Groen/lichtroze/Donkergrijs/lichtgrijs
    -20%

    Set van 10 boxerslips

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    10 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Dusty roze/polkadots/Blauw/bloemen/Zwart/wit/roze/Dusty roze/luipaarddessin/Dusty lichtroze/bloemen/Grijs/strikjes
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • Set van 5 katoenen boxerslips - Roze/lichtblauw/Dusty lichtroze/donkerroze/Zwart/wit/lichtgrijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen boxerslips

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • Set van 5 katoenen boxershorts - Blauw/bloemen/Cerise/saliegroen/abrikoos/Lichtroze/bloemen/Poederroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen boxershorts

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk
  • Set van 5 katoenen boxershorts - Cerise/saliegroen/abrikoos/Blauw/bloemen/Lichtroze/bloemen/Poederroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen boxershorts

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk
  • Set van 3 boxershorts - Lila/bloemen
    -20%

    Set van 3 boxershorts

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 5 katoenen boxershorts - Lichtroze/bloemen/Blauw/bloemen/Cerise/saliegroen/abrikoos/Poederroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen boxershorts

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk
  • Set van 5 katoenen boxershorts - Poederroze/bloemen/Blauw/bloemen/Cerise/saliegroen/abrikoos/Lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen boxershorts

    Kortingsprijs€ 12,80Normale prijs€ 15,99

    5 stuks | € 2,56/stuk
  • Set van 5 boxershorts - Roze/lichtgrijs
    -20%

    Set van 5 boxershorts

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk

Boxershorts voor meisjes 9-14 j

Meisjesondergoed shoppen? Bekijk onze selectie boxershorts voor een meer relaxte en comfortabele stijl voor haar. Kies multipacks boxershorts in zwart, wit en grijs. Vind leuke patronen, prints en zelfs haar favoriete karakters. Als ze boxers verkiest boven slip , dan vind je tal van opties in een reeks kleuren. Kijk voor meer essentials bij Sokken for girls.