Haaraccessoires Voor Meisjes 2-8 J

61 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Diadeem met strik - Rood
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Diadeem met strik - Dusty lichtroze/polkadot/Marineblauw
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Een zwarte haarstrik van geribde grosgrainstof is naar voren gericht en heeft een centrale knoop, gestructureerde lussen en twee brede, schuin aflopende uiteinden die naar beneden vallen.
    -20%

    Haarspeld met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • 3-delige juwelenset - Lichtblauw/Frozen
    -20%

    3-delige juwelenset

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Brede diadeem - Blauw/kersen
    -20%

    Brede diadeem

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Set van 4 haarspeldjes - Roze/geel/blauw
    -20%

    Set van 4 haarspeldjes

    Kortingsprijs€ 4,00Normale prijs€ 4,99

    4 stuks | € 1,00/stuk
  • Set van 2 haarspelden - Turkoois/Frozen/Blauw/Lilo & Stitch
    -20%

    Set van 2 haarspelden

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    2 stuks | € 2,40/stuk
  • Diadeem - Rood
    -20%

    Diadeem

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Haarspeld met strik - Zwart/sterren
    -20%

    Haarspeld met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Set van 2 diademen met strik - Rood/zwart
    -20%

    Set van 2 diademen met strik

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Diadeem met strik - Marineblauw/Dusty lichtroze/polkadot
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Diadeem met strik - Rood/Sneeuwwitje
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • 6-delige haarset - Groen/roze/oranje
    -20%

    6-delige haarset

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Set van 3 katoenen scrunchies - Roze/turkoois/roomwit
    -20%

    Set van 3 katoenen scrunchies

    Kortingsprijs€ 5,60Normale prijs€ 6,99

    3 stuks | € 1,87/stuk
  • Bloemvormige scrunchie - Lichtgroen/bloemen
    -20%
    H&M Adorables

    Bloemvormige scrunchie

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Diadeem met applicaties - Zilverkleurig
    -20%

    Diadeem met applicaties

    Kortingsprijs€ 4,00Normale prijs€ 4,99

  • Gehaakte diadeem - Roomwit/roze
    -20%
    H&M Adorables

    Gehaakte diadeem

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 2 haarspelden - Blauw/Lilo & Stitch/Turkoois/Frozen
    -20%

    Set van 2 haarspelden

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

    2 stuks | € 2,40/stuk

Haaraccessoires Voor Meisjes 2-8 J

Onze selectie haaraccessoires voor kids zijn de finishing touch voor haar outfit. We hebben haarbanden met patronen en kralen, maar ook mooie haarspeldjes, veelkleurige elastiekjes en meer voor elke dag of voor een speciale gelegenheid. Bekijk de selectie hieronder of ontdek onze juwelen voor meisjes en tassen voor meer inspiratie.