Skinny Jeans Voor Meisjes 2-8 J

23 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Denim jegging - Denimblauw/Donker denimblauw/Denimzwart/Licht denimblauw
    -20%

    Denim jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Set van 3 denim jeggings - Denimblauw/Lichtroze/denimgrijs/Denimblauw/zwart/Denimblauw/lichtroze
    -20%

    Set van 3 denim jeggings

    Kortingsprijs€ 30,40Normale prijs€ 37,99

    3 stuks | € 10,13/stuk
  • Denim jegging - Donker denimblauw/Denimblauw/Denimzwart/Licht denimblauw
    -20%

    Denim jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Skinny Fit Lined Jeans - Denimblauw/hartjes/Denimblauw/bloemen/Zwart/luipaarddessin
    -20%

    Skinny Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Denim jegging - Denimzwart/Denimblauw/Donker denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Denim jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Set van 3 denim jeggings - Lichtroze/denimgrijs/Denimblauw/Denimblauw/zwart/Denimblauw/lichtroze
    -20%

    Set van 3 denim jeggings

    Kortingsprijs€ 30,40Normale prijs€ 37,99

    3 stuks | € 10,13/stuk
  • Twee paar skinny-fit, jersey-gevoerde jeans worden van de VOORKANT gepresenteerd. Het voorste paar is van blauwe denim, met een ritssluiting en een drukknoop, nepvoorzakken en een roze jersey voering die zichtbaar is aan de omgeslagen zoom, met een zwart denim paar dat gedeeltelijk erachter zichtbaar is.
    -20%

    Gevoerde Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Set van 3 denim jeggings - Denimblauw/zwart/Denimblauw/Lichtroze/denimgrijs/Denimblauw/lichtroze
    -20%

    Set van 3 denim jeggings

    Kortingsprijs€ 30,40Normale prijs€ 37,99

    3 stuks | € 10,13/stuk
  • Een paar blauwe denim jeans wordt van voren gepresenteerd, met een skinny fit en een 5-pocket stijl. De jeans tonen een medium wassing met subtiele vervaging, terwijl de broekspijpen zijn opgerold, waardoor een lichtgekleurde voering met een klein bloemenpatroon zichtbaar wordt.
    -20%

    Skinny Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Twee paar skinny-fit jeans met jerseyvoering in rekbare denim liggen plat, met het lichtblauwe paar aan de voorkant gepositioneerd. Het lichtblauwe paar, dat naar VOREN is gericht, heeft een ritssluiting met een drukknoop, riemlussen en nepvoorzakken, en de omgeslagen pijp onthult een lichtgekleurde jerseyvoering.
    -20%

    Gevoerde Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Skinny Fit Lined Jeans - Zwart/luipaarddessin/Denimblauw/hartjes/Denimblauw/bloemen
    -20%

    Skinny Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Set van 3 denim jeggings - Denimblauw/lichtroze/Denimblauw/Lichtroze/denimgrijs/Denimblauw/zwart
    -20%

    Set van 3 denim jeggings

    Kortingsprijs€ 30,40Normale prijs€ 37,99

    3 stuks | € 10,13/stuk
  • Gevoerde Skinny Fit Jeans - Denimblauw/Denimblauw/denimzwart/Lichtblauw/donkerblauw
    -20%

    Gevoerde Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Denim jegging - Licht denimblauw/Denimblauw/Donker denimblauw/Denimzwart
    -20%

    Denim jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

Skinny Jeans Voor Meisjes 2-8 J

Onze skinny jeans voor meisjes is een garderobebasic en maakt elke look af, waar ze ook naartoe gaat.Bekijk alles van licht denimblauw tot grijs en zwart en style met een gebreide trui of basic T-shirt voor een relaxte coole look.Heel wat van onze skinny spijkerbroeken hebben een verstelbare elastische taille en zijn gemaakt van superzacht denim zodat ze zich de hele dag lang lekker knus voelt.Bekijk de volledige collectie hieronder, of ontdek slim-fit jeans en wide-leg jeans.