Flared jeans voor kinderen

26 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 2 jeggings - Donker denimblauw/strikken/Dusty paars/denimblauw/Donker denimgrijs/strikken/Denimblauw/bloemen/Denimgrijs/hartjes
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 jeggings - Dusty paars/denimblauw/Donker denimblauw/strikken/Donker denimgrijs/strikken/Denimblauw/bloemen/Denimgrijs/hartjes
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Twee paar flared jeggings worden van voren getoond, met een comfortabele instapband en uitlopende pijpen. Eén paar is uitgevoerd in een grijze jersey met denimlook en een verspreid motief van kleine witte strikjes, terwijl het overlappende paar erachter een effen zwarte jerseystof toont.
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 jeggings - Denimblauw/bloemen/Donker denimblauw/strikken/Dusty paars/denimblauw/Donker denimgrijs/strikken/Denimgrijs/hartjes
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Flared jeans - Roze/Roomwit/bloemen
    -20%

    Flared jeans

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Een paar jeggings met denim-look, gemaakt van lichtgewicht sweatshirtstof, wordt van de VOORKANT gepresenteerd. Ze hebben een elastische taille, een nep gulp en uitlopende pijpen met opvallende ingestikte plooien aan de voorkant.
    -20%

    Flared jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Flared jeans - Roomwit/bloemen/Roze
    -20%

    Flared jeans

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Flared Leg Jeans - Zwart
    -20%

    Flared Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 2 flared jeggings - Zwart/donker denimblauw/Zwart/licht denimblauw/Lichtblauw/zwart
    -20%

    Set van 2 flared jeggings

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    2 stuks | € 9,20/stuk
  • Set van 2 jeggings - Denimgrijs/hartjes/Donker denimblauw/strikken/Dusty paars/denimblauw/Donker denimgrijs/strikken/Denimblauw/bloemen
    -20%

    Set van 2 jeggings

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 flared jeggings - Zwart/licht denimblauw/Zwart/donker denimblauw/Lichtblauw/zwart
    -20%

    Set van 2 flared jeggings

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    2 stuks | € 9,20/stuk
  • Set van 2 flared jeggings - Lichtblauw/zwart/Zwart/donker denimblauw/Zwart/licht denimblauw
    -20%

    Set van 2 flared jeggings

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    2 stuks | € 9,20/stuk

Flared jeans voor kinderen

Creëer mooie, casual looks met onze flared jeans voor kinderen. Shop flared jeggings en stijlen in superzachte stretchdenim om te combineren met hun favoriete tops, T-shirts en truien. Laat ze kiezen uit zwarte denim flares, bedrukte en versierde stijlen, of klassieke blauwe jeans die je moeiteloos wat meer gekleed of net casual draagt. Ontdek cropped en kickflare jeans om te combineren met sneakers of ballerina’s, of bekijk alle denim fits in onze volledige collectie jeans voor kinderen.