Character shop nyfødt
2-delt sett med selebukse og body
349,00 kr.
3-pack jacquardstrikkede sokker
59,99 kr.
3 stk. | 20,00 kr./stk.Pyjamasoverall med trykt mønster
149,00 kr.
2-delt mønstret sett i bomull
199,00 kr.
2-delt mønstret sett i bomull
199,00 kr.
- H&M x Sophie la girafe
Pointellestrikket sparkebukse
299,00 kr.
Bøttehatt i bomull med broderi
129,00 kr.
- H&M x Sophie la girafe
Pointellestrikket sparkebukse
299,00 kr.
3-delt trikotsett med trykk
199,00 kr.
3-pack jacquardstrikkede sokker
59,99 kr.
3 stk. | 20,00 kr./stk.Vognpose med trykk
349,00 kr.
Strikkede tøfler
149,00 kr.
2-delt sett med genser og bukse
349,00 kr.
Myk mønstret sparkebukse
229,00 kr.
Strikket lue med knyting under haken
149,00 kr.
2-pack pyjamasoverall med føtter
279,00 kr.
2 stk. | 139,50 kr./stk.2-delt sett i bomull
229,00 kr.
- DISNEYxSANDERSON H&MHOME
Sparkebukse i musselin med trykk
179,00 kr.
- H&M x Sophie la girafe
2-delt sett i seersucker av bomull
249,00 kr.

