Salg

488 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Formsydd laken til barneseng - Lys beige/Blomstret
    60x120 cm
    -25%
    H&M Adorables

    Formsydd laken til barneseng

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Sweatshirt med trykk - Cream/Biler/Mørk blå/Sesame Street/Hvit/Marvel Comics
    -45%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Myk joggers med trykk - Marineblå/Marvel Comics
    -31%

    Myk joggers med trykk

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Ryggsekk med motiv - Marineblå/Spidey/Mørk grønn/Minecraft/Mørk turkis/Pokémon/Sort/KPop Demon Hunters/Tåkerosa/Hello Kitty
    -33%

    Ryggsekk med motiv

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Ankelhøye sneakers - Sort/Blokkfarget/Hvit/Marineblå
    -49%

    Ankelhøye sneakers

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Et par svarte barnesneakers har en kombinasjon av glatte og semsket-lignende paneler og brune gummisåler. Hver sko er designet med en borrelåsstropp over elastiske lisser, med H&M-logoen synlig på innersålen, og er pyntet med to Pok�mon-figursjarm, inkludert Bulbasaur og Charmander på venstre sko, og Squirtle og Pikachu på høyre sko.

    Sneakers med motiv

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 279,00 kr.

  • 2-pack pusete hårspenne - Rosa/Leopardtrykk
    -25%

    2-pack pusete hårspenne

    Rabattert pris 44,99 kr.Ordinær pris 59,99 kr.

  • Jakke i teddy - Klarblå/Lys grå
    -30%

    Jakke i teddy

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 329,00 kr.

  • Chunky strikket genser - Blå/hvit
    -40%
    ARKET

    Chunky strikket genser

    Rabattert pris 354,00 kr.Ordinær pris 590,00 kr.

  • Slim Fit Dressbukse - Lys blåmelert/Mintgrønn/Mørk grå/Sort/Rutet
    -31%

    Slim Fit Dressbukse

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Terry-collegegenser - Grønn/off white
    -30%
    ARKET

    Terry-collegegenser

    Rabattert pris 203,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • 2-pack finstrikket strømpebukse - Rosa/Enhjørning/Dark red/Teddy bears/Hvit/Regnbuer/Gullfarget/Glitrende/Grå/Glitter/Lys grå/Glitter
    -22%

    2-pack finstrikket strømpebukse

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Veske - Brun
    -25%

    Veske

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Sløyfe - Marineblå/Lys beige/Lys grønn/Stripet
    -29%

    Sløyfe

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Lodden jakke med krage - Lys grå
    -49%

    Lodden jakke med krage

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Morgenkåpe i fleece - Lys rosa/Minni Mus/Hvit/Hello Kitty
    -40%

    Morgenkåpe i fleece

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Bomullskjole - Rosa/hvit/Blå/brun/Blå/hvit
    -40%
    ARKET

    Bomullskjole

    Rabattert pris 234,00 kr.Ordinær pris 390,00 kr.

  • Baseballjakke i teddy - Cream/Bluey
    -23%

    Baseballjakke i teddy

    Rabattert pris 329,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Svarte joggebukser er laget i et lett college-stoff, har elastisk snøring i livet og diskrete lommer i sidesømmen. FRONT-visningen viser vide ben som avsluttes med rullede kanter i nederkanten.
    -22%

    Joggers med vide ben

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Stripet badehåndkle - Gråbeige/Stripet
    60x125 cm
    -27%
    H&M Adorables

    Stripet badehåndkle

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Fargeblokker caps - Grønn/beige
    -40%
    ARKET

    Fargeblokker caps

    Rabattert pris 174,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Kordfløyelbukser - Beige
    -30%
    ARKET

    Kordfløyelbukser

    Rabattert pris 315,00 kr.Ordinær pris 450,00 kr.

  • Strikket kjole - grå
    -30%
    ARKET

    Strikket kjole

    Rabattert pris 413,00 kr.Ordinær pris 590,00 kr.

  • 3-pack hårspenne - Sølvfarget/Lys rosa
    -29%

    3-pack hårspenne

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

    3 stk. |  23,33 kr./stk.
  • 4-pack hårstrikk - Lys blå/Hjerter
    -29%

    4-pack hårstrikk

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

    4 stk. |  17,50 kr./stk.
  • Muslin-skjorte i bomull - Brun/Off white/oransjer
    -40%
    ARKET

    Muslin-skjorte i bomull

    Rabattert pris 174,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Topp av bomullsmuslin - Lyseblå/blomstrete
    -30%
    ARKET

    Topp av bomullsmuslin

    Rabattert pris 189,00 kr.Ordinær pris 270,00 kr.